Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD] Dan_Pena


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Liutaurazs_Liutas

Liutaurazs_Liutas

    Naujokas

  • Naujokas
  • 13 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Liutaurazs_Liutas

2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 2021.02.23 laikas matosi video .
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):

61. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. (1/1)

61.1. Už visus įtarimus vertus nedaugiau kaip 1 star, nepateikus įrodymų darbuotojas baudžiamas įspėjimu. (1/2). Už visus įtarimus vertiems 2 ar daugiau star, darbuotojas nepateikęs įrodymų bus šalinamas iš darbo(1/1)

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Tik privaziavus buvau surankintas ir itariamas pagalba nusikalteliui, nors nusikaltelis net nesedejo pas mane ant galines sedynes, sekanciame video matosi kaip jo klausiu ar tikrai sedejo sako : sedejo, bet P* ir atrakino, reiskias taip nebuvo del ko buvai itartas . Tad noriu PD darbuotojo irodymu .

  • 0

#2
Dan_Pena

Dan_Pena

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 53 Pranešimai
Situacija: vežu žmogu i kalėjima, prisistato baikeris, kuris isodino tą žmogu tai surakinau. tada jis kviečia kolegas kad pagelbėtu. taigi taip pat surakinu, buvo žinute " sekmingai isodinote ", bunant prie tavo mašinos, bet suprates, kad gali nepakakti irodymu nuemiau star ir atrakinau. Šita situacija dabar man nesuprantama, tu nemokejai baudos, tiesiog palikai surakintas kaip baikeris kad neisodintum maniškio surakinto nusikaltelio. Ko tu dar nuo manes nori :D ? kam tie irodymai man paaiškink dabar ?
  • 0

sig.php?name=Dan_Pena


#3
Liutaurazs_Liutas

Liutaurazs_Liutas

    Naujokas

  • Naujokas
  • 13 Pranešimai
Tam kad man vos privaziavus as buvau iskarto surakintas be jokios priezasties, nes net tavo nusikaltelis pas mane nebuvo isodintas kaip tu teigi . Tad pateik irodymus . Zodinio irodymo nepakanka. .
  • 0

#4
M.Carlsberg

M.Carlsberg

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 601 Pranešimai

Pateik irodymus kad isteisinai arba irodymus uz pati itarima(pagalba nusikalteliui)


  • 0

#5
Dan_Pena

Dan_Pena

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 53 Pranešimai
Pačio jo video parodo kaip išteisinu ir paleidžiu, bet jeigu nori iš mano pov ok rytoj ikelsiu.
  • 0

sig.php?name=Dan_Pena


#6
M.Carlsberg

M.Carlsberg

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 601 Pranešimai

Perziurejus dar karta video pastebejau isteisinima.Tavo pirmame video matosi, kad pareigunas tave isteisina. Atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)