Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

aras Karce_Puttiovas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Reyes

Reyes

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 152 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:HErnan_Reyus

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:03-18
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):https://streamable.com/8fgqst
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):33. Teisėsaugos pareigūnas, prieš pasiūlant baudą žmogui, turinčiam star, tikrinant narkotikus arba norint jį įtarti, privalo jį surakinti. Surakintą jį galite laikyti neilgiau 10 min, o jei žmogų tikrinate tik dėl narkotinių medžiagų, jį galite laikyti surakintą neilgiau 2 min. (1/2) 

Išimtys taikomos:

33.1. Žaidėjas yra AFK ir yra gaudomų sąraše. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens.

33.2. Žaidėjas nesipriešina/pats paprašo baudos. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens (keliant skundą darbuotojui, yra privalomi įrodymai iš skundo autoriaus, jog asmuo priešinosi).

33.3. Surakintą žaidėją galima laikyti ilgiau nei 10min, jeigu yra sušaudomas/sunaikinamas pareigūno transportas bei kolegos nepriima iškvietimo, kad išvežti nusikaltėlį. (Privalomi įrodymai)

33.4. Jeigu buvote nušautas/surištas, žaidėją galima laikyti ilgiau nei 10 min, tačiau kai tik vėl galite dirbti, privalote važiuoti ir atrakinti žaidėją. (Privalomi įrodymai)

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): nezinau jis piknaudziauja komandomis :D ir nereikia cia sakyt kad baikeris todel surakino jokio zmogaus neturejo negalejau isodinti nesuprantu uz ka buvau surakintas ? pabegime nedalyvavau, pagal taisykles narkus turejo patikrint netikrino.  jau narkotikus patikritu 2 min laikyti tik gali ok nelaike ilgiau 2 min  bet taip ir narkotiku nepatikrino ka tai reiskia jog negalejo rakint isvis sugalvojo surakino wtf :D

 


  • 0

https://www.part.lt/...e4f2014b911.png


Nuveikti darbai
Naujokų verbuotojas (3x)
Vagių direktorius
Baikeriu direktorius x3
LSG Radijos dj.
RageOut narys
CSGO Klubo įkurėjas.


#2
Anstolis

Anstolis

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 756 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Nėra ką diskutuot , gchatas puikiai matos viskas , tikiuos proc gausi forume gl varios los mestekos
  • 0


#3
Reyes

Reyes

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 152 Pranešimai

Nėra ką diskutuot , gchatas puikiai matos viskas , tikiuos proc gausi forume gl varios los mestekos

ir kas kad matosi ? reiskia gali surakint? wtf as net nk nedariau :D pazesim ka drk sakys :D svarbu ne aidzis tikrins nes girdejau draugeliai esat 

 

juolab turi gaut ispejima forume. tavo nick nepanasus i game ka reiskia jog tu free postini nzn ar cia karcia atraso.


Šį pranešimą redagavo Reyes: Šiandien, 12:28

  • 0

https://www.part.lt/...e4f2014b911.png


Nuveikti darbai
Naujokų verbuotojas (3x)
Vagių direktorius
Baikeriu direktorius x3
LSG Radijos dj.
RageOut narys
CSGO Klubo įkurėjas.


#4
Aidzis Hatinis

Aidzis Hatinis

    Generolas

  • Teisėsaugos direktorius
  • 998 Pranešimai

Kadangi jau pamačiau skunda tai aš ir patikrinsiu : ) , ne matau jog darbuotojas kažka pažeidė , jis tave surakino, kad apsidraustų, nes tu esi baikeris ir gali jį suristi , atmesta. 


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)