Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lukas_Maja


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Popper55

Popper55

    Naujokas

  • Naujokas
  • 19 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jhonny_Popper

2. Ban priežastis. PD Piknodziavimas
3. Tikslus laikas ir data. Katik
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/y2zfSDd
5. Situacijos aprašymas https://imgur.com/a/bX2KF7h Pradziai papjovei, poto vėl bandei bet nepavyko :). Ir dar nesakyk kad bereikalo priskridai prie mūsų.


  • 1

#2
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.590 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

1) dalykas tai pakalbam apie tavo irodymus. dzenkuja carlosui uz pastebejima, kad tavo vidosike kur i mane saudei 23:43 laiku, keistai aimas uzlockino ant mano nicko. Pradzioj nusitaikes saudei i helio viduri, bet kai atsisukau su savo helio priekiu i tave "netycia taikinukas" nusoko ir uzlockino ant mano zmogeliuko ir vel atsoko i heli, turbut atleidai knopkute nezinau.

 

2) Einam prie kepsnio riebaus. Tai cia mano irodymai - video viska paaiskinau, bet megstat gincytis tai ir cia susakysiu kad nebutu neaiskumu.

 

23:30 atskrendu prie losimu biuro ir uzpjaunu 2 pareigunus, vienas kazkaip mirdamas mane susprogdina ir sedu jail mires. Gavau savo bausme gaudamas x2 jailo. 

23:40 kazkur susirandu advokata, isteisina mane ir neskubedamas lekiu vel pasiimt helio darbinio. 23:43 jau skrendu salia biuro ir noriu pachekint kas per mentai ten nebandydamas ju papjaut. Deja, jie mane nekalta civili susaudo, todel traktuoju tai kaip pd piktnaudziavimu.

Tavo deka, is tavo irodymu pamaciau kas buvo antrasis pareigunas nes is savo video tik skin maciau bet ne nick, galejau nubaust ir luis uz ta paci kaip ir tave.

 

Video - 


  • 2

#3
Popper55

Popper55

    Naujokas

  • Naujokas
  • 19 Pranešimai

1) dalykas tai pakalbam apie tavo irodymus. dzenkuja carlosui uz pastebejima, kad tavo vidosike kur i mane saudei 23:43 laiku, keistai aimas uzlockino ant mano nicko. Pradzioj nusitaikes saudei i helio viduri, bet kai atsisukau su savo helio priekiu i tave "netycia taikinukas" nusoko ir uzlockino ant mano zmogeliuko ir vel atsoko i heli, turbut atleidai knopkute nezinau.

 

2) Einam prie kepsnio riebaus. Tai cia mano irodymai - video viska paaiskinau, bet megstat gincytis tai ir cia susakysiu kad nebutu neaiskumu.

 

23:30 atskrendu prie losimu biuro ir uzpjaunu 2 pareigunus, vienas kazkaip mirdamas mane susprogdina ir sedu jail mires. Gavau savo bausme gaudamas x2 jailo. 

23:40 kazkur susirandu advokata, isteisina mane ir neskubedamas lekiu vel pasiimt helio darbinio. 23:43 jau skrendu salia biuro ir noriu pachekint kas per mentai ten nebandydamas ju papjaut. Deja, jie mane nekalta civili susaudo, todel traktuoju tai kaip pd piktnaudziavimu.

Tavo deka, is tavo irodymu pamaciau kas buvo antrasis pareigunas nes is savo video tik skin maciau bet ne nick, galejau nubaust ir luis uz ta paci kaip ir tave.

 

Video - 

Kaip zinau kad sedincio masinoj zmogaus aimas neveikia, tesiog staigiai sujudinau pelyte ir ji toj vietoj nusitaike del saudymo kaip ir kolega Luis atsake tai is tikro skraidai arti zemes, keli gresme na o kad miriai ir atsiradai jaile as jau nk negaliu padeti, man nerase jog nusikaltelis sugautas, taigi niekaip negalejom zinoti jog tu patekai  i jaila butu parase nusikaltelis sugautas tada jau butu kita kalba.


  • 0

#4
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.944 Pranešimai

unban


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)