Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Jokubas_Bugattiz


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Joe_Vega

2. Ban priežastis. Bendradarbiavimas su cheat?
3. Tikslus laikas ir data.

SAdHoU0.png
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. ^^^
5. Situacijos aprašymas. Jo

 


  • 20
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#2
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Pakomentuosiu bendrai tiek dėl taves, tiek dėl Rennerio.

 

Maja čytino ir čia klausimų nekyla.

 

Ui5Wy9v.png

 

 

Dėl bendradarbiavimo;

 

Seniai visa šutvė stovėjot prie Majos, ir visi afk kažkodėl, kas jau kelią įtarimą.

 

orEyXi6.png

 

 

12Sujfs.png

 

 

Video matosi, kad prisijungei ir bandei nuvaryt į jailą, pas Maja, kai supratai, kad neišeis, tai Maja nusitelino į privačią, o jūs su Renneriu abu prisistatėt. Galimai bandėt paduot kreditus, kad išteisint jį.

 

 

 

Tavo atsiųstoje nuotraukoje, matosi, kaip esi advokatas ir kvietei dar kitą advokatą.

 

 

ujkuE0r.png

 

 

Todėl įtaręs jog padedi majai, užblokavau, tik Maja gavo baną ir iškarto išlekėt iš privačios abudu, keista ane ? P.S. Ne pirmas kartas buvo kai kažkuris iš jūsų bandė prie Majos privažiuot ir kai užbaninau, nė vienas daugiau ir nebelindot :)


  • 0

#3
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King
As tau dar karta sakau, kad buna pasibugina, kad random priiema iskvietima, gryzes namo vakare ikelsiu dar ss.
  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#4
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.587 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

*
Populiarus

Tavo banai lempiniai, vietoj vkick baninai uz vchat, jaredas vietoj buginimo cheat.

 

Kiti banai uz cheat jau neturi reiksmes nes juos gavau budamas bane

 

Tavo argumentai is pirsto lauzti,

 

Irodymai jog man nereikia kreditu isejimui is jailo, esant bane neina komandu jokiu rasyt todel matosi jog neturiu gautu email, del pervedimu. Be to jei man butu reikeje kredu, juos lengviau banku butu pervest :D

1ZUytfq.png

Ir jei banini visus prie kuriu atsiduriau, kurie negavo Tim Suarez

 

 

Poto dar paaiskink is kur tokie isgalvoti banai atsirado "bendradarbiavimas su cheat" Tiek metu adminas ir neismoksti kodekso iki galo,  savo bana susigalvojai ir visi adminai, bei zaidejai aklai galvoja jog taip galima daryti. 

Pagal baudziama kodeksa nematau isvis tokio reason

0970d2273f9bcef327814b4f72df5ea4.png

 

Jeigu toliau nagrinejant taisykles tai cia pilna galima primetyt, irodant vegos ir renerio nekaltuma ir tavo paranojiska nora visus kurie tavo nuomone yra mano draugai salia manes banint, bet pagal tavo nuomone kurie yra salia manes bet ne mano draugai nebanint, kaip galima matyt is tavo pacio irodymu (suarez, bei zaidejai esantys pirmoj ir antroj fotkese)

701043d7ea323d166b75622514f452a5.png pagal sia taisykle jau turetum visus vienodai baust jeigu butu tinkami irodymai (ko nera)

 

cia taisykle del irodymu tavo: 83cc59ac585a65f48fc1f773b4ecd09c.png

Kurioj vietoj yra tinkantys irodymai, jog jie pazeide taisykle kuri serveryje neegzistuoja?

 

P.S jei naudoji teleporta, tai bendradarbiu nereikia.

 

ir kaip paaiskinsi savo netinkama /get komandos naudojima, saudyma ir kitas tavo praktikuojamas apeigas?

 


  • 9

#5
Dofka Myli Bandi

Dofka Myli Bandi

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 939 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Tavo banai lempiniai, vietoj vkick baninai uz vchat, jaredas vietoj buginimo cheat.

