Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Giedrius Wilder


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Blue

Blue

    Dievinu Kupiūras

  • Veteranas
  • 2.772 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jurgis Carpetas

2. Ban priežastis. Cheat
3. Tikslus laikas ir data. 2020 spalio 20
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/RalvTVR
5. Situacijos aprašymas Nebežinau už kuri cheat gavau užblokavima.


  • 1

#2
›› Giedrelis

›› Giedrelis

  • Inkasatorių direktorius
  • 2.259 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • XP:+100k

Toj bus irodymai, kaip tau nelimpa labai didelis kiekis kulku:

 


  • 0

#3
Blue

Blue

    Dievinu Kupiūras

  • Veteranas
  • 2.772 Pranešimai

Labas rytas , visu pirma serveris lagina eilini karta biuras ten ta vieta belekaip nežinau kas ten yra , bet ne man vienam , antra man net nerodė animacijos kad į mane pataiko wtf šaude ten Lukas Gal  spėju , man prieš pora minučių šaudem prie biuro ir ji man išremovino raše kažkoki žmogu su id tiksliai pamenu. Visa kitą kaip mūsų viceprezidentas yra sakęs lagina reloginti , pamačiau kad kažkas ne taip reloginau kad niekam žalos nepadaryti , Gaisrininko automobilio nematau pas tave video dar , plius čia tik kelios kulkos o žinant  kad buginasi tas admin rodiklis kur rodo kad pataiko tai nežinau manau turėčiau būti atblokuotas , nu jai ką Mindaugas ar Benas atblokuos adios. Aj su Shotgun šaude dar tai blema koks atstumas wtf čia ne AWP , ir velniais žino iš kur ten tas Lukas šaude vps gal puse kylo ir be spreado neina kulkos su shotgunu i viena taška tai nesamone.

P-S Galvojau ban ne už tai gavau :DD

 

Pataisymas - Su deaglo šaude Lukas Gal , bet jis tikrai netraukia kaip AWP - ir kad rodo ta jūsų chate kad pataiko , bet kiek žinau ten galit testinti nekibs ir jums.

Pataisymas - 

Pataisymas - 

Pataisymas - 

 

 

NIEKADA NECYTINU


Šį pranešimą redagavo Jurgis: 20 spalio 2020 - 13:18

  • 0

#4
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.469 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

LAG 0.00 tai tikrai lago nera(nebent del tu 30fps gali but, kad tau lagino), tada pataiko belenkiek kulku bet tik nuo vienos tau nusiima hp, atmesta.


Šį pranešimą redagavo Aakjaer: 20 spalio 2020 - 15:40

  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)