Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Dealeris Pazha_Langford


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Boycie_Tesililil

Boycie_Tesililil

    (€

  • Veteranas
  • 1.100 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Boycie_Tesililil
2. Data, kada darbuotojas nusižengė:2020.12.08
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): here - 
4. Darbuotojo pažeista-os taisyklės (citata iš nelegalių darbų taisyklių): 4. Draudžiama šaudyti į bendradarbius  kurie vilki uniforma, (Knotrabandos - Vyriška Skin_15.png (15 id) Moteriška - Skin_198.png (198 id) Dylerių - moteriška Skin_225.png (225 id) vyriška - Skin_30.png (30 id) ) kokiais nors kitais veiksmais jiems kenkti. Išimtys: Kolega jus pirmas pradėjo šaudyti, tuomet galite atsišaudyti (privalomi įrodymai), sandeliai, gaujų užgrobimai, gaujų karai, kiti renginiai... (Pateikiant irodymus uz saudyma privalomas video)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma):SVEIKI VISI ESU LOS SANTOS VAGOS KARYS KURIS JAU NE PIRMUS SANDĖLIUS ATSTOVAUJA LOS SANTOS VAGOS GAUJĄ. PRASIDĖJO TOKIE DALYKAI JOG KAI NEFILMAVAU MANE SUŠAUDĖ KOLEGOS TAI NUSPRENDŽIAU PAFILMUOTI IR GAVOS TAIP JOG PRIČIUPAU. - KADANGI ESU LSV NARYS TAI MAN UNIFORMOS NEREIKIA O TUO LABIAU ESU SU GAUJOS SKIN, O TAI REIŠKIA JOG IŠ NIEKUR NIEKO MANE SUŠAUDĖ PAZHA LANGFORDAS IR TIEK NORIU, KAD IŠMESTUMĖTE ŠĮ ASMENĮ IŠ DARBO.


  • 0

​Medikų direktorius 1x - 2017-01-05 - 2017-01-06 ​

 

​Autoklubo direktorius 1x - 2017-09-28 - 2017-10-28​​ ​

 

​Mechanikų direktorius 1x. 2018-01-22 - 2018-02-16

 

​ Administratorius 1x. 2020.09.09 - 2020.10.06

 

 

 


#2
Pazha_Langfordas

Pazha_Langfordas

    BAN

  • Veteranas
  • 447 Pranešimai

Gerai cia priciupai seni! tik gaila, kad save... Dar karteli pasisitenk paskaityti taisykle, manau suprasi. 

 

Hint (Uniformos, ir su kokia tu buvai)


  • 2

You can cooperate with the vision that LSD gives you.


#3
Boycie_Tesililil

Boycie_Tesililil

    (€

  • Veteranas
  • 1.100 Pranešimai

Gerai cia priciupai seni! tik gaila, kad save... Dar karteli pasisitenk paskaityti taisykle, manau suprasi. 

 

Hint (Uniformos, ir su kokia tu buvai)

Nežinau, gal ir kažkiek maišausi, bet kaip matosi aš išlipu iš mašinos, - tai įrodymas jog aš dirbu šioje firmoje, o be to, 5. Darbo metu vilkėti darbinę uniformą būtina. Išskyrus gaujos nariams, kuriems priklauso nelegalus darbas. Direktorius gali leisti gaujos nariams dirbti be darbinės uniformos ar gaujos skino. Aš uniformos vilkėti neprivalėjau kadangi darbo taisyklė man tai leidžia, nežinau galbūt aš ir mano gaujos nariai neteisūs. Viską spręs atsakingi direktoriai, o jei jie šio skundo nelabai supras tai viską spręs merai, tai tiek.


Šį pranešimą redagavo Boycie_Tesililil: 08 gruodžio 2020 - 22:13

  • 0

​Medikų direktorius 1x - 2017-01-05 - 2017-01-06 ​

 

​Autoklubo direktorius 1x - 2017-09-28 - 2017-10-28​​ ​

 

​Mechanikų direktorius 1x. 2018-01-22 - 2018-02-16

 

​ Administratorius 1x. 2020.09.09 - 2020.10.06

 

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)