Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD] Rimka_Speed


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
James_Morenzo

James_Morenzo

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 135 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Morenzo
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 14:50 27/09/2020
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): prisegsiu
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):61. Tik Policijai ir Viešojo saugumo tarnybai privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. Kitoms tarnyboms įrodymus pasidaryti rekomenduojama (1/1)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Nu va

Pridėtas failas(-ai)


Šį pranešimą redagavo James_Morenzo: 27 rugsėjo 2020 - 13:59

  • 0


#2
Rimkacebas

Rimkacebas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 492 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠakių rajonas Plokščiai
  • Darbas:ARMIJA
  • VIP:Yra
  • XP:51k
  • Rimka
  • Rimkaltu

Pradėkim nuo to, kad netyčia aš tave įtariau ir norėjau išteisinti, bet žmogus su elegy nuvažiavo(jeigu reikes direktoriams numesiu video privačiai): https://imgur.com/a/uQGQS2p

Čia video už ką turėjo būt nubaustas tas kitas žmogus: 

O čia ss, kad aš tave išteisinau vėliau: https://imgur.com/a/ETTWSem

Na klaida padariau, visi mes jų padarom, bet ir ištaisiau viską, taip galit pykti dėl mano nepastabumo, bet ką padarysi :c


Šį pranešimą redagavo Rimkacebas: 27 rugsėjo 2020 - 14:16

  • 0

#3
James_Morenzo

James_Morenzo

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 135 Pranešimai

Pradėkim nuo to, kad netyčia aš tave įtariau ir norėjau išteisinti, bet žmogus su elegy nuvažiavo(jeigu reikes direktoriams numesiu video privačiai): https://imgur.com/a/uQGQS2p

Čia video už ką turėjo būt nubaustas tas kitas žmogus: 

O čia ss, kad aš tave išteisinau vėliau: https://imgur.com/a/ETTWSem

Na klaida padariau, visi mes jų padarom, bet ir ištaisiau viską, taip galit pykti dėl mano nepastabumo, bet ką padarysi :c

Ten kur ist davei jau buvo ne uz tavo itarima o uz ta kad nuzudziau kazka kuris i mane saude. O tavo star jau buvo dinges ir dar ten tavo klaida kad mane itarei o ne James_Maebashi ir dar as buvau surakintas ir mane kazkoks zmogus veziojo aplinkui visa miesta apie 10 min.

 

Dar jei paziuretumet laika kada itare ir kada ist dave praejo 10 min.


Šį pranešimą redagavo James_Morenzo: 27 rugsėjo 2020 - 14:25

  • 0


#4
Rimkacebas

Rimkacebas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 492 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠakių rajonas Plokščiai
  • Darbas:ARMIJA
  • VIP:Yra
  • XP:51k
  • Rimka
  • Rimkaltu

Ten kur ist davei jau senai tas star buvo dinges ir + man tas star atsirado nes nusoviau vkumare ar kazka ten ant stogo

Nu seni gali neatmazint, ten buvo tik vienas žmogus, turiu video aš, kaip mes ten šaudomės, Ir starai tikrai negalėjo dinkt, nes jie dinksta kas 10min jei neklystu, o aš tau ist daviau po 8 min.


  • 0

#5
James_Morenzo

James_Morenzo

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 135 Pranešimai

Nu seni gali neatmazint, ten buvo tik vienas žmogus, turiu video aš, kaip mes ten šaudomės, Ir starai tikrai negalėjo dinkt, nes jie dinksta kas 10min jei neklystu, o aš tau ist daviau po 8 min.

Hmmm bet kazkur star buvo dinge


  • 0


#6
Rimkacebas

Rimkacebas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 492 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠakių rajonas Plokščiai
  • Darbas:ARMIJA
  • VIP:Yra
  • XP:51k
  • Rimka
  • Rimkaltu

Hmmm bet kazkur star buvo dinge

Na, o tu pateik kaškokius įrodymus jog star jau nebuvo, tada bus jau kitą šneka. Kitas pastebėjimas sakai, kad kaškos žmogus tave vežioju 10min, nu tu niekaip neprikabysi man šitos taisykles: 35. Teisėsaugos pareigūnas prieš pasiūlant baudą žmogui, turinčiam star arba norint jį įtarti, privalo jį surakintiDraudžiama surakinti žaidėją, kai norite jį tik patikrinti dėl narkotinių medžiagų, alkoholio ar vairuotojo pažymėjimo . Surakintą jį galite laikyti neilgiau nei 10 min. (1/2) o kodėl? nes surakinau tave 14:51 +/-, o isteisinau 15:00, na tai praėjo 9min. Bet dar vienas pastebėjimas, kad kai vyko susišaudymas, tu jau buvai nesurakintas, tai reiškia, kad per tą laiko tarpą buvai atrakintas, nu aš daugiau nediskutuosiu, o lauksim direktoriaus žodžio.


  • 0

#7
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Nematau, jog skundo autoriui būtų siūloma bauda, dėl ko negaliu spręsti, jog darbuotojas prasižengė taisyklėms nubausdamas kolegą už tokį prasižengimą.

 

Ten kur ist davei jau buvo ne uz tavo itarima o uz ta kad nuzudziau kazka kuris i mane saude. O tavo star jau buvo dinges ir dar ten tavo klaida kad mane itarei o ne James_Maebashi ir dar as buvau surakintas ir mane kazkoks zmogus veziojo aplinkui visa miesta apie 10 min.

 

Dar jei paziuretumet laika kada itare ir kada ist dave praejo 10 min.

Šiek tiek nesuprantu tavo alibi. Surakintas Rimkos buvai 14:51, sakai, jog tave surakintą kažkas vežiojo 10min, bet per tą laiką sugebėjai dar ir kažką nušauti? Kertasi tavo mintys.

Kadangi nematau, jog skundo autoriui buvo pasiūlyta bauda, o išvežtas jis galėjo būti iškart po įtarimo, taip neleidžiant Rimkai jo išteisinti, negaliu bausti skundžiamojo darbuotojo už netinkamą įtarimą.

Atmesta.


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)