Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Skundas] Tommy_Santiagoo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Bance_Strong

Bance_Strong

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 11 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Babce_strong

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 04-21 16:16

3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami) 4fbaae4cafe0f48cefd7d6638d16edf6623.png

 

6a6a14cc84b316a941692276640153cb932.png

 

 60a7263f1331e4f660c5263b7466d06b497.png

4. Skelbėjo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):

5. Jeigu žaidėjas su jumis nepagarbiai bendrauja, šaudo jus, turite teisę nevykdyti jo užsakymo bei jį ignoruoti. [1/1]

|| Jei prieš tai žaidėjas duoda jums pinigus, turite teisę negrąžinti jo pinigų tik tuo atveju, jeigu jis jus šaudė arba surišo. Jei žaidėjas davė pinigus ir dingo, turite su juo susitarti ir grąžinti pinigus per 10 minučių, tačiau jeigu jis per tą laiką ignoruoja jus, turite teisę pasilikti pinigus. ||

 

 

 

7. Draudžiama nemandagiai bendraut su klientais. [1/1]

|| Išimtys: klientas pats pradėjo jus užgaulioti. ||

 

 

 

 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): 

Viskas prasidejo taip. Sumaniau orginalia ideja kaip galima losti is pinigu zvejojant. pasitairaves  su adminu siuo klausimu jis pasake kad tai butu galima padaryti ir del reklamos reiktu kviesti skelbejus. Na siandien as taip ir padariau iskvietes skelbejus pirma karta paprasiau kainorascio  jis pasake kainos 700-1500 paklauses nuo ko priklauso kainos jis is niekur nieko izeidziant mane atrase kad kainos priklauso nuo spalvos. Veliau atsisake skelbti mano norimo skelbimo nors pinigai buvo sumoketi. vietoi to jis vel mane izeide. maza to paprases atgauti pinigus jis mane pavadino izuliu ir pasiule jam paciulpti jo lytini organa.

 

Noreciau gauti irodymus kaip as pirmas pradejau izuliai su juo kalbeti.

Ir atgauti pinigus 1400 uz 2 skelbimus nors ss nepasidariau kaip jam daviau pinigus tai pats kaltas. bet nemanau kad tokie darbuotojai yra nusipelne dirbi skelbejais.

 

 


  • 0

#2
Tommy_Winstonz

Tommy_Winstonz

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 377 Pranešimai
  • VIP:Galimai
  • XP:Neklausk

sveikas aciu uz skunda, visu pirma ne as izeidziau del skelb spalvos paskaityk nick :) o visu andtra gerai idedu ft kaip tu izeidinejai mane :) >> https://imgur.com/a/1EYnefL >>> visu trecia grazinau pinigus ir net 100 euru daugiau :OOO  foto kad atidaviau pinigus >> https://imgur.com/a/jhbdLFn>>   taip kad tu cia skundu gali nedeliot o taisykle aiski > 5. Jeigu žaidėjas su jumis nepagarbiai bendrauja, šaudo jus, turite teisę nevykdyti jo užsakymo bei jį ignoruoti. [1/1]  Aciu uz skunda pone Babce :)))


Šį pranešimą redagavo Tommy_Winstonz: 21 balandžio 2020 - 13:03

  • 0

c73726e2705b426f50191b62ef49db3213.png

 

aEUXM39.png


#3
Bance_Strong

Bance_Strong

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 11 Pranešimai

Nemanau ar toki elgesi imanoma isvis pateisinti. del pinigu gavimo net nemaciau kad davei nes buvau afk

bet prasiau 3kartus kad atiduotum kai buvau online bet atrasiai kaip atrasiai.:P


  • 0

#4
Tommy_Winstonz

Tommy_Winstonz

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 377 Pranešimai
  • VIP:Galimai
  • XP:Neklausk

Nu koki elgesi tu petylek jz... Aiskiai sakau rodiai man nepagarba atsakiau tuo paciu ir nebeprakaituok viso gero.


  • 0

c73726e2705b426f50191b62ef49db3213.png

 

aEUXM39.png


#5
ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

    Su Sventėm

  • Metų moderatorius
  • 1.659 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Alfredo
  • RageOutPaulo#1188
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:VIP
  • XP:100+
  • Paulo Santiago
  • 2023 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2022 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2020 Metų direktorius:Skelbėjų!

Patvirtinta.


  • 1

0jppzNT.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)