Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Helovynas 2021 !!!!

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
28 atsakymai į šią temą

#1
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

*
Populiarus

Sveiki LSGiečiai, mūsų administracija vėl pasiruošusi švęsti helovyna su jumis 110 karta jokiu atnaujinimu!

Per šią šiurpią šventę vyks daugybę renginių bei eventų kurie jau vyko 110 katra, per kuriuos mes jums išdalinsime net

3 000 000 eu vertės prizų pats didziausias prizas LSG istorijoje! Beje būkite atsargūs mieste, nes vėl jame karaliaus klounai žudikai kadangi nieko naujo nesugebame suorganizuoti jau keli metai is eiles! 

Laukiame visų 2021-10-31!  Aciu uz jusu pinigus, nepamirskite pirkti daugiau kreditu ir palaikyti servery, kadangi mes taip stengiames ir sunkiai dirbame kazka naujo atnesti serveryje, atnaujinimai patys juk nepasidaro.


  • 13

wJwDrYb.gif


#2
Tʜᴏᴍᴀs

Tʜᴏᴍᴀs

    Velnias

  • Meras
  • 2.370 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝙈𝙤𝙣𝙩𝙖𝙣𝙖
  • Thomukas
  • VIP:Neturiu gali nupirkt?
  • XP:160.000
  • Thomas_Bright
  • 2022 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos.
  • Geriausias 2020 metų:Naujokas
  • arunas_svogunas

???????? kas is to


  • 0


#3
Treisi

Treisi

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 442 Pranešimai


  • 0

moderatorius/priziuretojas feisbuk grupes "AFERISTAI !!! SUKCIAI !!! APGAVIKAI !!!" nuo 2019-05-12
"trikojai kaunas" grupes ikurejas
turiu "istikimiausias gerbejas" statusa "kas vyksta kaune" grupeje feisbuk
dirbu megoj
esu patekes i zines dawiau interwu ape kaziuko muge
3x dalyvis vw fan meet club summer vibes
favorit musik


#4
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ


  • 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#5
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Veteranas
  • 6.204 Pranešimai

siandien nusoviau ta klouna ir spekit koks prizas? ogi mentu bauda :D helovynas tai niekada nesikeikiu :D :D :D issityciojimas is zaideju


  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#6
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.852 Pranešimai

abejoju ar yra lengva daryt kaska 17 metu senumo zaidime o tu cia postini tik nesamones atrodo kad viska zinai viska moki butum savininkas kasdiena butu atnaujinimai. atrodai jau lyk jack triangle ir dovydaicio mykolo  vaikas butum 


Šį pranešimą redagavo Dofkenzas: 31 spalio 2021 - 12:13

  • 2

#7
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

abejoju ar yra lengva daryt kaska 17 metu senumo zaidime o tu cia postini tik nesamones atrodo kad viska zinai viska moki butum savininkas kasdiena butu atnaujinimai. atrodai jau lyk jack triangle ir dovydaicio mykolo  vaikas butum 

Nors ir lietuviu kalboje yra tik 32 raides, o lietuviskai kalba apie 4 milijonai zmoniu, kuriu 2,7 milijonai yra Lietuvoje, kurie ja sneka. Lietuviu kalba VI–VII a.jau atsiskire nuo Latviu viena nuo kitos.

 

 

Abėcėlė:

 

Aa Ąą Bb Cc Čč Dd Ee Ęę Ėė Ff Gg Hh Ii Įį Yy Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Rr Ss Šš Tt Uu Ųų Ūū Vv Zz Žž

 

 

Balsės:

Aa Ąą Ee Ęę Ėė Ii Įį Yy Oo Uu Ųų Ūū

 

 

Priebalsės:

 

Bb Cc Čč Dd Ff Gg Hh Jj Kk Ll Mm Nn Pp Rr Ss Šš Tt Vv Zz Žž

 

 

Nežinau kokiam reikia būti lygi, kad kažkam kažką sakyti, kad jis daro nesąmonės, nes išsakė savo nuomonę, parašė post'ą, bet tavo kelias yra labai tolimas: dar jaunas esi ir nesupranti gyvenimo esmės. 

 

Kam buvo skirta tokia mini literatūros pamoka?

 

- Tau, mano mielas, mokiklinio amžiaus mokini. Geriau pasimokyk rašyti gražiai, raišliai ir suprantamai. 


  • 1

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#8
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

abejoju ar yra lengva daryt kaska 17 metu senumo zaidime o tu cia postini tik nesamones atrodo kad viska zinai viska moki butum savininkas kasdiena butu atnaujinimai. atrodai jau lyk jack triangle ir dovydaicio mykolo  vaikas butum 
https://www.youtube....annel=BoboPhett

Giliau inerti nebeeina?
  • 0

wJwDrYb.gif


#9
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.852 Pranešimai

Nors ir lietuviu kalboje yra tik 32 raides, o lietuviskai kalba apie 4 milijonai zmoniu, kuriu 2,7 milijonai yra Lietuvoje, kurie ja sneka. Lietuviu kalba VI–VII a.jau atsiskire nuo Latviu viena nuo kitos.

