Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ieškau žaidimo užkrovimo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
manovardastase

manovardastase

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 31 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidimeEmily_Elijah

2. Kokios modifikacijos ieškot [SKIN/ENB/HUD t.t]: Geresnio žaidimo užkrovimo, kad nebūtų tų visų mini freazų. ( nežinau kaip tokie dalykai vadinasi, nepykit ) 

3. Apibūdinkite modifikacija kuo išsamiau

 

Tai manau jog visi žino tuos dalykus. Esu pats įsirašęs: 

memory 512.cs memory 4 gb NoShadows StreamMemFix1.0.   Domina visos įmanomos pagalbos, tikrai visų pažiūrėsiu.

 

Mano pc spec: gtx 1050 ti, i7 - 2600 16 ram. Rodo pastoviai 90+ fps, bet būna tokie mini freazai, kad net atrodo jog fps tiesiog apie 15 :D 

Domina kažkas ir su fps optimizacija pačio samp'o. Krč, domina viskas, kad man optimizuotu labiau patį žaidimą, ačiū :D 

 

 

4. Modifikacijos nuotrauka arba vaizdo įrašas [Nebūtina] Uz pagalba didelis aciu.


  • 0

#2
RoVasquez

RoVasquez

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 130 Pranešimai

2004 metu zaidimas tai ko noret cia 


  • 0

 

 

 


#3
manovardastase

manovardastase

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 31 Pranešimai

2004 metu zaidimas tai ko noret cia 

Suprantu, bet tai aš turėjęs ir dar turiu programą, kuri unclokiną fps ir kažkaip pagerėja pats vaizdas, bet ji labai keista vaizdo gta daro, kuris man ne patinika. 


  • 0

#4
RoVasquez

RoVasquez

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 130 Pranešimai

tai kam tau fixint dar ta zaidima ? normaliai ir taip losias tas zaidimas ir dar krauni visoki suda i ji


  • 0

 

 

 


#5
ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

    𝙉𝙤𝙩𝙞𝙘𝙚𝙙

  • Senbuvis
  • 1.549 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝙈𝙤𝙣𝙩𝙖𝙣𝙖

https://www.lsgyveni...as/#entry992445permesk akį gal čia yra tai ko ieškai, o čia temos keliamos tik susijusios su modifikacijomis, todėl temą rakinu.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)