Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Konkursas: Geriausia pagalba forume!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Kaip veikia šis konkursas? Pateiktus klausimus atsakyti man į žinutes raštu pagal šabloną. 

 

Kodėl verta dalyvauti šiame konkurse? Nes prizinis fondas yra 525.000 šio serverio valiutos. Pirma vieta vertinama 300k, antroji vieta 150k, o trečioji 75k. Taip pat yra keli paguodos prizai.

Kaip vyksta šis konkursas ir dalyvavimas jame? Kas antra diena bus skelbiamas klausimas. Atsakius į klausimą jis bus vertinamas nuo 0 iki 3 taškų. Klausimus vertins komisija. Daugiausiai surinkęs taškų laimi. Ši tema bus užrakinta, kadangi norima išvengti "Ai jau pakomentavo kažkas, nelaimėsiu tikrai, todėl ir nedalyvausiu" Kiekvienas asmuo turi pilną teisę dalyvauti, varžytis ir laimėti. Kaip ir minėjau, atsakymus pateikti man raštu į forumo žinutes.

Kiek laiko konkursas vyks? Šis konkursas vyks 20 dienų, nes yra 10 klausimų. Naujas klausimas bus skelbiamas kas antra diena.

Šablonas:
Vardas_Pavardė žaidime:
Klausimo numeris į kurį atsakote:
Atsakymas į klausimą:

 

 

Septintas  klausimas:

 

Jungiantis į serverį rašo: "Server closed the connection"


 

Turimus atsakymus siųsti man į žinutes forume. Kitur pateikti klausimai nebus užskaityti.

Pateikti atsakymai kurie bus išsamūs gali būti įvertinti 4 ar net 5 taškais! 
Atsakymo įvertinimą nulemia taip pat ir atsakymo rišlumas, ar pateikta su šablonu ar net gramatinės klaidos!


  • 4





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)