 

 

Abėcėlė:

 

Aa Ąą Bb Cc Čč Dd Ee Ęę Ėė Ff Gg Hh Ii Įį Yy Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Rr Ss Šš Tt Uu Ųų Ūū Vv Zz Žž

 

 

Balsės:

Aa Ąą Ee Ęę Ėė Ii Įį Yy Oo Uu Ųų Ūū

 

 

Priebalsės:

 

Bb Cc Čč Dd Ff Gg Hh Jj Kk Ll Mm Nn Pp Rr Ss Šš Tt Vv Zz Žž

 

 

Nežinau kokiam reikia būti lygi, kad kažkam kažką sakyti, kad jis daro nesąmonės, nes išsakė savo nuomonę, parašė post'ą, bet tavo kelias yra labai tolimas: dar jaunas esi ir nesupranti gyvenimo esmės. 

 

Kam buvo skirta tokia mini literatūros pamoka?

 

- Tau, mano mielas, mokiklinio amžiaus mokini. Geriau pasimokyk rašyti gražiai, raišliai ir suprantamai. 

baik geriau :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
 

 

Giliau inerti nebeeina?

gaila bet ne  :(


  • 0

#10
TAIJU

TAIJU

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 126 Pranešimai
Ironiska jog visi bicai rasantys cringe, praleidzia sitam retardiskam servery savo 90% laisvo laiko
  • 2

723e7fb9545570a8806db0dc00fecc27631.png


#11
Mes už Vaitkų!

Mes už Vaitkų!

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 951 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Ironiska jog visi bicai rasantys cringe, praleidzia sitam retardiskam servery savo 90% laisvo laiko

Jeigu aš praleidžiu 89.99999% savo laisvo laiko galiu rašyt cringe?

 


  • 0


#12
J. D. Pardo

J. D. Pardo

    #STONKUSGOAT

  • Senbuvis
  • 1.082 Pranešimai
  • Gyv. vietaMajemis
  • SEND*NUDES#5689
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Nereikalingas
  • XP:lemas
  • Laimėjo konkursą:Geriausias Naujoku Verbuotojas
  • JovitasPacevic

 nors kartą galiu pritart tau, spaudžiu žalia.


  • 0

 


#13
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

 

 

- Tau, mano mielas, mokiklinio amžiaus mokini. Geriau pasimokyk rašyti gražiai, raišliai ir suprantamai. 

 

Geriausia, kai toks pat mokinys, bando mokinti kitą :D

 

https://beklaidu.lt/

 

Pasinaudok ir tu. nes tokio žodžop kaip "mokiklinio" nėra, "mokini" turi kitą prasmę, jaučiu norėjai rašyti "mokinį" nu žodžio kaip "raišliai" irgi nėra.

 

 

 

Nežinau kokiam reikia būti lygi

 

Būti lygyje ? Tikrai ne i trumpoji :D :D


  • 3

#14
gabe.

gabe.

    808

  • Metų moderatorius
  • 651 Pranešimai
  • Gyv. vietaVasaros g. 5
  • flwn.
  • Darbas:
  • VIP:
  • ADMIN:
  • XP:██████
  • Gabe_Akira
  • 2023 Metų direktorius:Krovinių transportas!
  • 2023 Metų moderatorius:Forumo administatorius, Apie viską
  • 2023 Metų geriausias:Forumo/skilties moderatorius
  • 2022 Metų moderatorius:Apie viską.

Nors ir lietuviu kalboje yra tik 32 raides, o lietuviskai kalba apie 4 milijonai zmoniu, kuriu 2,7 milijonai yra Lietuvoje, kurie ja sneka. Lietuviu kalba VI–VII a.jau atsiskire nuo Latviu viena nuo kitos.

 

 

Abėcėlė:

 

Aa Ąą Bb Cc Čč Dd Ee Ęę Ėė Ff Gg Hh Ii Įį Yy Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Rr Ss Šš Tt Uu Ųų Ūū Vv Zz Žž

 

 

Balsės:

Aa Ąą Ee Ęę Ėė Ii Įį Yy Oo Uu Ųų Ūū

 

 

Priebalsės:

 

Bb Cc Čč Dd Ff Gg Hh Jj Kk Ll Mm Nn Pp Rr Ss Šš Tt Vv Zz Žž

 

 

Nežinau kokiam reikia būti lygi, kad kažkam kažką sakyti, kad jis daro nesąmonės, nes išsakė savo nuomonę, parašė post'ą, bet tavo kelias yra labai tolimas: dar jaunas esi ir nesupranti gyvenimo esmės. 

 

Kam buvo skirta tokia mini literatūros pamoka?

 

- Tau, mano mielas, mokiklinio amžiaus mokini. Geriau pasimokyk rašyti gražiai, raišliai ir suprantamai. 

 

Kaip ironiška, kai bandei padūhint dofką dėl lietuvių kalbos nemokėjimo ir pats tiek klaidų privėlei. Other than that, gana tų viešų pastovių pykčių ir nereikalingų komentarų, take a chill pill please.

 

O šiaip tai kžn, nedaug liko laukt iki kalėdų update, pasidžiaugsit savaitėlę beno dėmesiu ir vėl metus lauksit atnaujinimo, nieko naujo.


