Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

(Privatus medikas) Diaz_Zaitsev


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Pinokis_Ramzis

Pinokis_Ramzis

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 164 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Pinokis_Ramzis

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:2020-04-18

3. Foto/Video įrodymas:https://imgur.com/a/PnrkW4c

4. Citata iÅ¡ taisyklių, kuriÄ… darbuotojas pažeidÄ—:9. Draudžiama su medikų transportu taranuoti ar kitaip gadinti kitų žaidėjų turtą. Ši taisyklė negalioja: (1/1)      

        9.1. Jei žaidėjas pirmas tai pradėjo daryti (privaloma turėti video ar nuotraukų įrodymus).

5. Jūsų komentaras (neprivaloma):vaziavau nuo biuro i mane atsitrenke ir tada seke ir taranavo speceliai


  • 0

#2
Zaitsev

Zaitsev

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 30 Pranešimai

Neskaityciau tokio atsitrenkimo kaip taranavimo. :) netycinis.


  • 0

#3
Pinokis_Ramzis

Pinokis_Ramzis

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 164 Pranešimai

tu mane taranavai nes jei butum vaziavias ir pravaziaves o dabar speceliai atsitrenkei nes prie biuro irgi trenkeisi bet nefilmavau


  • 0

#4
Zaitsev

Zaitsev

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 30 Pranešimai

kada as trenkiausi ? Jeigu vaziuoji priesinga kryptim tai gal tu trankaisi?


  • 0

#5
Zaitsev

Zaitsev

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 30 Pranešimai

ir visu pirma man rode kad tu uz manes buvai ir as norejau i fixa issukt placiau kad nereiktu taip suletint.


  • 0

#6
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Atmesta.

Nežinau kas prieš tai buvo bet tavo dl mašinos buvo toks mažas kad ten bet kokios mašinos atsitrenkimo būt užtekia tad vieno atsitrenkimo skaityt kaip taranavimą negaliu.

Jei darbuotojas būtų tave pastoviai trankęs kokius 3-4 kartus iš eilės ir trugdes dirbt tada taip.

Plius visiem būna problemų su vaizdo atsilikimu ar internetu tad čia aš tikiu jis ne piktuoju atsitrenkė kad tau pakenkt. ;) 


  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)