Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Leonid_Kuznetsov


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Waitas?

Waitas?

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 73 Pranešimai
  • Darbas:Sodininkas
  • VIP:Yra
  • XP:38k

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Techno_Viking
2. Komentaras (neprivalomas): Žodžiu, suprantu jog čia yrodymu yra centai, bet nebeapsikentęs pabandysiu. Kol dirbo pd irgi  visad tas pats labaui viska gerai mato, dabar akivaizdžiai pasigavo. Sekti komanda šioje vietoje suprasčiau jog padėtu, bet nu tiesiai tokiu momentu išlysti ir iškart surakinti nu nėra šansu nieko nenaudojant. Pora min atgal su kolega sake buvo tas pats, iš priekio parvažiuoja  nematydamas nicko ir iškart sugeba surakinti. Nametagas kažkur mėtosi cleo failuose. Kadangi jau aras esi matomai labai daug visko filmuoji, būūtų įdomu pamatyti kaip taip puikiai viska matai per sekti, iš kur žinai jog būtent per šia puse važiavau o  ne pro ginkline?
3. Data: 2021-06-03, laikas video matos
4. Foto/Video įrodymas: 


  • 0

#2
Guest_Ban_*

Guest_Ban_*
  • Svečias

ne dviese serve zaidziam jog butu sunku susigaudyt pro kur kas vaziuoja, yra ne vienas ir ne du zmones is nangu kurie jumis sekioja ir pasako visa jusu marsruta. siuo atveju pats visa ginkline ir ta puse buvau iscleanines ir su /sekti ir kitu zaideju pagalba zinojau +- tikslia puse pro kur vaziuosi.


  • 0

#3
Waitas?

Waitas?

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 73 Pranešimai
  • Darbas:Sodininkas
  • VIP:Yra
  • XP:38k

Eiktu, klausyk sekė mane čia puse lsg servo regis šiame vidose. Dar kartą pažiūrėk ką matai vidose ir gal pasitaisysi. Suprantu sekti jo ten matai per kur vaziuoju, kad pro pokeri važiuojam irgi menka paslaptis, nu bet man pasakyk ir pasidalink tokia /sekti programa kur matai kiaurai kur atvažiuoju. Patiktu ir man taip viska matyti, tureciau tokia sekti apsisukciau jau isgirdes jog sako kad uz pastato esi. Mazinkis nesimazines čia nepaslėpsi nieko. Ne pirmas atvejis jei ir nevežu o tiesiog su star labai gerai matai kur važiuoju. Faktas kad yrodymų čia bus per mažai, bet norėtūsi iš admin pusės didesnios priežiūros ties šia persona su /sekti komanda bei puse lsg seklių morkų.


  • 0

#4
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

Atmesta, mažai įrodymų


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)