Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Administracija


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
43 atsakymai į šią temą

#1
Walteris

Walteris

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 435 Pranešimai

*
Populiarus

Sveiki visi.

 

Daznai nerasau rimtu temu, o dazniausiai sioje skiltyje pametau nesamones, bet siuo metu noreciau pasneketi apie dabartini administracijos kolektyva, galesite pilnai isreiksti nuomone teigiama ar neigiama, galesite pasidalint izvalgomis gal kurios mano akim nera teisingos.

 

Pradekime nuo to, kad siuo metu administracijos kolektyvas yra gyvas tik keliu administratoriu, manau akivaizdziai matosi is papeikimu ir ban apeliaciju kurie prisideda prie serverio geroves ir yra naudingi administratoriaus kolektyve. Manau dauguma zmoniu gal noretu isreiksti nuomone, bet nedrista parasyti privaciai Vice Prezidentui arba Prezidentui arba tiesiog gal yra numojama ranka, nezinau situacijos, nenoriu peikti nei vieno, nei kito. Taciau akivaizdu, kad situacija yra tragiska serveryje ir dauguma administratoriu laiko administracijos pareigas, kad pasaudyti su admin ginklais ir neismano savo darbo arba nera visiskai aktyvus, surenka minutes n.b ir ties tuo pasibaigia viskas. DAR KARTA PABRESIU, KAD NETURIU NEI PRIES VIENA SITAME SARASE ZMOGU KAZKOKIU ASMENINIU NESUTARIMU IR ESATE SARASE, NES JUSU NEMEGSTU AR BANDAU KAZKAIP KITAIP PAKENKTI.

 

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".

 

  • Clyde_Yes - Kaip asmuo yra puikus zmogus, draugiskas, bet nematau kokia nauda nesa kolektyve jis, anketoje rase, kad reikia laiko apsiprasti ir ismokti, nemaciau nei vieno bano is sio administratoriaus per visa jo bandomaji laikotarpi jau kaip ir menesis laiko praejo turejo apsiprasti su pareigomis ir imtis kazkokiu veiksmu gaudant serverio nenaudelius ar, kad ir tapati eventa surengti.

 

  • Allan_Mueller - Taip pat draugiskas zmogus ir neturiu zodzio blogo apie ji, bet kaip ir anketoje jis minejo prisides prie "cyteriu gaudymo" per menesi laiko maciau tik du banus, nemaciau nei vieno surengto evento nors savaitgali servas aktyvesnis nei darbo dienomis ir daugiau zmoniu praleidzia serveryje net praleidus laiko po 10h+ serveryje nemaciau nei event, nei ban, absoliuciai nieko.

 

  • Jay_Chi - Taip pat labai malonus ir draugiskas zmogus, puikus buves teisesaugos direktorius, bet kas liecia administracijos pareigas - nuo admin gavimo iki 11.15 dienos matomos yra tik 3 ban apeliacijos, isvada tokia, kad zmogus neturi gal labai didelio intereso atlikti savo pareigas administracijos poste.

 

  • Rookie_Jokic - Nezinau kokia situacija su juo, bet per daugiau nei menesi laiko isvis retai pastebimas serveryje buvo ir dabar labai kada retai pastebimas, puikus administratorius, supranta labai daug, bet jis nera aktyvus ir naudos nenesa jokios serveriui, klausimas kodel tokio zmogaus reikia kolektyve, nes jis yra senbuvis?

 

P.S Jeigu turite daugiau izvalgu galite pasidalinti ir isreiksti savo adekvacia nuomone, susijusia su sia tema, aciu.

 

@Antones


Šį pranešimą redagavo Walteris: 15 lapkričio 2022 - 16:52

  • 29
Paveiksliukas

#2
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

*
Populiarus

Pritariu del situ administratoriu:

 

 

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".
  • Clyde_Yes - Kaip asmuo yra puikus zmogus, draugiskas, bet nematau kokia nauda nesa kolektyve jis, anketoje rase, kad reikia laiko apsiprasti ir ismokti, nemaciau nei vieno bano is sio administratoriaus per visa jo bandomaji laikotarpi jau kaip ir menesis laiko praejo turejo apsiprasti su pareigomis ir imtis kazkokiu veiksmu gaudant serverio nenaudelius ar, kad ir tapati eventa surengti.
  • Allan_Mueller - Taip pat draugiskas zmogus ir neturiu zodzio blogo apie ji, bet kaip ir anketoje jis minejo prisides prie "cyteriu gaudymo" per menesi laiko maciau tik du banus, nemaciau nei vieno surengto evento nors savaitgali servas aktyvesnis nei darbo dienomis ir daugiau zmoniu praleidzia serveryje net praleidus laiko po 10h+ serveryje nemaciau nei event, nei ban, absoliuciai nieko.

