Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ban_Kai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Ban_Kai

Ban_Kai

    Naujokas

  • Naujokas
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaAll over Europe
  • Darbas:Automanas
  • VIP:Taip
  • John_Grands

Temos turinys:

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Ban_Kai

 

2. Ban priežastis. Netinkamas V_P


3. Tikslus laikas ir data.

 

 [14:38:22] [ban] James_Versace uzblokavo Ban_Kai ( netinkamas v_p )

 
[14:38:22] Server closed the connection.
 
2021-01-15


4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.

Turiu 5000xp serveryje. Kol ji pasiekiau niekas neturejo priekaistu. Zaisdavau nuo 10h ryto iki 21h vakaro tame tarpe ir niekam tai netrukde.

Mano V_P nieko neizeidzia, turi bent po 3 simbolius ten ir ten, bei atitinka visus kitus reikalavimus. Yra zaideju su nickais tokie kaip:

Beerus_God, Mad_Gytexas, Pop_Smoke, Stoneris_Hahaxd, Ring_Vanish, Mad_Fuxs, Step_Back, Bevardizs_Raidas, Fake_Max, Nooo_Bot, Esu_Drambliukas, Black_Future, The_Perkunas, Tnt_Edwax, Black_Hand, Mitu_Griovejas ir t.t kurie turi po 10k, 50k xp ir panasiai. Kodel man buvo nuspresta si bausme isskirtinai?

 

PAPILDYMAS: Kitas administratorius patvirtino mano paskyra su tokiu V_P forume, o Versace nusprende, kad jis blogas zaidime, tai truputi nelogiska ar ne?


5. Situacijos aprašymas.

Zaidziu eiline diena, ir adminas mane iskickino, kad blogas V_P, nors palyginimui serveryje galima rasti ivairiu nicku prie kuriu butu galima prisikabinti, bet gi jie niekam nekenkia ir niekam netrukdo, kaip ir mano. Zaidime ne karta sutikau admin'a ir man nebuvo duotas ispejimas kol dar buvau su maza patirtimi, dabar kaip apsilau kojas sugalvojo uzbaninti. Taip pat man buvo pasakyta pries mano valia uzsisakyti kreditu ir pasikeisti nick'a, bet as to nenoriu dabar daryti juolab kai kazkas mane bando priversti tai padaryti. Mano nick Ban_Kai reiskia skirtingus dalykus - Bankai zodi galima rasti anime seriale bleach, tai yra keletas kinijos miestu arba gatviu pavadinimu, bet galu gale ir zmoniu vardai, pavardes.

 

 

Netinkami Vardai_Pavardės yra:

• Kuriuose naudojami nepadorūs, įžeidžiantys žodžiai, išsireiškimai;
• Kalbos, kuri nėra rusiška, angliška arba lietuviška. 
• Kurių pavardė neturi bent po 3 simbolius.
• Kurie gali pakenkti serverio žaidėjams, dėl vardo ir pavardė panašumo, siekiant asmeninės naudos ar pakenkti kitam žaidėjui (-ams).
• Vardai ir/ar Pavardės, kurios nėra sutinkamos realybėje (firmų pavadinimai, neegzistuojantys asmenys).
Iki 3500 XP žaidėjai bus išmetami su perspėjimu. Viršijus limitą bus kalbama asmeniškai su žaidėju. Nepaklusus nurodymams per 30min bus uždaroma prieiga prie serverio.


Šį pranešimą redagavo Ban_Kai: 16 sausio 2021 - 13:33

  • 1

#2
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.495 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Labas, su tavim vakar chatinau kokias 30 minuciu, ir viska puikiai issaiskinau, o tu toliau su savo nesamonem cia. Buvai isprodziu ispetas kicku, ir turejai 30 minuciu pasikeisti nicka, bet to nepadarei del to buvai uzblokuotas.

 

jtctwuy.png

 

 

Praejus virs 30 minuciu tave uzblokavau, geros dienos.


  • 0

#3
Ban_Kai

Ban_Kai

    Naujokas

  • Naujokas
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaAll over Europe
  • Darbas:Automanas
  • VIP:Taip
  • John_Grands

Labas, su tavim vakar chatinau kokias 30 minuciu, ir viska puikiai issaiskinau, o tu toliau su savo nesamonem cia. Buvai isprodziu ispetas kicku, ir turejai 30 minuciu pasikeisti nicka, bet to nepadarei del to buvai uzblokuotas.

 

jtctwuy.png

 

 

Praejus virs 30 minuciu tave uzblokavau, geros dienos.

Sv, nieko naujo nepasakei, tie patys zodziai yra ban apeliacijoje virs tavo posto. Sukaupiau virs 5000 xp, uzsidirbau 100.000 $ ir dabar atsibudai, kad turiu bloga V_P? Ir dar kaip minejau, serveryje yra bent 5-10% zaideju prie kuriu galima taip, pat prisikabinti del to paties, nors jie taip pat turi 5k, 10k, 20k ir dar daugiau. Kodel as dabar turiu del tavo klaidingos nuomones pirkti kreditus ir keisti V_P? Jeigu cia tokia didele blogybe kodel manes nekickinai kai turejau 100xp, 300xp, 500xp? Jeigu jauti labai didele atsakomybe del siu dalyku serveryje, tai cia tavo kalte, kad pavelavai savaite laiko mane pastebeti.

 

PAPILDYMAS: Nieko tu man neisaiskinai, pasakei vos ne taip "man neidomu, perki kreditus ir keiti V_P", turbut kaip adminas jautiesi virsesniu uz kitus.

Beje kitas administratorius patvirtino mano paskyra su tokiu V_P forume, o Versace nusprende, kad jis blogas zaidime, tai truputi nelogiska ar ne?


Šį pranešimą redagavo Ban_Kai: 16 sausio 2021 - 12:16

  • 0

#4
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.589 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

Unban


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)