Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kompiuteris stringa


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Jokubas Individas

Jokubas Individas

    Dažnas dalyvis

  • Naujokas
  • 85 Pranešimai

Kokiame žaidime susidūrėte su problema?: Cia ne zaidime, taciau beda su kompiuteriu
Kokia tai problema?: po nauju vaizdo kortos draiveriu jis stringa, stai draiveriu link is kur siunciau:
https://downloadcent...-Windows-15-40-, norejau del bandicam kai nu recordinu video ir mirgsi vaizdas, tada vienas zmogus sako reik draiveriu as siandien sugalvojau pabandyti ir netycia istriniau juos, ir yr susiradau naujus atsiunciau, sampe fps pakilo iki 40fps. (Rasydamas si teksta jau strigo ir sampe stringa kai apie 40/45fps ) jai ne cia ikeliau jus man pasakikit as istrinsiu tema 
Problemos nuotrauka/video(Rekomenduojama, norint greičiau sulaukti pagalbos): neturiu manau aiskiai suprantat,


  • 0

#2
Stasys_

Stasys_

    /god

  • Senbuvis
  • 1.380 Pranešimai

Gali paaiškint kame tau problema normaliai? :D 


  • 0

#3
Jokubas Individas

Jokubas Individas

    Dažnas dalyvis

  • Naujokas
  • 85 Pranešimai

Gali paaiškint kame tau problema normaliai? :D

Atsisiunciau naujus driverius vaizdo kortos ir jis stringa nors taip nebuvo 


  • 0

#4
Aabye

Aabye

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 41 Pranešimai

Pirmas dalykas tai čia ne vaizdo kortos draiveriai, o procesoriaus buvo atnaujinti. Kiek Atsimenu aš tau rekomendavau vaizdo kortos draiverius atsisiųsti ir buvau surašęs viską aiškiai ir kaip tai galima nesudėtingai padaryti. Kiek matau tavo atsisiųsti draiveriai yra visiškai iš kito link nei aš rekomendavau ir kaip minėjau čia yra procesoriaus draiveriai.

 

6bf7e937a6de8dbdf935b15a54aae82d507.png


  • 0

#5
Jokubas Individas

Jokubas Individas

    Dažnas dalyvis

  • Naujokas
  • 85 Pranešimai

Pirmas dalykas tai čia ne vaizdo kortos draiveriai, o procesoriaus buvo atnaujinti. Kiek Atsimenu aš tau rekomendavau vaizdo kortos draiverius atsisiųsti ir buvau surašęs viską aiškiai ir kaip tai galima nesudėtingai padaryti. Kiek matau tavo atsisiųsti draiveriai yra visiškai iš kito link nei aš rekomendavau ir kaip minėjau čia yra procesoriaus draiveriai.

 

6bf7e937a6de8dbdf935b15a54aae82d507.png

Man po sito ir pradejo strigti, kai atsiunciau jis leciau pradejo dirbti ir tada kitus driverius atsiunciau ir jis be galo stringa, jai moki atsiusti padek atsiusk man nes as nemoku padaryt


Šį pranešimą redagavo Jokubas Individas: 24 vasario 2021 - 16:03

  • 0

#6
Aabye

Aabye

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 41 Pranešimai

Jeigu teisingai supratau įsirašei arba ne tos windowsų versijos draiverius, arba apskritai netinkamus tavo vaizdo kortai. Vėlgi pasiūlymas ištrint tai ką atsisiuntei ir susirask pagal savo vaizdo kortos modelį tinkamus - https://drp.su/en/catalog?os=windows-7


  • 0

#7
Jokubas Individas

Jokubas Individas

    Dažnas dalyvis

  • Naujokas
  • 85 Pranešimai

Jeigu teisingai supratau įsirašei arba ne tos windowsų versijos draiverius, arba apskritai netinkamus tavo vaizdo kortai. Vėlgi pasiūlymas ištrint tai ką atsisiuntei ir susirask pagal savo vaizdo kortos modelį tinkamus - https://drp.su/en/catalog?os=windows-7

Gal gali tu nes as bijau kazka ne taip padaryt gal dar blogiau bus, jai padesi zaidimo pinigais atsiliginsiu ok?
Ok istriniau ta kur ana kart sakei tai dabar zimiai greiciau veikia pc

Tema rakinu, aciu uz pagalba


Šį pranešimą redagavo Jokubas Individas: 24 vasario 2021 - 16:29

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)