Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Transporteris: Kofe_Zrae


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Fillezoidas

Fillezoidas

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 32 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cortez_Falefity

2. Data, kada darbuotojas  07-10 22:13 +-
3. Foto/video įrodymas: 
https://imgur.com/a/k8pxQDJ
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės:

 

7. Darbinėje racijoje draudžiama: flood,spam,skelbimai,pastovus keiksmai bei kita. (1/2)

13. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip nepagarbei elgtis su bendradarbiais, klientais. (1/2) Išimtys taikomos: 13.1 Bendradarbis ar klientas pirmas jus pradėjo įžeidinėti (privalomi įrodymai)

 

5. Jūsų komentaras(neprivaloma):

 

zodis ,, nyk " rodo nepagarba man asmeniskai, o viename laukeli buvo 5 zinutes.

 

 


  • 0

#2
ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

    𝙉𝙤𝙩𝙞𝙘𝙚𝙙

  • Senbuvis
  • 1.549 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝙈𝙤𝙣𝙩𝙖𝙣𝙖

Nematau aš čia iš savo pusės jokio pažeidimo :) viskas prasidejo nuo to jog užsimanei atlygio už modifikaciją.

Lai sprendžia atsakingi.

 

Edit: aš neinu nesiskundžiu jei mane lopu ar kitaip pavadina, per daug susireikšmini.


Šį pranešimą redagavo Kofe: 10 liepos 2020 - 22:44

  • 0

#3
Fillezoidas

Fillezoidas

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 32 Pranešimai

Nematau aš čia iš savo pusės jokio pažeidimo :) viskas prasidejo nuo to jog užsimanei atlygio už modifikaciją.

Lai sprendžia atsakingi.

 

Edit: aš neinu nesiskundžiu jei mane lopu ar kitaip pavadina, per daug susireikšmini.

 

Nu jo, jei tau taisykles nereiskia - gali apskritai ju nepaisyti ( tu mini tokiu ), nes tu is savo puses tokiu nematai :D 

vienoje vietoje buvo daugiau nei 3, o net 5 zinutes. zodis ,, nyk " reiskia nekulturinga pasisakyma i mano puse ( kaip i bendradarbi ) 

 

Koks dabar skirtumas ka as prasiau ir ko as norejau? taisyklese tai nera draudziama, kad as negaliu paklausti, o ka as gausiu? gautum pinigus as imesiu i kofa arba padarysiu eventui. ( tavo ziniai jau esu padares, ir daves ne viena karta pinigu firmai ) 

Taip, tu sito nedarai, nes is mano puses niekada tokiu i mano puse nusiskundimu nera, ir nebus. Kodel? todel, nes as ne toks kaip tu - as nelaikau saves auksciau kitu ir noriu, kad darbo taisykles butu visiem vienodos: nepriklausomai koks dievas esi sitam serve, kiek esi prasimuses, ka turejes ir pns. :) 

 

Sekmes. 


  • 0

#4
ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

    𝙉𝙤𝙩𝙞𝙘𝙚𝙙

  • Senbuvis
  • 1.549 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝙈𝙤𝙣𝙩𝙖𝙣𝙖

Nu jo, jei tau taisykles nereiskia - gali apskritai ju nepaisyti ( tu mini tokiu ), nes tu is savo puses tokiu nematai :D

vienoje vietoje buvo daugiau nei 3, o net 5 zinutes. zodis ,, nyk " reiskia nekulturinga pasisakyma i mano puse ( kaip i bendradarbi ) 

 

Koks dabar skirtumas ka as prasiau ir ko as norejau? taisyklese tai nera draudziama, kad as negaliu paklausti, o ka as gausiu? gautum pinigus as imesiu i kofa arba padarysiu eventui. ( tavo ziniai jau esu padares, ir daves ne viena karta pinigu firmai ) 

Taip, tu sito nedarai, nes is mano puses niekada tokiu i mano puse nusiskundimu nera, ir nebus. Kodel? todel, nes as ne toks kaip tu - as nelaikau saves auksciau kitu ir noriu, kad darbo taisykles butu visiem vienodos: nepriklausomai koks dievas esi sitam serve, kiek esi prasimuses, ka turejes ir pns. :)

 

Sekmes. 

Nepyk, bet čia nieko nesupratau ka norėjai pasakyt, pasufliruok iš naujo sakinius. 


  • 0

#5
Fillezoidas

Fillezoidas

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 32 Pranešimai

Nepyk, bet čia nieko nesupratau ka norėjai pasakyt, pasufliruok iš naujo sakinius. 

Kaip ir as nepagavau tavo minties ka norejai pasakyti rasydamas, kad as kazka kazkur rasiau apie modifikacijas. 


  • 0

#6
'Martynas'

'Martynas'

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 301 Pranešimai
  • Gyv. vietaPasvalys!
  • Darbas:Gelbetojas!
  • XP:200k xp
  • Tony_Alen
Flood - atsikartojanti ta pati ar panaši žinutę nuo trejų iki šešių kartų iš eilės. Nuo šešių žinučių tai jau laikoma spam.
Ten tikrai nėra flood'o, nes tik dvi žinutės panašios yra, ten kur bandė taisyklingai parašyt žodį "baigiat"
O del žodžio "Nyk' tai tikrai nekeiksmažodis,nei nepagarba.
ATMESTA.

Šį pranešimą redagavo 'Martynas': 11 liepos 2020 - 07:33

  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)