Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

lukas_maja


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Garavitos

Garavitos

    Rimtas patarėjas

  • Teisėsaugos direktorius
  • 826 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Luis_Garavitos

2. Ban priežastis. pd piktn
3. Tikslus laikas ir data. katik
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/mGluptw
5. Situacijos aprašymas Ok, pradėkime nuo to jog mus su kolega pirma nupjoviai https://streamable.com/y2r6de nu ką jau padarysi tiek jau to, toliau vėl atskridai  su sraigtu specialiai skraidei žemai ir dabar nesakyk jog nieko nebūtum daręs https://streamable.com/x9dj4u ir nei aš, nei kuris kitas pareigūnas nebūtų laukes kol tu vėl būtum kažką papjovęs


Šį pranešimą redagavo Garavitos: 24 sausio 2021 - 01:03

  • 0

Spoiler

#2
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.589 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

Jau paaiskinau viska popper apeliacijoj, bet cia copy paste imesiu

 

23:30 atskrendu prie losimu biuro ir uzpjaunu 2 pareigunus, vienas kazkaip mirdamas mane susprogdina ir sedu jail mires. Gavau savo bausme gaudamas x2 jailo. 

23:40 kazkur susirandu advokata, isteisina mane ir neskubedamas lekiu vel pasiimt helio darbinio. 23:43 jau skrendu salia biuro ir noriu pachekint kas per mentai ten nebandydamas ju papjaut. Deja, jie mane nekalta civili susaudo, todel traktuoju tai kaip pd piktnaudziavimu.

Tavo deka, is tavo irodymu pamaciau kas buvo antrasis pareigunas nes is savo video tik skin maciau bet ne nick, galejau nubaust ir luis uz ta paci kaip ir tave.

 

Video 


  • 0

#3
Garavitos

Garavitos

    Rimtas patarėjas

  • Teisėsaugos direktorius
  • 826 Pranešimai

ir butinai tau leistis taip zemai ane? gal baik jau tokius prikolus? butum sau ramiai skraides padangesi ir nebutu problemu. Dabar niekada nesikeikiu pats skraidai prie pat zemes, masinom darai dmg, keli mum gresme iareigunams ir as dar karta kartoju nei as nei kitas pareigunas nelauktu kol vel tu papjautum. btw popper tu nupjovei ir tu jaile atsiradai tai wtf, kaip matome kitame skunde matosi kaip jis numirsta 

 

P.s dar paziurejau tavo video tai kazkur nuo 1min6s puikiai matos biuras ir kas jame vyksta, bet ne tau reikejo prie pat prisileisti ane?


Šį pranešimą redagavo Garavitos: 24 sausio 2021 - 01:38

  • 0

Spoiler

#4
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.944 Pranešimai

unban


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)