Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ban Mantas_Bualo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Domis_vensla

Domis_vensla

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 79 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Domis_vensla

2. Ban priežastis. cheat
3. Tikslus laikas ir data. 2020.09.22 00:21
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/KGNhRNw

 

https://www.lsgyveni...mponent&print=1
5. Situacijos aprašymas as buvau evente 1x1 ir ten mane nusove paskui atsiradau ligoninei ir mane uzbanina mantas_bualo uz cheat katru as gyvenime nenaudojes esu. ir sako dar kad naudojau tai kas neleistina.


Šį pranešimą redagavo Domis_vensla: 21 rugsėjo 2020 - 23:50

  • 0

#2
Mantas_Bualos

Mantas_Bualos

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 602 Pranešimai
  • Darbas:b

Sveikas, įrodymai bus nepateikti, nebent bus liepta, nes ar taip ar taip apeliacija bus atmesta.(Netinkama nuotrauka)


  • 0

#3
Deiviz_Clarkes

Deiviz_Clarkes

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 124 Pranešimai
Ar cia tau teisinga tipo daryti ban ir poto neduoti irodimu uz ka ban kol niekas nepaprasys zmogau jei dirbi savo darba dirbk teisingai

Šį pranešimą redagavo Deividenas: 22 rugsėjo 2020 - 01:23

  • 0

Buves:

BAIKERIU DIREKTORIUS 4x

Vagiu direktorius 4x

Transporto firmos direktorius 1x

LSG RADIJOS MODERATORIUS/PRIŽIŪRĖTOJAS NUO 2021.01.10 IKI 2021.02.19

GoLifeFm Dj


#4
Mantas_Bualos

Mantas_Bualos

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 602 Pranešimai
  • Darbas:b

Ar cia tau teisinga tipo daryti ban ir poto neduoti irodimu uz ka ban kol niekas nepaprasys zmogau jei dirbi savo darba dirbk teisingai

Pats neatitinki taisyklių, kad privalėčiau pateikti įrodymus už ką buvai nubaustas, tad nereikia čia kažką sakyti. O dėl darbo, kaip tu sakai ,,dirbk teisingai'' tai nematau esmės tau tai pridurti man, kai viską atlikau pagal taisykles. Nerašinėjam bereikšmių komentarų ir paliekam tai spręsti atsakingiems žmonėms.


  • 0

#5
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.468 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
  1. Gavus baną, nesvarbu nuo administratoriaus ar nuo Anti-Cheat, privalote ikelti nuotrauką, kurią gavote iškart po bano, netinka jokios kitos nuotraukos tik savo paties, jeigu iš niekur nieko išmeta ,,Server closed the connection'' pasidarykite nuotrauką taip pat, dėl saugumo, nes nežinote, ar gavote baną, ar kick'ą. Jei apeliacijoje nebus nuotraukos, jūsų apeliacija bus atmesta.

Taisykles visiem vienodos. Atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)