Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

neatsibodo tokie?

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Mykolas_Dani

Mykolas_Dani

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietažaidėjo pozicijos neįmanoma nustatyti

Padarykit, kad eitų kažkaip užsiblokuot tas monetas visokias ir panašiai. Ateini į pokerį, tai įkyriai visokie Masonai ir panašiai siūlinėja tas monetas, arba va šits veikėjas:

016add55764941dcbf781b36a0cffb26844.png

6570efa50bcac73e82bcd6c6db7f894c477.png

228c75e0d82d0d6171b0f0707780fb5e394.png

Taip neatkreipdamas dėmesio gali ir apipist. Ar padarykit, kad tam tikrus žaidėjus tau eitų užsiblokuot tik sau, kad nelįstų kaip kokie spekulentai su tom monetom visokiom. Dar daug kas pokerį painioja su labdaros organizacijom visokiausiom, tai irgi būtų smagu, kad eitų sau užsimutint veikėjus kur pinigų prašinėja.


Šį pranešimą redagavo Mykolas_Dani: 18 spalio 2020 - 13:38

  • 0

#2
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.200 Pranešimai

darai nuotraukas ir keli skunda uz bandyma apgaut, viskas issispres savaime


  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#3
Mykolas_Dani

Mykolas_Dani

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietažaidėjo pozicijos neįmanoma nustatyti

Man nereikia, kad jis ban gautų, aš tiesiog žaidime nenoriu matyt, kad man siūlo tokius, dalykus, arba monetas. 


  • 0

#4
Korisas

Korisas

    Nepatvirtintas :)

  • Užblokuotas
  • 1.548 Pranešimai

Padarykit, kad eitų kažkaip užsiblokuot tas monetas visokias ir panašiai. Ateini į pokerį, tai įkyriai visokie Masonai ir panašiai siūlinėja tas monetas, arba va šits veikėjas:
016add55764941dcbf781b36a0cffb26844.png
6570efa50bcac73e82bcd6c6db7f894c477.png
228c75e0d82d0d6171b0f0707780fb5e394.png
Taip neatkreipdamas dėmesio gali ir apipist. Ar padarykit, kad tam tikrus žaidėjus tau eitų užsiblokuot tik sau, kad nelįstų kaip kokie spekulentai su tom monetom visokiom. Dar daug kas pokerį painioja su labdaros organizacijom visokiausiom, tai irgi būtų smagu, kad eitų sau užsimutint veikėjus kur pinigų prašinėja.

Dėk skundą gaus ban'ą,čia tau ne pasiulymu skiltis.
  • 0

#5
Mykolas_Dani

Mykolas_Dani

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietažaidėjo pozicijos neįmanoma nustatyti

Dėk skundą gaus ban'ą,čia tau ne pasiulymu skiltis.

Čia ,,Apie viską" temų skiltis, ačiū aš supratau. Suprask ir tu, nesiruošiu aš čia kiekvieną kart kelt skundus dėl tokių. Tik sukūriau diskusiją apie tai.


  • 0

#6
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Čia ,,Apie viską" temų skiltis, ačiū aš supratau. Suprask ir tu, nesiruošiu aš čia kiekvieną kart kelt skundus dėl tokių. Tik sukūriau diskusiją apie tai.

Tai va tokie nenustos ir pereis prie kitų. Visi taip daro, kol neprasileidžia bano. O jei nenori, kad jis negautų bano, tada čia jau tavo problemos, nes kitaip neina.
  • 0


#7
Mykolas_Dani

Mykolas_Dani

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietažaidėjo pozicijos neįmanoma nustatyti

Tai va tokie nenustos ir pereis prie kitų. Visi taip daro, kol neprasileidžia bano. O jei nenori, kad jis negautų bano, tada čia jau tavo problemos, nes kitaip neina.

joooo. Bet aš kalbu ne tik apie konkretų žaidėją nuotraukoj. Aš kalbu apie žaidėjus, kurie prisipisa su monetom, tu juos ignoruoji, jie vistiek ir sms rašo ir siūlo mest. Kaip ir su pinigų prašinėjimu, floodina ir floodina, kad sumest pora k. Ir mano norėjimas ar nenorėjimas, kad gautų ban, tai nėra mano problema :D. Galėtų žaidėjams, kurie siūlo monetas, ar kanapes ar aplamai, bet ką, kai jie siūlo, jiems išmest lentelę: Žaidėjas nepageidauja jokių reklamų


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)