Tiesiog laikomos vietos, kad negaletu kiti admin ateiti i kolektyva ir padaryti daugiau per viena savaite nei padaro sie trys gerbiami administratoriai per 2 savaites. Gal tiesiog iseikit is administracijos ir uzleiskit vieta kuris bent ismano '' cheat ''.


Šį pranešimą redagavo Heiz_Noxide: 15 lapkričio 2022 - 16:57

  • 6

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#3
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Pritariu del situ administratoriu:

 

 

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".
  • Clyde_Yes - Kaip asmuo yra puikus zmogus, draugiskas, bet nematau kokia nauda nesa kolektyve jis, anketoje rase, kad reikia laiko apsiprasti ir ismokti, nemaciau nei vieno bano is sio administratoriaus per visa jo bandomaji laikotarpi jau kaip ir menesis laiko praejo turejo apsiprasti su pareigomis ir imtis kazkokiu veiksmu gaudant serverio nenaudelius ar, kad ir tapati eventa surengti.
  • Allan_Mueller - Taip pat draugiskas zmogus ir neturiu zodzio blogo apie ji, bet kaip ir anketoje jis minejo prisides prie "cyteriu gaudymo" per menesi laiko maciau tik du banus, nemaciau nei vieno surengto evento nors savaitgali servas aktyvesnis nei darbo dienomis ir daugiau zmoniu praleidzia serveryje net praleidus laiko po 10h+ serveryje nemaciau nei event, nei ban, absoliuciai nieko.

Tiesiog laikomos vietos, kad negaletu kiti admin ateiti i kolektyva ir padaryti daugiau per viena savaite nei padaro sie trys gerbiami administratoriai per 2 savaites. Gal tiesiog iseikit is administracijos ir uzleiskit vieta kuris bent ismano '' cheat ''.

Kaip tu mechaniku direktorius, kai perma gavai??? nice server


  • 4

#4
Aikawa

Aikawa

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 282 Pranešimai

Visiskai sutinku su siuo aprasymu.

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".

 

Mano manymu, jam ten ne vieta.


  • 0

#5
Lucis_Okupantas

Lucis_Okupantas

    Pokeristas.

  • Medikų direktorius
  • 1.685 Pranešimai

Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".

 

Pritariu.


  • 2

Svx


#6
matteo ishavaju

matteo ishavaju

    awp

  • Modifikacijos
  • 2.024 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Justas.#7337
  • VIP:Y
  • XP:/xp matteo
  • 2023 Metų moderatorius:Modifikacijos

Pritariu del situ administratoriu:

 

 

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".
  • Clyde_Yes - Kaip asmuo yra puikus zmogus, draugiskas, bet nematau kokia nauda nesa kolektyve jis, anketoje rase, kad reikia laiko apsiprasti ir ismokti, nemaciau nei vieno bano is sio administratoriaus per visa jo bandomaji laikotarpi jau kaip ir menesis laiko praejo turejo apsiprasti su pareigomis ir imtis kazkokiu veiksmu gaudant serverio nenaudelius ar, kad ir tapati eventa surengti.
  • Allan_Mueller - Taip pat draugiskas zmogus ir neturiu zodzio blogo apie ji, bet kaip ir anketoje jis minejo prisides prie "cyteriu gaudymo" per menesi laiko maciau tik du banus, nemaciau nei vieno surengto evento nors savaitgali servas aktyvesnis nei darbo dienomis ir daugiau zmoniu praleidzia serveryje net praleidus laiko po 10h+ serveryje nemaciau nei event, nei ban, absoliuciai nieko.

Tiesiog laikomos vietos, kad negaletu kiti admin ateiti i kolektyva ir padaryti daugiau per viena savaite nei padaro sie trys gerbiami administratoriai per 2 savaites. Gal tiesiog iseikit is administracijos ir uzleiskit vieta kuris bent ismano '' cheat ''.

