Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Konkursas] - Inkasatoriaus istorija!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

*
Populiarus

7a08e988aa01af331b0adc51c94aca59424.png

 

Sveiki,buvę/esami/busimi inkasatoriai ir visi kiti Los Santos žaidėjai!

 

Pristatau jums konkursą "Inksatoriaus istorija" 

 

Šiame konkurse gali dalivauti visi. Jūs turėsite papasakoti kuo įdomesnę istoriją susijusią su inkasatoriu darbu. Istorijoje galite itraukti ir serverio žaidėjus.

Istorijos žanrą renkates patys,tai gali būti komiškas,siaubo,veiksmo ar koks kitas,o gal net ir romantinis žanras. Viskas priklausys nuo to,kokia įdomia istorija mums pateiksite. 

 

Istoriją kurti raštu/video formatu. Pačia istorija stenkites pateikti kuo išsamesnę.

 

Taisyklės - 

  1. Nevartoti necenzūrinių ar kitaip įžeidžiančių žaidėjo orumą žodžių.
  2. Istorijoje pagrindinis akcentuojantis elementas turi būti "Inkasatorių darbas"
  3. Neredaguoti temos,jai sukuriant. Viska turitę patikrinti prieš publikuojant temai.
  4. Nerašyti bereikalingų komentarų.

Savo istoriją pateikite komentare.Šablonas: 

1. Žaidime Vardas_Pavarde: 

2. Jūsų istorija:

 

Konkurso komisija - Inkasatorių direktorius,Merai,Mero patarėjas - Savo nuožiūra ir pagal daugiausiai surinktus reputacijos taškus išrinks nugalėtojus.

Konkurso trukmė truks dvi savaites iki 2021.03.05d.

Prizinis fondas

af37fcf31064c0f6e96b7a32091bde97709.png

 

- Prizinis fondas gali didėti atsiradus remėjams. Norint paremti galite susisiekti žaidime/dc/forume až. (Tony_Martin)


  • 5

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#2
*Armis_Suplex*

*Armis_Suplex*

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 214 Pranešimai

*
Populiarus

1. Žaidime Vardas_Pavarde:  ARMIS_SUPLEX

 

 

2. Jūsų istorija:   Sveiki skaitytojai!!!!!  Mano istorija apie inkasatorius prasideda nieko ispudingo ar naujo tesiog nauja patirtis ir isukis paciam sau !!

 
kaip ir kevkviena diena pasijungu i sauniausia serva Los Santos Gyvenima sedu i savo sportini NRG-500 ir lekiu i inkasatoriu darba nespejus ieit uzsakymu paraso  man is VLA gaujos : sw reikia tavo pagalbos 
 
As: galvoju jau sakys duok ,paskolink saibu kaip amzinai buna :D 
 
bet paraso kad lekia is pinigu sandelio ir palaukciau jo prie savo darbo nu galvoju reik palaukt kas cia bus toliau .
 
Prilekia viena Vla gaujos masina po jos sekancios kelios galvoju va daba tai man nepasiseke isves i miska ir reikalaus pinigus atiduot :( 
 
po keliu min isoka i gala  VLA gaujos narys greit kaip kulka perlipa i kabina ir rekia SPAUSK SPAUSK !!!! 
 
o kadangi as pirma alga inkasatoriu darbe net nesuvokiu kur spaust nei ka cia daryt :DD tai pamaciau kad atsirado cp ir lekiu iki jos  ir ka sau galvoji isoku sau is masinos eit pinigu pajimt o VLA gauja uzsireke : KUR TU K++VA LIPI SOK I VIDU as pasimeciau nesuprantu kas negerai po laiko sako tau nereik lipt lauk tesiog vaziuok i nestok  :DDD nu ok galvoju .
 
