Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

|Skundas| - Jose_Alvarado


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Rivers'as

Rivers'as

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 587 Pranešimai
1.Jūsų Vardas_Pavardė: Arunaz_Dubauskas
2. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 5. Draudžiama tyčia su darbiniu transportu taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones, atkabinėti fūristų/ūkininkų priekabas, ar kaip kitaip gadinti jų turtą. (1/1)
3. Įrodymai [Foto/Video]: 
4. Komentaras (Nebūtina): Aš tau sakiau, kad prisidirbsi. Ir siūlyčiau gerint pataikymą, iš 30deagle kulkų vos 3sugebejai pataikyt....
Siulyčiau direktoriam žiūrėti pradžios 30 sekundžių ir galo 30 sekundžių, kad sutaupytumete brangaus laiko.
 
PS. Sorry už kokybę...

Šį pranešimą redagavo Rivers'as: 31 gruodžio 2020 - 15:20

  • 0

#2
Weedas_Bariga

Weedas_Bariga

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 148 Pranešimai
Durnesnio skundo nesu matęs :DD, kur tu čia matai taranavimą? :DDD
  • 0

#3
Rivers'as

Rivers'as

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 587 Pranešimai

Kelią tveri pravažiuoti neleidi, mechanikų bazėje trankei mane ir taip nuėmiai man 10 shieldo! Siūlyčiau ciuhintis, gerų naujų metų! bet ne tau Jose. 

 

 

 - Pagarbiai, Arunaz


Šį pranešimą redagavo Rivers'as: 31 gruodžio 2020 - 15:30

  • 0

#4
Weedas_Bariga

Weedas_Bariga

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 148 Pranešimai
Kurioje aš tave vietoje taranavau? Mech baziai net nepaleciau tavęs, o kad kelią uztveriau tai čia tikrai netaranavimą :DD

Tuoj aš tau kaip prasihujnsiu pienburni, kad nespėsi net naujųjų metu pamatyt.


-Pagarbiai, Jose ir jo batų valytojas Arunaz
  • 0

#5
Rivers'as

Rivers'as

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 587 Pranešimai

O jeez kaip isižeidei. Paliekam spręst direktoriams! O jiems gerų 2021-ujų, ir linkiu kad tokių bendradarbių (darbuotojų) būtų kuo mažiau.


Šį pranešimą redagavo Rivers'as: 31 gruodžio 2020 - 15:39

  • 0

#6
Weedas_Bariga

Weedas_Bariga

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 148 Pranešimai
Nebenardyk, būk žmogus, negaliu žiūrėt. Aš nieko blogo niekam ir nelinkiu, jei su manim taip elgėsi tai aš taip ir atgal elgiuosi. Daugiau nebeturiu ką parašyt. Sėkmės tau 14-kini, atsargiau su bombioskem.
  • 0

#7
Masvidalas

Masvidalas

    Newbie

  • Senbuvis
  • 702 Pranešimai

Skunde matau net 2 pažeistas taisykles: 

5. Draudžiama tyčia su darbiniu transportu taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones, atkabinėti fūristų/ūkininkų priekabas, ar kaip kitaip gadinti jų turtą. (1/1)

25 taisyklių punktas (Šaudymas, /fw metimas ar kitas kenkimas mechanikų bazėje).(1 mėnesis)

 

Todėl patvirtinta, (1/1) + Black List ir Jose_Alvarado - banas forume.


  • 2

:)

 

 

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)