Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

SK Karolis_Vokietis


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
cukriukas

cukriukas

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 547 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Donte_Mahira

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2021-02-16 14:43 per mano gimsa :(

3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami): https://imgur.com/a/pbLpzQZ

4. Skelbėjo pažeistos taisyklė (citata iš taisyklių):

18. Draudžiama šaudyti į civilius ar kitaip gadinti jų turtą dėvint darbinę uniformą. [1/1]

|| Išimtys: gaujų karai, sandėliai, event'ai, bombos minavimas, gaujų susišaudymai, asmuo pirmas pradėjo Jus šaudyti - galite gintis. ||

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): variau gaudyti piliecio bet taip gavosi kad ji sugavau.


  • 0

#2
Karolis_Vokietis

Karolis_Vokietis

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 127 Pranešimai

tu vaziavai su lempom ir atsitrenkei tiesiai i mane ir numetei mane nuo mopedo. apsiginiau saudziau tsg, kuo neimeti kaip nutrenki jei filmavai beje ponias gerbiamasis?


  • 0


#3
cukriukas

cukriukas

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 547 Pranešimai

tu vaziavai su lempom ir atsitrenkei tiesiai i mane ir numetei mane nuo mopedo. apsiginiau saudziau tsg, kuo neimeti kaip nutrenki jei filmavai beje ponias gerbiamasis?

Jeigu video turi numesk cia ir bus atmesa :), bei as kaip policininkas taip nedaryciau.


Šį pranešimą redagavo Tiesiog zalias: 16 vasario 2021 - 15:18

  • 0

#4
Lewis

Lewis

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 202 Pranešimai

Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)