Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[SK Medikas] Jake_Escobar


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Justas_Lexus

Justas_Lexus

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 105 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Lexus

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2020-04-20

3. Foto/Video įrodymas: https://imgur.com/a/oKw8yEs

4. Citata iš taisyklių, kurią darbuotojas pažeidė: Palaikyti raciją tvarkingą, flood.spam,skelbimai, keiksmai bei kita yra netoleruojami. (1/2) čia paskutinės nuotraukos

 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Nemanau kad tai geras bendradarbių pavizdys, kurie žemina savo kolegas, keikiasi racijoje, juos viešai šmeižia, reketuoja, grąsina banais už to, ko net nepadariau. Svarbiausia tai, jog nei aš kažką jiems blogo padariau, nei pirštu jų nepaliečiau, o jie taip negražiai elgiasi su manim..

 

Taip pat, abu šie žmonės pradėjo reketuoti mane, jog jiems privalau mokėti pinigus, kad jie nerašytų papeikimo. Negana to, jie man dar grąsino banu, jeigu nesumokėsiu, ale už aferas. Sako, jog "įstačiau ragus" jiems, kai net nebuvau minėjęs, jog jiems duosiu 10k. Reketuoja/Grąsina banais už aferą, kurios nei kvapo. įžeidinėja mane, žemina, keikiasi racijoje... gėda


Šį pranešimą redagavo Justas_Lexus: 20 balandžio 2020 - 18:08

  • 0

#2
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Darbuotojas Nebedirba.


  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)