Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ieškau gan įdomaus mod packo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: fleksy_boy

2. Koki klausima turit apie modifikacija: Tiesiog ieškau gan įdomaus, originalaus mod packo. 

3. Apibūdinkite modifikacija su kuria turit klausimu kuo išsamiau:

Ieškau gan originalaus mod packo, kurio galėčiau žaisti šį žaidimą nevaržomai ir, kad man būtų gan įdomu :D dirbu teisėsaugoje, todėl norėtųsi kažko labiau su pd. Bet domina visi variantai. 

 

4. Klausiamos modifikacijos nuotrauka arba vaizdo įrašas [butina/nebutina] (geriau kad idetut, lengviau butu atsakyti i jusu klausima) : Jau ką duosit, tą turėsiu. 

 

+ rep iš manęs ir +50k už tikrai gerą mod pack'ą. 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#2
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Autoklubo direktorius
  • 6.193 Pranešimai

teisesaugoj dirbi tai privaloma filmuot, del modu video kokybe ir suprast kas vyksta tame video yra tikrai sunkiau negu originaliam vaizde, todel as savo puses kaip teisesaugos direktorius siulyciau nenaudot modifikaciju keicianciu effektus spalvas ir t.t. sekmes


  • 2

Paveiksliukas

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#3
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

teisesaugoj dirbi tai privaloma filmuot, del modu video kokybe ir suprast kas vyksta tame video yra tikrai sunkiau negu originaliam vaizde, todel as savo puses kaip teisesaugos direktorius siulyciau nenaudot modifikaciju keicianciu effektus spalvas ir t.t. sekmes

Negaleciau neigti, kad sakot tiesa. Todel, bet kokiu atveju paklausau jusu patarimo ir nieko nenaudoju, viso gero. 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)