Sulekiojam tuos cp sustojam visi ir  vienas is VLA klausia isplovei pinigus ?  palikau nesuprates kokius pinigus as ploviau :DD kitas narys sako spausk H ir sok pas mane  nu ka as taip ir darau gyventi visgi norisi :)  soku pas  kaskoki rimta dede ant bagaziuko motociklo ir skuodziam iki ju gaujos sako numausim sok ant ju gaujos cp nu galvoju ko cia sokinet nulipsiu i uzeisiu ant jos :D  bet atlekiam ziuriu ARU susirinkimas o cp nesimato nusokau nuo mopedo ir lakstau aplink su 100k vertes maisu o teisesauga saudo mane  :D  ir nezinau kur ta cp rasti tai bebegiodamas netycia pataikiau ant cp bum ziuriu i jusu pelna 10k vo cia galvoju geras.
 
 
Po viso sio veiksmo sedu ir galvoju geras tas darbas inkasatoriu :)))

  • 7

#3
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Beje, jei neturit tikros istorijos,ją galite sukurti ir iš galvos (Parodysite,kiek esate kūribingi.)


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#4
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera

1. Žaidime Vardas_Pavarde:  Carloss Moretti 

2. Jūsų istorija:

 

ymgiDrM.jpg


  • 2

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png


#5
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

*
Populiarus

1. Žaidime Vardas_Pavarde: 

2. Jūsų istorija:

 

 

 

Sveiki visi!

 

Tai papasakosiu tokia istorija: Kaip ir kekviena diena prisijungiu I sampa kad pasukt minuciu bei pokeriuko pazaist,ir gaunu tokia sms “Davai seniukai padek saibas pervezt,nu ka tipo ar geriau poker palost ar kazkam padet,zinoma iskarto I galva sauna aisku kad poker pazaist,bet geriau pagalvojus zinoma kodel gi ne padesiu,nes visgi pirma karta vezu tas saibas,net neisivaizduoju kaip kas kur kada.

Nu tai va sako paimt masina,degalu uzpilk,gunu ir pns paimt,ir atlek prie “Pasienio”

Na as viska pasemiau pasiruosiau karui,sedau I masina pirma antra pavara as jau pasieni,prilekiu prie pasienio,o cia pilna barygu,su gunais,masinom,laukia jau..

Galvoju wtf kur as cia papuoliau,kas cia bus..

Atvaro ciuvas seda I masina ir sako lek greiciau,tai as per sankaba iskarto ir kuo greiciau,varau girdziu Hunter garsus,galvoju plbm kokius vagis ar ka gaudo,bet LS sejp negali,ir I masina raketa pirma antra sauna,dl maziau jau masinoj,ciuvas reikia,keikias ant manes,galvoju nu baik,ir taip pirmas kartas toks,kad zinociau kur kas,bet issaudo tos mentus,sako varom toliau.

Na lieka jau 1 CP,sako I gauja nelek,nes ten daug ciuvu bus,tai sakau nebus. Nebuk bailis lekiam,na aisku taip nebuvo,mes gi bailiai tai I gauja nelekem. Sustojom miske netoli gaujos,galvojau va ir dienos pabaiga,paims nusaus mane ir uzkas,ir nieko nepadarysiu... Bet ne! Islipau ir maisnos sedau ant MTB,jinai greit varo nes gi FULL RIDA ir lekiu I gauja,o ka ten daryt,as tai nezinau gi pirmas kartas... Tai sako prie CP gaujos islipsi ir ant cp sok iskarto ir I baze saibas atvesi,na sakau okey,okey.. Tai taip padariau jau gaujoj,islipau,ant cp bam raso pervezei saibas,ir gavau pliuso,o man tai dideli pinigai nors 10k,bet labai dideli,uz toki sunku darba.. Ir taip pagavojau na ir koks darbas sunku Inkasatoriu,pavojingas,tu net nezinosi ar sianden grisi namo sveikas ir gyvas,vat butu pareigunai nusove ir viskas,gyvenima sbaigtas butu,bet mano patarimas visi rinkities Inkasatoriu darba,jis labai pavojingas,bet labai pelningasmkolektyvas draugiskas,visi malonus,direktoriai puikus,atrankos nedaznai buna,tai stebek ir dirbk. Pasaka baigta ko gero viso gero!

P.S nesu rasytojas nei kas,parasiau istorija tokia,aciu uz demesi!