 

Kiti banai uz cheat jau neturi reiksmes nes juos gavau budamas bane

 

Tavo argumentai is pirsto lauzti,

 

Irodymai jog man nereikia kreditu isejimui is jailo, esant bane neina komandu jokiu rasyt todel matosi jog neturiu gautu email, del pervedimu. Be to jei man butu reikeje kredu, juos lengviau banku butu pervest :D

1ZUytfq.png

Ir jei banini visus prie kuriu atsiduriau, kurie negavo Tim Suarez

 

 

Poto dar paaiskink is kur tokie isgalvoti banai atsirado "bendradarbiavimas su cheat" Tiek metu adminas ir neismoksti kodekso iki galo,  savo bana susigalvojai ir visi adminai, bei zaidejai aklai galvoja jog taip galima daryti. 

Pagal baudziama kodeksa nematau isvis tokio reason

0970d2273f9bcef327814b4f72df5ea4.png

 

Jeigu toliau nagrinejant taisykles tai cia pilna galima primetyt, irodant vegos ir renerio nekaltuma ir tavo paranojiska nora visus kurie tavo nuomone yra mano draugai salia manes banint, bet pagal tavo nuomone kurie yra salia manes bet ne mano draugai nebanint, kaip galima matyt is tavo pacio irodymu (suarez, bei zaidejai esantys pirmoj ir antroj fotkese)

701043d7ea323d166b75622514f452a5.png pagal sia taisykle jau turetum visus vienodai baust jeigu butu tinkami irodymai (ko nera)

 

cia taisykle del irodymu tavo: 83cc59ac585a65f48fc1f773b4ecd09c.png

Kurioj vietoj yra tinkantys irodymai, jog jie pazeide taisykle kuri serveryje neegzistuoja?

 

P.S jei naudoji teleporta, tai bendradarbiu nereikia.

 

ir kaip paaiskinsi savo netinkama /get komandos naudojima, saudyma ir kitas tavo praktikuojamas apeigas?

 

Vienas iš geresnių mano skaitytu romanų, laukiu tęsinio!


  • 1


#6
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Tavo banai lempiniai, vietoj vkick baninai uz vchat, jaredas vietoj buginimo cheat.

 

Kiti banai uz cheat jau neturi reiksmes nes juos gavau budamas bane

 

Tavo argumentai is pirsto lauzti,

 

Irodymai jog man nereikia kreditu isejimui is jailo, esant bane neina komandu jokiu rasyt todel matosi jog neturiu gautu email, del pervedimu. Be to jei man butu reikeje kredu, juos lengviau banku butu pervest :D

1ZUytfq.png

Ir jei banini visus prie kuriu atsiduriau, kurie negavo Tim Suarez

 

 

Poto dar paaiskink is kur tokie isgalvoti banai atsirado "bendradarbiavimas su cheat" Tiek metu adminas ir neismoksti kodekso iki galo,  savo bana susigalvojai ir visi adminai, bei zaidejai aklai galvoja jog taip galima daryti. 

Pagal baudziama kodeksa nematau isvis tokio reason

0970d2273f9bcef327814b4f72df5ea4.png

 

Jeigu toliau nagrinejant taisykles tai cia pilna galima primetyt, irodant vegos ir renerio nekaltuma ir tavo paranojiska nora visus kurie tavo nuomone yra mano draugai salia manes banint, bet pagal tavo nuomone kurie yra salia manes bet ne mano draugai nebanint, kaip galima matyt is tavo pacio irodymu (suarez, bei zaidejai esantys pirmoj ir antroj fotkese)

701043d7ea323d166b75622514f452a5.png pagal sia taisykle jau turetum visus vienodai baust jeigu butu tinkami irodymai (ko nera)

 

cia taisykle del irodymu tavo: 83cc59ac585a65f48fc1f773b4ecd09c.png

Kurioj vietoj yra tinkantys irodymai, jog jie pazeide taisykle kuri serveryje neegzistuoja?

 

P.S jei naudoji teleporta, tai bendradarbiu nereikia.

 

ir kaip paaiskinsi savo netinkama /get komandos naudojima, saudyma ir kitas tavo praktikuojamas apeigas?

