Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pašalinti administratoriai/korespondentai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
53 atsakymai į šią temą

#41
James Mclaren

James Mclaren

    Fūrų Magnatas

  • Korespondentas
  • 2.459 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Kareivis
  • VIP:Yra
  • XP:282.000

Alvydas_Fuksas - Atsistatydino


  • 0

#42
James Mclaren

James Mclaren

    Fūrų Magnatas

  • Korespondentas
  • 2.459 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Kareivis
  • VIP:Yra
  • XP:282.000

Louis_Walter - atsistatydino iš korespondentų


  • 0

#43
James Mclaren

James Mclaren

    Fūrų Magnatas

  • Korespondentas
  • 2.459 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Kareivis
  • VIP:Yra
  • XP:282.000

Jonas_Rainas - Atsistatydino


  • 1

#44
James Mclaren

James Mclaren

    Fūrų Magnatas

  • Korespondentas
  • 2.459 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Kareivis
  • VIP:Yra
  • XP:282.000

Leo_Curry Atsistatydino


  • 0

#45
Versus

Versus

    🎨🖌️

  • Elitas
  • 3.583 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Louis_Walter - Atsistatydino iš Fotografų Administratoriaus pareigų.


  • 0

 

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki 2019.07.24 (garbės moderatorius)

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Serverio Administratorius nuo 2019.07.03 iki 2020.09.07

Kassavaitinių darbų eventai nuo 2019.07.21 iki 2019.07.24

Meras nuo 2019.07.24 iki 2020.09.07

 

 

 


#46
Pedro.

Pedro.

    Baltas Bebras

  • Senbuvis
  • 2.008 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:Yra
  • XP:127000
  • Don_Pedro

Dinozauras Reksas - išmestas, neatliekamas darbas.

Johnny_Fontane (Korespondentas)  - atsistatydino


Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 14 balandžio 2020 - 19:01

  • 0

Samdomųjų žudikų vadas nuo 2016.03.09 iki 2016.06.01!

Autoklubo direktorius nuo 2016.03.14 iki 2016.05.18!

Nekilnojamo Turto Agentų direktorius nuo 2016.08.10 iki 2016.08.31!

Krovinių Transporto direktorius nuo 2016.10.02 iki 2016.11.10!

JapCarCrew klubo vadas nuo 2016.12.24 iki 2017.04.09!

Df6F4sY.gif


#47
Pedro.

Pedro.

    Baltas Bebras

  • Senbuvis
  • 2.008 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:Yra
  • XP:127000
  • Don_Pedro
Matas Kubass - ačiū už geras nuotraukas. Atsistatydino.
  • 1

Samdomųjų žudikų vadas nuo 2016.03.09 iki 2016.06.01!

Autoklubo direktorius nuo 2016.03.14 iki 2016.05.18!

Nekilnojamo Turto Agentų direktorius nuo 2016.08.10 iki 2016.08.31!

Krovinių Transporto direktorius nuo 2016.10.02 iki 2016.11.10!

JapCarCrew klubo vadas nuo 2016.12.24 iki 2017.04.09!

Df6F4sY.gif


#48
Pedro.

Pedro.

    Baltas Bebras

  • Senbuvis
  • 2.008 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:Yra
  • XP:127000
  • Don_Pedro

Mark_Cabrera - atsistatydino. Dėkojame už įdomias nuotraukas.

Matteo Ishavaju - neaktyvumas


Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 31 gegužės 2020 - 10:28

  • 0

Samdomųjų žudikų vadas nuo 2016.03.09 iki 2016.06.01!

Autoklubo direktorius nuo 2016.03.14 iki 2016.05.18!

Nekilnojamo Turto Agentų direktorius nuo 2016.08.10 iki 2016.08.31!

Krovinių Transporto direktorius nuo 2016.10.02 iki 2016.11.10!

JapCarCrew klubo vadas nuo 2016.12.24 iki 2017.04.09!

Df6F4sY.gif


#49
Pedro.

Pedro.

    Baltas Bebras

  • Senbuvis
  • 2.008 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:Yra
  • XP:127000
  • Don_Pedro

Steve Yeun - atsistatydino, geros vasaros.

Carlo Mathers - išmestas, netinkamas elgesys, nepasiteisinęs bandomasis laikotarpis, pykčiai su kolegomis.


  • 0

Samdomųjų žudikų vadas nuo 2016.03.09 iki 2016.06.01!

Autoklubo direktorius nuo 2016.03.14 iki 2016.05.18!

Nekilnojamo Turto Agentų direktorius nuo 2016.08.10 iki 2016.08.31!

Krovinių Transporto direktorius nuo 2016.10.02 iki 2016.11.10!

JapCarCrew klubo vadas nuo 2016.12.24 iki 2017.04.09!

Df6F4sY.gif


#50
James Mclaren

James Mclaren

    Fūrų Magnatas

  • Korespondentas
  • 2.459 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Kareivis
  • VIP:Yra
  • XP:282.000

James Garden - neaktyvumas.


  • 0

#51
Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

    *Serverio Kritikas*

  • Forumo administratorius
  • 2.146 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Yra
  • d.ruzass

Don_Pedro - Atsistatydino iš Fotografų Administratoriaus pareigų.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#52
Versus

Versus

    🎨🖌️

  • Elitas
  • 3.583 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

James_Mclaren - Atsistatydino iš Korespondentų Administratoriaus pareigų.


  • 0

 

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki 2019.07.24 (garbės moderatorius)

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Serverio Administratorius nuo 2019.07.03 iki 2020.09.07

Kassavaitinių darbų eventai nuo 2019.07.21 iki 2019.07.24

Meras nuo 2019.07.24 iki 2020.09.07

 

 

 


#53
ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

    ıllıllı Elitaz ıllıllı

  • Serverio administratorius
  • 5.831 Pranešimai

Deivas_Smith - Fotografas, atsistatydino, ačiū už darbą.


  • 0

#54
ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

    ıllıllı Elitaz ıllıllı

  • Serverio administratorius
  • 5.831 Pranešimai

Fotografai:

 

June_Torero - Pašalinti už neaktyvumą.

Benjerg_Brack - Pašalinti už neaktyvumą.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)