Šį pranešimą redagavo Valdas Stonkus :3: 24 vasario 2021 - 10:51

  • 9

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#6
Rivers'as

Rivers'as

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 587 Pranešimai

1. Žaidime Vardas_Pavarde: Austin_Rivers

2. Jūsų istorija:

 

Atsikeliau ryte, langai uzsale, masiniukas nesikuria. Tada rasau /skamb >>> mechanikai iskvieciu mechus, kad mano inkasatoriu masiniukui pakrautu akuma. Pakrauna akuma, vaziuoju keliu numusu stulpa pakeliui, ir patrenkiu pestijį.. Skambinu dirikui aka Tony_Martin, kad ką čia dabar padarius, nes mašina darbinė apgadintą o žmogus guli, dirikas sako:

- p**** tas zmogus tegul guli, varyk kofa kelt geriau

as apsisuku apsiziuriu zmogus tebeguli, ir nuvarau. 

Gaunu užsakymą, jog iš sex shop'o pervešti šaibas reikia apsidziaugiu iki ausų, oj oj pinigėlio bus. Pasikraunu, isvažiuoju ir linksmai dainuoju: 

 

nuvežu saibas, grįžtų po sunkios darbo dienos. sedžiu ant lovos va toks

147336360-happy-ethnic-guy-in-casual-clo

 

ačiū kad skaitėt . :D sekmes kitiems. bandžiau dar kažką čia parimuot biški.


Šį pranešimą redagavo Rivers'as: 27 vasario 2021 - 23:00

  • 4

#7
ti kak merlin monro

ti kak merlin monro

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.080 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas
1. Vardas_Pravarde - 3jmaSilorbsup
2. Mano curiba

Karta sutikau vaikina
Ji visi toniu vadina
Jis neruko nesikeikia
Ir man akyte pamerkia

Jo marskinukai aptempti
Inkasatoriukai labai greiti
Jis los santos paziba
O malia kaimiete paprasta

Turi jis daug pinigu
Nors man tai ir nesvarbu
Svarbu, kad priimtu i darba mane
Ir tada man bus gana

Ka daryti as turiu
Kad mane priimtum viena tu
Gal lenciuga tau uzristi
Ir busiu as inkasatoriu

Jo fantastiški plaukai
Lūpos saldžios kaip ledai
Saldainiukas jis yra
Pauksciu pienas, tralialia...

Be jo gyventi negaliu
Vis galvoju ir tikiu
Kad busime atrankoj visada kartu
Kaip tie balandziai tarp debesu

Atsiprasau kad cia ne inkasatoriaus istorija bet norejau praleist 6 minutes kazka darant tai atejau cia, geros dienos, kas dar dalyvaus cia tai davai uzjudekit su kokia gera istorija kad idomu butu paskaityt

Šį pranešimą redagavo EjMMA.: 02 kovo 2021 - 07:31

  • 3

#8
𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

    Rimtas patarėjas

  • NTA direktorius
  • 545 Pranešimai

1. Žaidime Vardas_Pavarde: Zeszy Wilder

2. Jūsų istorija:

         Kartą pabudęs Los Santos mieste, aš įsėdau į savo Kalnų dviratį 10.000km ridos. Mindamas prie pasienio pamačiau daug daug žmonių.

         Visi buvo ginkluoti ir su The Nang Boyz uniformomis. Ir tada pamačiau, kad į inkasatorių automobilį įsėdo su didžiuliu pinigų maišu. Važiuodamas jiems iš paskos, pamačiau daug policijos elitinių ginklų, daug armijos ginkluotų automobilių. Daug gaujos narių mirė, bet taip pat daug mirė ir teisėsaugos darbuotojų. Inkasatorius važinėjo plaudamas pinigus po visą Los Santos miestą. Tada Inkasatoriaus automobilis atvyko i The Nang Boyz gaujos bazę. O ten DIDŽIULIS TANKAS :o . Tankas visus pradėjo šaudyti, bet gaujos nariai buvo protingi. Pradėjo šaudyti iš toli su sniper ir tankas susprogo. 

