Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Los Santos jūros piratai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 594 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas

*
Populiarus

Sveikas mūsų mielasis skaitytojau, tai pirmasis mano darbas ir norėčiau papasakoti apie tikrai pavojingą, bei tikrai rimta ir kupina siurprizų nelegalią Los Santos Jūrų brigada kurį reketuoja žvejus, pasieniečius bei pakrantės apsaugos darbuotojus.
 
Tai įvyko 2020 metų balandžio mėnesį 1 dieną trečiadienis, keletas pakrantės apsaugos darbuotojų su valtimis kaip įprastai patruliavo jūros ribas su didžiuliu Los Santos Miestų, kaip įprasta su valtimis ieškojo asmenų kurie jūroje užsiima nelegalią veikla arba tiesiog tikrino žvejų biletukus arba valčių registracija bet ta dieną jiems tapo išskirtinę nes žvejų nebuvo niekas nežinojo kur gi jie visi dingo??K80CoLA.png?1  Apklausus keleta pasieniečių Vyr. Pakrantės Apsaugos vadovas Ilgor_Vendetta teigia žiniasklaidai, jog jūroje aptikti asmenys atseit pasivadinę „Žvejų Klubas“ jie yra ginkluoti didelio kolibro ginklais bei ant valčių sumontuotais kulkosvaidžiais,Y4O7T81.pngkaip teigia žvalgyba kad jų vadas yra žinomas kaip Lukas_Maja. Jie tapo naujoji miesto problema pastovūs reketas, šaudymas, žudymas, bei nelegaliu, galimai vogtų valčių pardavimas i užsienį..
 
 
Žvejo Jordan_Collins istoriją: Aš kaip ir kiekvieną dieną tiesiog žvejojau ir pristatė asmenys atseit esu jiems skolingas ir tūrių išmokti duoklę už žvejyba jūroje, atsisakius mokėt duoklę jie mano mažą valtį prikabino prie savosios ir ištempė i krantą kur mane sumušė sulaužė naujausią spininga ir atėmė valtį.
 
 
Pasieniečiai Vyr. Vadovo Andrius_Falcone paliepimų be patruliuojant rado „Žvejų Klubo“ irštva ir pagalbos kreipėsi i spec pajėgas (Armija).
Armijos nariai suprato grėsmės didumą susiruošė ir su lėktuvų išvyko i bandytų salą atvykę rado tik vieną jos narį kuris atsisaude per langą iš vidury salos esančio namuko. 1mlzHy0.png
 
Kur gi jie dingo?
Los Santos armijos darbuotojai grįžę i miesta per radijo stotele išgirdo siaubinga naujiena jog „Žvejų Klubas“  susijungė su pavojinga gyvybei gauja „Los Santos Vagos“ kurios vadas yra Mindaugas_Antones kitaip žinomas kaip Los Santos miesto viceprezidentas. Tuo tarpu kol armijos nariai bando atlaikyti ginklų sandelį bandytai nesnaudžia ir su vagos gauja atakuoja LSD sandelį tokių žingsnių jie užsitarnavo dar didesnę reputacija tarp kitų gaujų. Kas gi sugebės išlaisvinti miesto žvejus nuo bandytų kuriems nėra nieko švento?? 

  • 7

715


#2
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Yra klaidų, bet tą pateisina tavo tautybė, smagiai straipsnis susiskaitė, gerai padirbėta! Laukiam daugiau.

 

Primink vėliau kad reputaciją užmesčiau, nes dabar neturiu O.o


Šį pranešimą redagavo ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ :truck:: 21 balandžio 2020 - 16:56

  • 0

#3
Fontane

Fontane

    Velnias

  • Užblokuotas
  • 2.576 Pranešimai
Puikiai padirbėjai Babenai, lauksim daugiau!
  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)