Nevisi adminai išmano apie cheat vieni išmano daugiau kiti mažiau todėl jie ir nesikiša į tuos reikalus reikia adminų ir tokių kurie padėtu serverio žaidėjams eventus kurtu ir t.t.


  • 0

:wub:


#7
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

Nevisi adminai išmano apie cheat vieni išmano daugiau kiti mažiau todėl jie ir nesikiša į tuos reikalus reikia adminų ir tokių kurie padėtu serverio žaidėjams eventus kurtu ir t.t.

Parodyk man bent du eventus per diena is siu 3 admin :D 1 eventas gal ir suorganizuotas is siu admin, apie zohana isvis kalbos nera su sc irdm kelia =DD


Šį pranešimą redagavo Heiz_Noxide: 15 lapkričio 2022 - 17:17

  • 2

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#8
Walteris

Walteris

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 435 Pranešimai

Nevisi adminai išmano apie cheat vieni išmano daugiau kiti mažiau todėl jie ir nesikiša į tuos reikalus reikia adminų ir tokių kurie padėtu serverio žaidėjams eventus kurtu ir t.t.

Bet jie ir to nesugeba, nesakau, kad administracijoj turi buti vien administratoriai kurie BANINA UZ CYTUS, faktas, kad turi buti kuris ir padeda zmonem ir eventus rengia, bet taip mano nuomone zmogus kuris eina i administratoriaus posta turetu ismanyti bent kaip veikia cytai ir kaip ji uzbaninti, nes dabar cia nepasiteisinimas, jeigu zmogus cytins ir juo skusis, o jis vienintelis admin bus negales uzbaninti, nes nezino ar jis cytina ar ne. :)


  • 0
Paveiksliukas

#9
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Kaip tu mechaniku direktorius, kai perma gavai??? nice server

Kaip jokic adminas, jeigu permu irgi gavo ? nice server


  • 4

#10
Guest_mr.cheatlistValdzia✓_*

Guest_mr.cheatlistValdzia✓_*
  • Svečias

Pritariu del situ administratoriu:

 

 

  • Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".
  • Clyde_Yes - Kaip asmuo yra puikus zmogus, draugiskas, bet nematau kokia nauda nesa kolektyve jis, anketoje rase, kad reikia laiko apsiprasti ir ismokti, nemaciau nei vieno bano is sio administratoriaus per visa jo bandomaji laikotarpi jau kaip ir menesis laiko praejo turejo apsiprasti su pareigomis ir imtis kazkokiu veiksmu gaudant serverio nenaudelius ar, kad ir tapati eventa surengti.
  • Allan_Mueller - Taip pat draugiskas zmogus ir neturiu zodzio blogo apie ji, bet kaip ir anketoje jis minejo prisides prie "cyteriu gaudymo" per menesi laiko maciau tik du banus, nemaciau nei vieno surengto evento nors savaitgali servas aktyvesnis nei darbo dienomis ir daugiau zmoniu praleidzia serveryje net praleidus laiko po 10h+ serveryje nemaciau nei event, nei ban, absoliuciai nieko.

Tiesiog laikomos vietos, kad negaletu kiti admin ateiti i kolektyva ir padaryti daugiau per viena savaite nei padaro sie trys gerbiami administratoriai per 2 savaites. Gal tiesiog iseikit is administracijos ir uzleiskit vieta kuris bent ismano '' cheat ''.

nu kur cia nesutiksi kai jie nangai, ane heiz?