Šį pranešimą redagavo - Geibas: 31 spalio 2021 - 13:36

  • 1

From ivy, out middle, through our connector like a speed demon


I am > I was


#15
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Veteranas
  • 6.204 Pranešimai

Kaip ironiška, kai bandei padūhint dofką dėl lietuvių kalbos nemokėjimo ir pats tiek klaidų privėlei. Other than that, gana tų viešų pastovių pykčių ir nereikalingų komentarų, take a chill pill please.

 

O šiaip tai kžn, nedaug liko laukt iki kalėdų update, pasidžiaugsit savaitėlę beno dėmesiu ir vėl metus lauksit atnaujinimo, nieko naujo.

dar ne faktas kad ir per naujus metus gausim kazka :D


  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#16
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Nors ir lietuviu kalboje yra tik 32 raides, o lietuviskai kalba apie 4 milijonai zmoniu, kuriu 2,7 milijonai yra Lietuvoje, kurie ja sneka. Lietuviu kalba VI–VII a.jau atsiskire nuo Latviu viena nuo kitos.

 

 

Abėcėlė:

 

Aa Ąą Bb Cc Čč Dd Ee Ęę Ėė Ff Gg Hh Ii Įį Yy Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Rr Ss Šš Tt Uu Ųų Ūū Vv Zz Žž

 

 

Balsės:

Aa Ąą Ee Ęę Ėė Ii Įį Yy Oo Uu Ųų Ūū

 

 

Priebalsės:

 

Bb Cc Čč Dd Ff Gg Hh Jj Kk Ll Mm Nn Pp Rr Ss Šš Tt Vv Zz Žž

 

 

Nežinau kokiam reikia būti lygi, kad kažkam kažką sakyti, kad jis daro nesąmonės, nes išsakė savo nuomonę, parašė post'ą, bet tavo kelias yra labai tolimas: dar jaunas esi ir nesupranti gyvenimo esmės. 

 

Kam buvo skirta tokia mini literatūros pamoka?

 

- Tau, mano mielas, mokiklinio amžiaus mokini. Geriau pasimokyk rašyti gražiai, raišliai ir suprantamai. 

Dunningo-Krugerio efektas – mąstymo klaida, kuri neišmanėlius verčia jaustis profesoriais.

 

kadaise sita buvau krugerio efekta skaiciau, labai tave primena :D:D


  • 0

woiIbuo.png


#17
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

Geriausia, kai toks pat mokinys, bando mokinti kitą :D

 

https://beklaidu.lt/

 

Pasinaudok ir tu. nes tokio žodžop kaip "mokiklinio" nėra, "mokini" turi kitą prasmę, jaučiu norėjai rašyti "mokinį" nu žodžio kaip "raišliai" irgi nėra.

 

 

Būti lygyje ? Tikrai ne i trumpoji :D :D

Įdomiai čia yra, kai meras randa laiko diskutuoti ties forumo žinutėmis, o ne skirti laiko kažkokiems eventams žaidime, kai eventai yra tie patys metai iš metų. Prašau jūsų ( dabar be ironijos ir be sarkazmo ) - duokit pareigas tiems, kurie yra verti ir turi laiko, ir noro siekti tikslų projekte. Sena karta jau turi išeiti. 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#18
righteous

righteous

    dagestan

  • Teisėsaugos direktorius
  • 861 Pranešimai

Įdomiai čia yra, kai meras randa laiko diskutuoti ties forumo žinutėmis, o ne skirti laiko kažkokiems eventams žaidime, kai eventai yra tie patys metai iš metų. Prašau jūsų ( dabar be ironijos ir be sarkazmo ) - duokit pareigas tiems, kurie yra verti ir turi laiko, ir noro siekti tikslų projekte. Sena karta jau turi išeiti. 

cia tipo nori meram pranesti, kad butent tau direktoriu duotu?


  • 0

#19
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

Įdomiai čia yra, kai meras randa laiko diskutuoti ties forumo žinutėmis, o ne skirti laiko kažkokiems eventams žaidime, kai eventai yra tie patys metai iš metų. Prašau jūsų ( dabar be ironijos ir be sarkazmo ) - duokit pareigas tiems, kurie yra verti ir turi laiko, ir noro siekti tikslų projekte. Sena karta jau turi išeiti. 

buk geras, nebesisaipyk is saves ir eik prasipust galva grynu oru.


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#20
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

cia tipo nori meram pranesti, kad butent tau direktoriu duotu?

Direktoriaus cia gyvenime negausiu ir jau esu prarades senai ta jausma. Kodel? - nes as nesu zmogus, kuris yra leidziamas negerbiamas kitu zmoniu ir issakau tiesa pastoviai, kad ir kokia ji bebutu. Tiek merams, tiek adminams tai nera suvokiama ir naudinga. Jie galvoja, kad gave tam tikras pareigas - jie yra dievai sitoje galaktikoje, todel ir vengia tokiu kaip as, kurie zaidzia uz tiesa, o ne uz ,, draugu kompanija ir nardyma " 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)