Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Tasty Sativa


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Peni_Lopez

Peni_Lopez

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 317 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. jack space

2. Ban priežastis. cheat
3. Tikslus laikas ir data. 06.20 - 21
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.  https://imgur.com/a/sIYJEw8
5. Situacijos aprašymas Atrodo visuss andelius vazinejau nebuvau dideliam veiksme ir gavau ban uz cheat nu nzn nzn 

 

  • 0

Paveiksliukas




#2
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

 

Viską pataikai, net kai suvartoji amfą ir esi apsvaigęs 8k stiprumu todėl manau, kad naudojai aim'ą


  • 3

#3
Peni_Lopez

Peni_Lopez

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 317 Pranešimai

Man tavo atsakymas patiko "Viska pataikei" Nu man geda  kad prie cp zmoniu tiek daug ir tai nepataikau leonidas stovi vietoj taip kad pataikiti nera sunku rock pusiau stovintis kazkiek judejo kaip matai sandeliai jau ejo i pabaiga taip kad jau vartojau antra amfa po kurios poveikis sumazeja o del ernesto buvau be poveikio tikrai aimo nenaudojau didelio veiksmo per sandelius kaip ir neturejau vazinejau iki baikeriu bombu ir taip gavosi kad nenusifilmavo butu apmaudu negauti unban ne cheatinat jei as aima naudociau ban apelecijos nekelciau gavau bana uz aima nuo hashh bradley beal apelecijos nekeliau


Šį pranešimą redagavo Peni_Lopez: 21 birželio 2021 - 16:36

  • 0

Paveiksliukas




#4
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

O kodėl tamsta nefilmuojate žaidimo, ypač sandėlių metu jei sakai, kad necheatini? Cheatliste įrašytas esi, toliau dalyvauji sandėliuose, eini už savo gaują, tik kad pačioj gaujoj žaidime nesi prisijungęs, ne pirmą baną gauni už cheatus, ne pirmą kartą sėdi cheatliste, toliau nefilmuoji savo žaidimo ir sakai, kad ne cheatini?

  • Jack_Space (2021.05.22 - 2021.06.22)  Zenius_W Foto

  • 0

#5
Peni_Lopez

Peni_Lopez

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 317 Pranešimai

tu rimtai nuo kalno nusiridenes ar kas tau ? paaiskinau ka veikiau pagrinde per sandelius vazinejau nuo sandelio iki baikeriu su bombom nesiau ir kam man filmuoti ? necheatinau tame ir bairis kad gailuosi nefilmaves numetei fotke kad esu cheat liste taip esu teisingas ten banas nes aiminau apelecijos nera o cia NE AIMINAU 


  • 0

Paveiksliukas




#6
jetBlue

jetBlue

    Melynas

  • Veteranas
  • 1.148 Pranešimai

Jau pacioje pradzioje zuvyte visiskai nenulipo, nors ratu sukaisi. Atmesta.


  • 1

moreedva.gif

m8XSBIz.gif





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)