  • 0

#11
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

*
Populiarus

man asmeniskai, kaip serverio senbuviui, atejus i serva po 3m nezaidimo buvo sokas, kai pamaciau kokie adminai dabar. nesmeiziu, yra nauju veidu, kurie siaip tikrai gerai tvarkosi. bet yra ir tokiu, kuriu isvis nesu mates. zmones dabar pazaide 2-3m gauna adminus. nu ok ten gal nickus pasikeite, bet girdejau kad yra ir tokiu, kad grynai naujokai. (neisizeiskit, kam tinka aprasymas, nieko asmenisko cia). kiti adminai, pvz tavo paminetas zohanas man zinomas serve, ir as ji atsimenu, bet kai as zaisdavau jis buvo visiskas randomas kiek pamenu, nei pareigu turejes nei ka, o dabar jau adminas :D. ironiska, nes ir pati mane jis cia kada apsaude random, kzn tokie adminai nekazka :D. nezinau, as asmeniskai nesmeiziu nei antoneso nei ka, kad tokie zmones adminai, nes nezinau, gal tiesiog nebuvo kam daugiau duoti, bet lyginant lsg pries 3m ir dabar, tai nekokia situacija :D. pries 3m lsg jau downhillas buvo mano nuomone, reikia isvis ziuret kokius 5m atgal, pamenat kai zmones belekaip serve zinomi ir nusipelne sunkiai gaudavo admin ir reikedavo paprakaituot? va tada buvo tikras competitionas ir adminuose nebudavo randomu kaip dabar. trumpai sakant nesmeiziu nieko, bet tiesiog servo kokybe prasteja kaip bebutu gaila, nebe tas lsg, kuris buvo pries keleris metus. taprasme chebra as bijau i /admin pagalbos paprasyt, nes bijau mane isckickins uz netinkama pagalbos prasyma, nes siais laikais labai jau viskas soft, seniau adminai padet galedavo daugeli situaciju, dabar turi pats verstis, nors galetu adminai viska palengvint, jie jums tam ir skirti. btw pats buvau tas adminas kuris daug nebanindavo, keli banai i savaite man budavo per akis, tiesiog susifokusuoji i kitus dalykus, pagalba zaidejams, eventu darymas ir t.t., nekreipkit demesio vien i cheateriu gaudyma, nes ne visi yra apdovanoti ta uosle cheatu.


  • 12

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.


#12
Walteris

Walteris

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 435 Pranešimai

man asmeniskai, kaip serverio senbuviui, atejus i serva po 3m nezaidimo buvo sokas, kai pamaciau kokie adminai dabar. nesmeiziu, yra nauju veidu, kurie siaip tikrai gerai tvarkosi. bet yra ir tokiu, kuriu isvis nesu mates. zmones dabar pazaide 2-3m gauna adminus. nu ok ten gal nickus pasikeite, bet girdejau kad yra ir tokiu, kad grynai naujokai. (neisizeiskit, kam tinka aprasymas, nieko asmenisko cia). kiti adminai, pvz tavo paminetas zohanas man zinomas serve, ir as ji atsimenu, bet kai as zaisdavau jis buvo visiskas randomas kiek pamenu, nei pareigu turejes nei ka, o dabar jau adminas :D. ironiska, nes ir pati mane jis cia kada apsaude random, kzn tokie adminai nekazka :D. nezinau, as asmeniskai nesmeiziu nei antoneso nei ka, kad tokie zmones adminai, nes nezinau, gal tiesiog nebuvo kam daugiau duoti, bet lyginant lsg pries 3m ir dabar, tai nekokia situacija :D. pries 3m lsg jau downhillas buvo mano nuomone, reikia isvis ziuret kokius 5m atgal, pamenat kai zmones belekaip serve zinomi ir nusipelne sunkiai gaudavo admin ir reikedavo paprakaituot? va tada buvo tikras competitionas ir adminuose nebudavo randomu kaip dabar. trumpai sakant nesmeiziu nieko, bet tiesiog servo kokybe prasteja kaip bebutu gaila, nebe tas lsg, kuris buvo pries keleris metus. taprasme chebra as bijau i /admin pagalbos paprasyt, nes bijau mane isckickins uz netinkama pagalbos prasyma, nes siais laikais labai jau viskas soft, seniau adminai padet galedavo daugeli situaciju, dabar turi pats verstis, nors galetu adminai viska palengvint, jie jums tam ir skirti. btw pats buvau tas adminas kuris daug nebanindavo, keli banai i savaite man budavo per akis, tiesiog susifokusuoji i kitus dalykus, pagalba zaidejams, eventu darymas ir t.t., nekreipkit demesio vien i cheateriu gaudyma, nes ne visi yra apdovanoti ta uosle cheatu.

