Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas Ernys_Wilson


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
(Indica)

(Indica)

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 63 Pranešimai
  • Gyv. vietaUkmerge
  • Darbas:Apsauginis.
  • VIP:Nera
  • XP:50k
 
Skundo vidus

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Indica_Sativa

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2021-05-12 15:35

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 7. Draudžiama tempti transporto priemonę, jei paskui ją bėga jos savininkas ir prašo ją palikti. (1/1)

4. Įrodymai [Foto/Video]: Imgur: The magic of the Internet

5. Komentaras (Nebūtina): Privariau paest prie kontiko, priejas paspaudziau f ir nuejau i virtuve vandens atsigert,

grizes masinos neradau radau zinute skanaus nuo Ernys_Wilson, tai jis mechanikas ir supratau kad jis nutempe masina,

paskui man raso reikejo sakyt kad palikt, as nuejas nuo pc nk nezinodamas jam turejau atrasyt palikt, mate kad nk neatrasau i skanaus turejai susprotet kad kazkur isejas ir palikt masina o ne nutempt, ir beje prie pat jos buvau zinojai kad ji mano KAM nutempiai man idomu???

Taisykle tik toke radau, manau labiausiai atitinka.


Šį pranešimą redagavo (Indica): 12 gegužės 2021 - 14:49

  • 0

#2
Ernys_Willson

Ernys_Willson

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 206 Pranešimai

Nu tu tai fruktas viena diena banu grasini kita diena skundu nu man parodyk kur tu prasiai ta masina palikti nes cia nematau niekur kur tu butum prasius palikti. paskui tik sakiai jog buvai afk


  • 0

#3
ᴄᴏsᴛᴀ

ᴄᴏsᴛᴀ

    K9

  • Užblokuotas
  • 597 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Atmesta, per mažai įrodymų.


  • 4

S w x ,





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)