Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

PD piktnaudziavimas Oswa_Silorbsup


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Husas

Husas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 138 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:-__-

1. Jūsų Vardas_Pavardė.Domis_Hus
2. Data.2020 06 26
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) 6. Policijos darbo privilegijų piktnaudžiavimas = BAN
4. Foto / video įrodymas.https://imgur.com/gallery/XbfVs0n
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ).


  • 0

#2
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.219 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

gaudziau tave ir ivaziavai i garaza, sakiau stot, bet net tavo pacio irodymuose matosi, kad pasislepei ir bandei begt ko pasekoje pradejau saudyt

apsaudzius sustojai, as surakinau ir itariau, daviau bauda, susimokejai - ok

 

27. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu: (1/1 + įtraukiamas į juodąjį sąrašą)
27.1. Nusikaltėlis šaudo/bėga nuo jūsų su transporto priemone, arba pėsčiomis, arba kitaip priešinasi suėmimui.

 

tada nulipai nuo moco, pagrasinai ir pradejai begt atsisedes ant moco kodel as ir vel pradejau saudyt (NES TU JAU NUSIKALTELIS IR YRA PRIESIMASIS SUEMIMUI), bet zinoma tu imetei videko tik ta dali kur tave nusaunu

neturiu irodymu, nes man jie neprivalomi dirbant aru

 

Bausmė:

  • Baudos sumokėjimas;
  • Įkalinimas;
  • Sušaudymas;

 

Pasipriešinimas suėmimui:

  • Bėgimas nuo pareigūno;
  • Pareigūno mušimas;
  • Šaudymas į pareigūną;
  • ESC laikymas / spaudinėjimas siekiant išvengti bausmės ar pabėgti nuo pareigūno;
  • Persijungimas (relog);

Šį pranešimą redagavo Marius Listhrop: 26 birželio 2020 - 21:47

  • 0

#3
Husas

Husas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 138 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:-__-

gaudziau tave ir ivaziavai i garaza, sakiau stot, bet net tavo pacio irodymuose matosi, kad pasislepei ir bandei begt ko pasekoje pradejau saudyt

apsaudzius sustojai, as surakinau ir itariau, daviau bauda, susimokejai - ok

 

 

tada nulipai nuo moco, pagrasinai, sovei i mane ir pradejai begt atsisedes ant moco kodel as ir vel pradejau saudyt, bet zinoma tu imetei videko tik ta dali kur tave nusaunu

neturiu irodymu, nes man jie neprivalomi dirbant aru

As slepiaus nes ejau isijungt bandicam .O del irodymu tau nereik tik uz itarimus o visus kitus reikia taip kad neatmazink ir irodymus pateik kad mane stabdei.

 

p.s https://imgur.com/gallery/tFNl1rh


Šį pranešimą redagavo Husas: 26 birželio 2020 - 19:59

  • 0

#4
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.219 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

As slepiaus nes ejau isijungt bandicam .O del irodymu tau nereik tik uz itarimus o visus kitus reikia taip kad neatmazink ir irodymus pateik kad mane stabdei.

 

p.s https://imgur.com/gallery/tFNl1rh

vos pagautas tada buvai itartas uz nepagarba, o ta gaudymo dalis nebuvo filmuojama (nors didziaja dali jos pateikei savo irodymuose)

matosi kad buvai pasislepes ir net man pasirodzius tept slides norejai ir isvaziuot be staru

del nuotraukos - daznai su ironija viska rasau, kad servo retardai suprastu viska priesingai nei yra, pasigavai sorry


Šį pranešimą redagavo Marius Listhrop: 26 birželio 2020 - 20:23

  • 0

#5
Husas

Husas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 138 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:-__-

vos pagautas tada buvai itartas uz nepagarba, o ta gaudymo dalis nebuvo filmuojama (nors didziaja dali jos pateikei savo irodymuose)

matosi kad buvai pasislepes ir net man pasirodzius tept slides norejai ir isvaziuot be staru

del nuotraukos - daznai su ironija viska rasau, kad servo retardai suprastu viska priesingai nei yra, pasigavai sorry

Tai pateik irodymus kur as saudziau ir viskas isspresta :) .O del tos taisykles kad tau nereik irodymu nesvarbu vistiek kazka turi turet.


  • 0

#6
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.219 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Tai pateik irodymus kur as saudziau ir viskas isspresta :) .O del tos taisykles kad tau nereik irodymu nesvarbu vistiek kazka turi turet.

ne uz saudyma as tave gaudziau ir baudziau, pirma karta begai nes nenorejai but nubaustas uz nepagarba, antra karta begai nes nenorejai but nubaustas uz grasinimus, begi - saudau


 

Nepagarba / Grasinimai / Įžeidimai - 2

atsibodo man tau aiskint viska, laukiam sprendimo is priziuretojo. man irodymus nebuvo privaloma darytis, o kas buvo svarbiausia matoma tavo pateiktuose


Šį pranešimą redagavo Marius Listhrop: 26 birželio 2020 - 21:50

  • 0

#7
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Situacija išties ne išlengvujų, bet pareigūnas tave apšaudė surakino ir itarė, matomai nebereikalo tave šaude, nes tu bėgai + gavai staru nuo jo suprasčiau jeigu taves nebūtų surakines ir tiesiog sušaudes ar apšaudes ir pabėges, antram video tu jam sakai "sėkmės bane" tai yra grasinimaiv už kuriuos tave gali itarti, bet vėlgi matome tu neši kudašių o pareigūnas stengiasi tave sustabdyti ATMESTA.


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)