 

 

Man tai tik graudu, kad tu iki tokio lygio nusiritai.

 

 

Tavo banai lempiniai, vietoj vkick baninai uz vchat, jaredas vietoj buginimo cheat.

 

Kiti banai uz cheat jau neturi reiksmes nes juos gavau budamas bane

 

Labai didelis skirtumas :D ką tau gyvenime keičia /vchat ir /vkick ? Dėl Jaredo išviso nieko nežinau ir negaliu komentuot.

 

Admin forume yra tema dėl bendradarbiavimo su cheat, Mindaugas ją parašęs, todėl tokia man tie tavo atmazai juokingi, neseniai Gabe, ir ten kita chebra gavo banus už bendradarbiavimą ir apeliacijos buvo atmestos.

 

Dėl šitų banų, jei jie klaidingi - unban apeliacijų prižiūrėtojai nuspręs, aš turiu savo argumentus ir savo įrodymus, tiek dėl tavęs, tiek dėl jų, čia gali sakyt iš piršto ne iš piršto laužti :D Tas pats kaip susigalvojai, kad mano įrodymai klastoti dėl tavo vkick'o.


  • 0

#7
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.587 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

Tai nematau argumento, ka jie bendradarbiavo, jei pagal tave kredu norejo paduot kad issiteisint is jail. Irodziau, kad kreditu turiu pats.

 

Be to nepaaiskinai, kodel nebaninai kitu veikeju prie kuriu atsidurdavau.


  • 0

#8
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Pakomentuosiu bendrai tiek dėl taves, tiek dėl Rennerio.

 

Maja čytino ir čia klausimų nekyla.

 

Ui5Wy9v.png

 

 

Dėl bendradarbiavimo;

 

Seniai visa šutvė stovėjot prie Majos, ir visi afk kažkodėl, kas jau kelią įtarimą.

 

orEyXi6.png

 

 

12Sujfs.png

 

 

Video matosi, kad prisijungei ir bandei nuvaryt į jailą, pas Maja, kai supratai, kad neišeis, tai Maja nusitelino į privačią, o jūs su Renneriu abu prisistatėt. Galimai bandėt paduot kreditus, kad išteisint jį.

 

 

 

Tavo atsiųstoje nuotraukoje, matosi, kaip esi advokatas ir kvietei dar kitą advokatą.

 

 

ujkuE0r.png

 

 

Todėl įtaręs jog padedi majai, užblokavau, tik Maja gavo baną ir iškarto išlekėt iš privačios abudu, keista ane ? P.S. Ne pirmas kartas buvo kai kažkuris iš jūsų bandė prie Majos privažiuot ir kai užbaninau, nė vienas daugiau ir nebelindot :)

Nezinau, visos nuotraukos apart mano, man yra zemiau bambos, tad ju galejai nedet, nes manes nedomina tos erezijos, kodel zmones ten afk buvo ir taip toliau.

Ir manau reiketu baigt vartot pigius narkotikus, kad atmintis pageretu, siunciau tau sita ss, bet kazkaip tu nenorejai jo pamatyt.

unknown.png

Ir kaip pats as ne tai kad kreditu neturiu, bet ir pinigu netureciau tam isteisinimui, nematau kur as buciau prasizenges. 

Ir dar karta kartoju, buna pasibugina, kad priiema tavo iskvietima, nors nieko nekvetei, Antones arba Benas gali tikrint logus.


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#9
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Nuotraukose nematau kreditų, kuriuos galėtų duoti išteisinimui/atsibaninimui, iš ties aiškiai matosi, jog jūs kartu kažkur kitur bendraujat ir tariatės kur susitikt, bet bendradarbiavimo kaip ir neskaityčiau, kadangi kreditų pats Maja turėjo. Apie jo cheatinimus jau visi žinojo po tokio banų lietaus, tad nematau prasmės apie tai pranešt administracijai.

 

Iš tikrųjų kebli situacija, pats šiuo sprendimu nesu užtikrintas, tačiau verdiktas

Unban.


  • 2

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)