Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Rytis_Silent


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
J. D. Pardo

J. D. Pardo

    #STONKUSGOAT

  • Senbuvis
  • 1.059 Pranešimai
  • Gyv. vietaMajemis
  • SEND*NUDES#5689
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Nereikalingas
  • XP:lemas
  • Laimėjo konkursą:Geriausias Naujoku Verbuotojas
  • JovitasPacevic

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jayson_Tatumm

2. Ban priežastis. PD PIKN
3. Tikslus laikas ir data. 2021- 04 06
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/TCxMbBm
5. Situacijos aprašymas Žiūrau ryti iš mažosios raidės nepasimokai. Sakiau nedaryk daugiau taip nes tuoj procentukai uz klaidingus banus atkeliaus


  • 4

 


#2
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.847 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

Nepasakok tu man apie procentus, mažiausiai jų iš tavęs bijau :D . o  dabar prie reikalo 

 

Asmuo gavo bausmę buvo nušautas

iRxgrfb.png

 

 

Kaip suprantu toliau jis ist kol gavo susiruošė ir pasiėmęs sau sraigtą skraido. Jam to daryti uždraust negali, o tu imi ir jį su emke ir dgl lesi? /stats pažiūriu nėra gaudomas, kadangi tu jau šaudei žmogus tada tik atsišaudė, prieš tai jis visiškai nieko nedarė, dėl ko jį šaudei? Pateik video jei jau taip. 

 

 

 

Dadėsiu dar video kai nuo stogo lesei tai irgi pateik už ką ten šaudei žmones :) , bet galutinai nebekilo abejoniu dėl Hatinio šaudymo už nieką. Kai jis taps nusikaltėlis šaudyk į valias, bet dabar nieko nedarė ir jau lesi.

 


Šį pranešimą redagavo Rytis_Silent: 06 balandžio 2021 - 21:59

  • 4
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#3
J. D. Pardo

J. D. Pardo

    #STONKUSGOAT

  • Senbuvis
  • 1.059 Pranešimai
  • Gyv. vietaMajemis
  • SEND*NUDES#5689
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Nereikalingas
  • XP:lemas
  • Laimėjo konkursą:Geriausias Naujoku Verbuotojas
  • JovitasPacevic

*
Populiarus

Akivaiždžiai matosi kad bandė pjaut, tuoj įkelsiu vaizdo medžiaga kur buvau ant to aukštesnio stogo ir tada irgi bandė pjaut buvau pasiruošes tam. (  ) Va net esc spaudžiojau. Ok, važiuojam prie kito video, ( ) mano medžiagoje matosi kad jisai praskrido pro ta pastata ant kurio aš buvau tai kylo įtarimas kad norėjo bandyt papjaut antra kartą, kai atsikrido nusitaikiau ir nešaudžiau kol nepadarė nusukimo link manes. Tada pradėjau imtis veiksmų bandydamas išsaugoto savo teisėsaugos darbuotojo gyvybe ;'))

 

O kitas atsakymas kodėl šaudžiau į kitus? Vadovaudamasis pd taisykle jeigu nusikaltėlis bėga, šaudo, galiu ir juos šaudyti tai žiūrėjau su awp kas šaudo ta ir lesiau. 27.5. Ginant bombos padėjimo operaciją, teisėsaugos pastato užgrobimo metu, susišaudymų malšinimui, žaidėjų / grupuočių / gaujų, mieste ar užmiestyje. Nusikaltėlių grupuotės:

  • Kontrabanda ir dealeriai;
  • Mašinų vagys;
  • Baikeriai;
  • Masinis nusikaltėlių būrys su ginklais;
  • Gaujos.

 

 

(EDIT) Sakyk kuria valanda per /timestamp tau pateikt ta ir sukarpysiu ir pateiksiu.


Šį pranešimą redagavo Rhino: 06 balandžio 2021 - 22:20

  • 6

 


#4
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.847 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Pirmas video nieko neįrodo nuėjai esc ir tu nušovei jį. Tad to epizodo aš neliečiau, nes jo nemačiau. Tik faktas ka mirė. Tai yra antras video, pagal ten tą į ką šaudei irgi pateik. Paliksim spręst atsakingiems. 2 video matau civili kuris tikrai taip jau akivaizdžiai nieko nedaro kaip tau atrodo, pirmas video gal ir taip, bet šis panašus į nusileidimą. Nu kaip pažiūrės unban apeliacijos atsakingi.
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#5
J. D. Pardo

J. D. Pardo

    #STONKUSGOAT

  • Senbuvis
  • 1.059 Pranešimai
  • Gyv. vietaMajemis
  • SEND*NUDES#5689
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Nereikalingas
  • XP:lemas
  • Laimėjo konkursą:Geriausias Naujoku Verbuotojas
  • JovitasPacevic

Pirmas video nieko neįrodo nuėjai esc ir tu nušovei jį. Tad to epizodo aš neliečiau, nes jo nemačiau. Tik faktas ka mirė. Tai yra antras video, pagal ten tą į ką šaudei irgi pateik. Paliksim spręst atsakingiems. 2 video matau civili kuris tikrai taip jau akivaizdžiai nieko nedaro kaip tau atrodo, pirmas video gal ir taip, bet šis panašus į nusileidimą. Nu kaip pažiūrės unban apeliacijos atsakingi.

Civilį kuris bandė papjauti, neprefirinau juk iškarto žiūrėjau ar bandys pjaut ar ne.


  • 3

 


#6
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.847 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

Civilį kuris bandė papjauti, neprefirinau juk iškarto žiūrėjau ar bandys pjaut ar ne.


Pilnai išaiškint apeliacija reikalingas video su awp del ko šaudai į žmones. Įkelsi ir lauk apeliacijų sprendimo gl.
  • 1
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#7
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Savo nuomone galiu drąsiai teigti, jog tas civilis su sraigtasparniu tikrai kėsinosi į pareigūno gyvybe.

Dėl šaudymo į žaidėjus prie biuro, autorius įrodymus pateikė privačiai, kad neužkrautų šios temos. Ten tikrai matosi, jog buvo nusikalstamų asmenų grupuotė, į kurią jis turi teisę šaudyti.

Unban.


  • 1

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)