Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

jokubas bugattiz


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
ᴡɪɴꜱᴛᴏɴᴀꜱ

ᴡɪɴꜱᴛᴏɴᴀꜱ

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 168 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. winstonas klebonas 

2. Ban priežastis. vchat
3. Tikslus laikas ir data. 2020 10 09
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.  https://ibb.co/dkPf6qR
5. Situacijos aprašymas adminas uzbanino jog atsisveikinant parasiau ''Dobranoc'' (labanakt lenkiskai) nors kiekviena diena taip atsisveikinu, bei visada sveikinuosi ''dzien dobry'' (Laba diena lenkiskai) niekam neuzkibo, net buvau pasiklauses i admin ar galiu taip sveikintis, ir adminas leido, tai nezinau kodel tureciau gauti bana, jog ir atsisveikinu lenkiskai. - https://ibb.co/HgwmyFZ


Šį pranešimą redagavo ᴡɪɴꜱᴛᴏɴᴀꜱ: 09 spalio 2020 - 19:47

  • 1

 mEvhixs.png

 

 

db19fb55decc074440b5afd115016b41.gif


#2
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Kadangi serveris yra Lietuviškas, ir žaidėjai bendrauja vien Lietuvių kalba, nemanau, kad  užsienietiški pasisveikinimai yra priimtini. Kad vienas adminas tau parašė jog leidžia tai nėra man argumentas, nes ne man vienam kilo abejonių dėl šito pasisiveikinimo.

Jei atblokuos tai prašau, visi pradėkime sveikintis kokiomis norime kalbomis ir būkime nebaudžiami.

 

SAMED6p.png


  • 0

#3
ᴡɪɴꜱᴛᴏɴᴀꜱ

ᴡɪɴꜱᴛᴏɴᴀꜱ

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 168 Pranešimai

Kadangi serveris yra Lietuviškas, ir žaidėjai bendrauja vien Lietuvių kalba, nemanau, kad  užsienietiški pasisveikinimai yra priimtini. Kad vienas adminas tau parašė jog leidžia tai nėra man argumentas, nes ne man vienam kilo abejonių dėl šito pasisiveikinimo.

Jei atblokuos tai prašau, visi pradėkime sveikintis kokiomis norime kalbomis ir būkime nebaudžiami.

 

SAMED6p.png

Jei istikro negalima, nieko pries, tikiuosi administracija grazins kreditus, del kito administratoriaus klaidos, bei su klaidinimo aciu geros dienos


  • 1

 mEvhixs.png

 

 

db19fb55decc074440b5afd115016b41.gif


#4
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Jei istikro negalima, nieko pries, tikiuosi administracija grazins kreditus, del kito administratoriaus klaidos, bei su klaidinimo aciu geros dienos

 

Pagarba už tokį atsakymą o ne tiesos įrodinėjimą, aš ir jei klystu tegul atblokuoja :D


  • 0

#5
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

Lietuviskas serverys tai ir rasyk lietuviskai ar bet nors tokia kalba kuria visi suprastu(rusu ar anglu), si karta unbanas, taciau kita karta nebusiu toks gailestingas uz tokius pasisveikinimus per vchat.


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)