Tai cia nera susifokusavimas vien ties cyteriu gaudyme, faktas vienas labai gerai gaudo cytus kitas ne, bet kaip pazadus metosi pades zaidejam, event rengime, o nei to nei to neistesi tai kam tokius laikyti administracijos poste? Taip lyginant zaidima pries 5 metus ar 7 metus visiskai kitaip buvo, pareigos sunkiai gaunamos buvo, bet ir zaideju kiekis, susidomejimas zaidimu kitoks buvo nei jis yra dabar :D Niekada nesakau, kad randomui yra blogai duoti admino posta ir tik todel, kad jis isliks nuosaliskas, o ne korupcingas, baus visus tolygiai, bet cia irgi gamble, nes arba bus naudingas arba ne:)


  • 1
Paveiksliukas

#13
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

nu kur cia nesutiksi kai jie nangai, ane heiz?

Ne del to cia Lukai paziurek is sono ir tada pasakyk ar jie ka nors daro? Dalyvavai bent vienam evente zohano, allano, clydo? Matei bent viena bana Zohano ( su normaliais irdm ) Allano, Clydo?


Šį pranešimą redagavo Heiz_Noxide: 15 lapkričio 2022 - 17:24

  • 0

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#14
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

Tai cia nera susifokusavimas vien ties cyteriu gaudyme, faktas vienas labai gerai gaudo cytus kitas ne, bet kaip pazadus metosi pades zaidejam, event rengime, o nei to nei to neistesi tai kam tokius laikyti administracijos poste? Taip lyginant zaidima pries 5 metus ar 7 metus visiskai kitaip buvo, pareigos sunkiai gaunamos buvo, bet ir zaideju kiekis, susidomejimas zaidimu kitoks buvo nei jis yra dabar :D Niekada nesakau, kad randomui yra blogai duoti admino posta ir tik todel, kad jis isliks nuosaliskas, o ne korupcingas, baus visus tolygiai, bet cia irgi gamble, nes arba bus naudingas arba ne:)

as tavo nuomonei pritariu ir suprantu ka tu nori pasakyti, tiesiog parasiau ka as manau :D. as ir nesakau kad randomam admina duot yra blogai, taprasme as nezaides tiek laiko, realiai nezinau nieko, tai nereikia i mano nuomone rimtai labai ziuret. bet as kai palyginu, su kokiu pareigu sarasu seniau zmones adminu negaudavo, ir su kokiais sarasais zmones dabar gauna, tai supranti, kad dabar ta admina realiai belekas gali gaut pabuves viena ar du kartus drk. seniau uzpildes anketa po kokio vieno transporto drk isjuokima gaudavai, o dabar tai yra normalu. aisku buna, kad ir po to vieno drk gali but geras adminas, bet seniau tau tokiu sansu nieks nesuteikdavo :D. idk, laikai keiciasi, gal as tiesiog nostalgia merchant kazkoks :D


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.


#15
ShazzeSobolevv

ShazzeSobolevv

    .

  • Kinematografas
  • 2.211 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • shazze#1162
  • 2022 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • 2021 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • Rekordų savininkas:Moderatorius ilgai, Tiktokeris
kas cia tiera uznardyt servui ir jau balsu pakankamai adminui turi gaut :D
  • 0
ll

#16
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.594 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

buvau dar nesenai adminas, isejau per vasara is pareigu. Is mano kaip admino puses tada nebuvo banu, bet nelabai ir turejau kada as isigilint i naujus cheatus ir po keliu neteisingu banu save kitur realizuot pradejau. Fokusinau i pagalba zaidejams, po darbo neturedavau laiko ir noro pzuint kazka, karpyt ir kelt irodymus nes dabar prigaut cheateri tikrai zymiai sunkiau. Reikia ir daugiau irodymu ir zaideju atmazai geresni, cheatai geresni.

 

Bet tikrai pastebejau jog tuo metu buve adminai visai spjove buvo ant zaideju pagalbos prasymu i /admin. Yra issisaknejus kultura tarp adminu, palaukt kol vienas admin paims pagalbos prasyma ir kokie 4 is paskos N paspaus norint surinkt NB kieki. Kai visi aktyviai padeda zaidejam nieko nesakau, bet is viso tuo metu kolektyvo buvo kokie 5-7 kurie netingedavo padet zaidejam. Buvo ne viena situacija kai 10+ adminu ir visi per daug uzsieme padet zaidejui, paimdavau pagalbos prasyma ir is paskos kiti N spaudeliot nors specialiai palaukdavau 30s-1min.