         Tada gaujos nariai, bei inkasatorius pristatė išplautus pinigus į bazę.  :hi: Po viso veiksmo gaujos nariai nuvyko ant Los Santos vestuvių tilto ir ten prisigėrė, šurišo vieną Venuolę vardu Kristiną. Ją bandė ištekinti už vieno iš The Nang Boyz nario. Bet atvykus teisėsaugos būriui, jie ją paleido. :heart: :wub: 


  • 3

 

Turėtos pareigos:

Baikerių direktorius 2x

Vagių direktorius 1x

Nekilnojamo turto agentų direktorius 1x

Skelbėjų direktorius 1x

 


Taip pat pildau į Administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)

Taip pat pildau į NTA Direktoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)


 


#9
diablo_1991

diablo_1991

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 90 Pranešimai
  • Gyv. vietaSlabotke
  • Darbas:me
  • XP:25000

1. Augis_Sall

2. Mano inkasatoriaus istorija

 

Vieną dieną būnant ilgalaikiu bedarbiu nusprendžiau susirasti pagaliau darbą. Darbo biržoj rinkaus išties tarp daugelio pasirininkimų,bet kadangi reikėjo greit atsistoti finansiškai,man pasiūlė stoti į Inkasatorių darbą. Direktorius buvo malonus,pokalbis praėjo sklandžiai ir štai aš esu Inkasatorius. Darbus pradedame nuo ryto,o man pirma diena. nemeluosiu šiek tiek baisu buvo,kaip man seksis ta diena. Priemiau užsakyma pervežti pinigus iš XXX Shop'o. Nu joo. pirmas užsakymas ir xxx shopą. Paiemęs užsakymą jį sklandžiai nuvežu ir atsidūsės važiavau antro užsakymo. Užsakymas važiuoti į Pagrindini banką,o aš toks.kaip kaip? Iš banko važiuoti į banką? inkasatorių registratorė patvirtino.

Važiuojam iš banko į banką,o mašinoje pilnas maišas pinigų ir pradeda darytis išties nemalonu :D mašinos aplink laksto,o tau paranoją,jog tave apvogs kas tuoj. 

pfu. Užsakymas nuvežtas :D

 

Vakare gaunu žinute iš direktoriaus,jog gauja nori prasivežti pinigus,bet tai nebus visai legalu,nes gali pult Teisėsaugos pareigūnai ar kitos gaujos,bet direktorius nuramino iškart,kad gauja yra rimta ir neleis niekam kroviniu atimti. Nu gerai atsikeliu ryte 4.00h,išgeriu kavos,užsipilu pilna kuro baką ir laukiu gaujos pasienio ruože. Vietoje jau laukia,rimtai nusiteikia vaikinukai su ginklais. O aš toks - nu jo ir į kur aš įsivėliau :D Pradėjus vežti pinigus po miestą iš kampų išlindo ARO pareigunai ir prašovė man padangas,bet šalia sėdintis tos gaujos narys rėkdamas man į ausis šaukė,kad nestočiau ir važiuotumėm toliau. Nu,o man nelabai yra kur ir dingti. Arba pasiduoti ARUI ir likti nušautam arba suiimtam.arba testi kelionę su prašautomis padangomis. Galiausia gauja tikrai buvo rimta,nes iš galo važiavę gaujiškiai susitvarkė su ARO pareigūnais ir į gaujos bazę atvežėm tuos nešvarius pinigėlius. 

 

Išpradžiu,buvau sukrėstas,bet šitame darbe įgavau tiek adrenalino ir nuotykių,kad mėgstantiems veiksmą ir iššukius.tikrai palinkėčiau prisijunkti prie INKASATORIŪ firmos.

 

Štai ir istorijos pabaiga. Ačiū,kas nepatingėjo paskaityt.


  • 2

Gyvenk gerai,miegok ramiai :)


#10
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Komisijai nusprendus,skelbiame konkurso nugalėtojus.

1.Vieta - Armis_Suplex

 

2.Vieta - Augis_Sall

 

3.Vieta - Valdas_Stonkus

 

Sveikiname visus prizininkus ir dalyvavusius šiame konkurse!


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)