Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas: Dawid_Sobolovv


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Fleksy_Boy
2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2020-10-18 laikas foto

3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):  https://imgur.com/a/3eNsNrY

4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 14. Privaloma mandagiai elgtis su civiliais/direktoriais/kolegomis. (1/2) Išimtys taikomos jei: a. Civilis pradėjo negražiai elgtis su jumis, tad vienu kitu nešiurkščiu žodžiu galima atsikirsti. b. Įžeidimas nebuvo adresuotas, sumaišėte chat‘us, bet tai negali kartotis.  

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): manau nereikia kelti ilgumo video, kad zaidejas sake tai butent man su uniforma? 

 

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#2
Dawid Sobolev

Dawid Sobolev

    Vegetariška pica

  • Senbuvis
  • 1.488 Pranešimai
Tu ARAS KOKS TU DAR CIVILIS ALIO??? tu mane turejai itart uz grasinimus ar nepagarba STARAIS uz tai gerbiamasis. Aciu viso gero
  • 1


#3
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

Tu ARAS KOKS TU DAR CIVILIS ALIO??? tu mane turejai itart uz grasinimus ar nepagarba STARAIS uz tai gerbiamasis. Aciu viso gero

dek ant manes skunda, kad turiu pateikti irodymus vaizdo medziaga. ( jei manai, kad kazka padariau blogai ) 

 

p.s jei sugebat ant vieno uzsokti 7, tai kas man lieka? praleisti taip visko pro akys? oi ne, mano mielas zuikeli 


Šį pranešimą redagavo Mr.Pinky: 18 spalio 2020 - 20:24

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#4
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

Tu ARAS KOKS TU DAR CIVILIS ALIO??? tu mane turejai itart uz grasinimus ar nepagarba STARAIS uz tai gerbiamasis. Aciu viso gero

Nors ir įžeidimas nebuvo niekam adresuotas, Dawid kaip ir pripažino atsakydamas į skundą, kad tai buvo skirta arui :/

 

Ir nesimaišykite, taisyklė, apie kurią kalba Dawid, yra taikoma administratoriams kurie dirba teisėsaugoje. Jei apie administratorių, kuris dirba teisėsaugoje yra nepagarbiai kalbama, jis turi įtarti žaidėją už nepagarbą remdamasis teisėsaugos taisyklėmis, o ne išmesti tą asmenį, kuris nepagarbiai apie jį kalba iš serverio su 1/2 įspėjimu. Tai nereiškia, kad bet kas gali įžeidinėti pareigūnus ir nesulaukti atitinkamos bausmės. Nežinau ar pakankamai aiškiai paaiškinau, bet taisyklėje dėl nepagarbos nėra jokių išimčių dėl pareigūnų, ir šiaip nematau kodėl turėtų būti leidžiama žeminti pareigūnus.

Patvirtinta, darbuotojui skiriamas 1/2


  • 4




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)