 

Prie gero noro patikrinus vien situs logus antonesas drasiai sudeliotu procentus tiem kas reikia, israsytu standartiskai pizd,y. Surinkus 15 aktyviausiai padedanciu adminu, geriausiai gaudanciu cheat adminu galetu kolektyvas lygiai tiek pat issilaikyt efektyvus kiek dabar su 23 ar kiek dabar esanciu kolektyvu. Vidutinis online vis tiek 80 zaideju, tikrai nereik tokio pat admin kiekio, kaip prie 200+ daily online per covida.


  • 3

#17
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

buvau dar nesenai adminas, isejau per vasara is pareigu. Is mano kaip admino puses tada nebuvo banu, bet nelabai ir turejau kada as isigilint i naujus cheatus ir po keliu neteisingu banu save kitur realizuot pradejau. Fokusinau i pagalba zaidejams, po darbo neturedavau laiko ir noro pzuint kazka, karpyt ir kelt irodymus nes dabar prigaut cheateri tikrai zymiai sunkiau. Reikia ir daugiau irodymu ir zaideju atmazai geresni, cheatai geresni.

 

Bet tikrai pastebejau jog tuo metu buve adminai visai spjove buvo ant zaideju pagalbos prasymu i /admin. Yra issisaknejus kultura tarp adminu, palaukt kol vienas admin paims pagalbos prasyma ir kokie 4 is paskos N paspaus norint surinkt NB kieki. Kai visi aktyviai padeda zaidejam nieko nesakau, bet is viso tuo metu kolektyvo buvo kokie 5-7 kurie netingedavo padet zaidejam. Buvo ne viena situacija kai 10+ adminu ir visi per daug uzsieme padet zaidejui, paimdavau pagalbos prasyma ir is paskos kiti N spaudeliot nors specialiai palaukdavau 30s-1min.

 

Prie gero noro patikrinus vien situs logus antonesas drasiai sudeliotu procentus tiem kas reikia, israsytu standartiskai pizd,y. Surinkus 15 aktyviausiai padedanciu adminu, geriausiai gaudanciu cheat adminu galetu kolektyvas lygiai tiek pat issilaikyt efektyvus kiek dabar su 23 ar kiek dabar esanciu kolektyvu. Vidutinis online vis tiek 80 zaideju, tikrai nereik tokio pat admin kiekio, kaip prie 200+ daily online per covida.

Dabar aš vienas kaip koks niekada nesikeikiu priiminėju pagalbos prašymus ir matau kaip kiti iš pasko :( kodėl jie taip aaaaaa

 

Nežinau, adminas turi būti ir linksmas ir su žaidėjais kažką paprikolint kaip darė maja, pats bandau vis kažką padaryt kad pažvengt, bent jau skundų nebekelioja už kiekvieną šuduką menka, tai proto ribose bandom irtis su keliais inkarais toje administracijoje.


  • 0

#18
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.196 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus
Mindaugas_Zohan - Vis dar daugumai zaideju yra nesupranta kodel jis nera nusalintas jei net is administratoriaus kolektyvo yra pastebejimu, kad jis nieko neveikia administratoriaus poste apart nusiteleportuoja i pokeri ir sedi pokeryje ziuredamas stala nemaciau, kad butu isvis kazka uzbanines pastaruoju metu net nekalbu apie cyterio pagavima, vienintele funkcija kuria moka tikriausiai tik pasiimti ginklus ir nusaut kazka. Mano nuomone jis yra visiskai nenaudingas administracijos kolektyve ir dauguma pritars apart jo "draugu".

Naudos niekad nebuvo ir nebus, kaip ir Minde sake gavo ta admin is gailescio, nes reikejo vieta uzstatyt, tai tokia ir is jo nauda kuris tik sugeba uz “vaikas” kickint, suaugusiam zmogui tai nepagarba… Nebuvo NB, tai naudos isvis nei tos paprastos pagalbos negalejo suteikt, cia ner kalbos apie kazkokias kitas pareigas.. is gailescio paimtas tai tokia ir nauda..
  • 2

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#19
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 604 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas
Januli nuraminkit nes jau nebeimanoma vien pzu daro...
  • 1

715


#20
AnfjKLDTYiksn454faj10h

AnfjKLDTYiksn454faj10h

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 352 Pranešimai

 Jausminga, bet gramatines klaidas ir sakinio struktura susitvarkyk tho


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)