Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Mano namas ;S [Pradzia]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Na cia tik pradzia, tik tingiu kolkas prisest prie to, dabar yra kitu darbu ;S
Paveiksliukas
  • 0

#2
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555
Gražiai
  • 0

#3
Guest_Lukas Kacerauskas_*

Guest_Lukas Kacerauskas_*
  • Svečias
niekas nesakys jam negraziai, nes cia audrius ir jis renka adminus :D visi sakys ciki piki, kad admina gautu ^^ bet as pasakysiu: gera pradzia kaip tau ;D
  • 0

#4
Capo0o

Capo0o

    Asas

  • Veteranas
  • 1.044 Pranešimai
  • Gyv. vietaLinkoping
Nieko ispudingo :P
  • 0
Paveiksliukas

#5
SteveA

SteveA

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania
Jums, klausimas, admine. Koks sios platformos tikslas? Manyciau, tokie objektai tik uzgriozdina, bet ne pagrazina.
  • 0
Esu kito projekto dalyvis, taciau cia esu tam, kad ne reklamuociau, o tam, kad kritikuociau. Piece

#6
Saulius Poska

Saulius Poska

    Viršila

  • Forumo dalyvis
  • 1.272 Pranešimai
  • Darbas:b
O man visai patiko. Iš tikrųjų tikrai kažkas originalaus. Netai kad gėlytės ir kita.. Be to važiuojant iš šono irgi neblogai atrodo. :) Na pasidalink su žaidėjais savo namu, bet abejoju ar Benas idės šį darbą :D
  • 0

ca91343fe7c9271e0adf78bccf6c2483423.jpg


#7
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Vieta sraigtui, kiemo prapletimas, pakankamai tikslu? Ispudingo nieko, nes cia tik ~12 Obj ;D.
  • 0

#8
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

niekas nesakys jam negraziai, nes cia audrius ir jis renka adminus :D visi sakys ciki piki, kad admina gautu ^^ bet as pasakysiu: gera pradzia kaip tau ;D


Jei jis tikrai padarytų negražiai, aš sakyčiau tiesą, kad man nepatiko ar panašiai, bet kadangi jis serverio map'eris ir jo darbus žinau tai nemanau ar jis galėtų padaryti negražiai
  • 0

#9
Exam

Exam

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 981 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
mes irgi norim tokiu namu  >:(
  • 0

#10
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias

Jei jis tikrai padarytų negražiai, aš sakyčiau tiesą, kad man nepatiko ar panašiai, bet kadangi jis serverio map'eris ir jo darbus žinau tai nemanau ar jis galėtų padaryti negražiai

Buves
  • 0

#11
Donatas_Baks

Donatas_Baks

    Asas

  • Veteranas
  • 1.068 Pranešimai
Aš galiu savo vila apmaint ir ikelsit :D?
  • 0

#12
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

Buves


Nu buvęs, tai sakau žinau tavo darbus (map) tai visi yra gražūs, o grįši į serverio map'erius?
  • 0

#13
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Yra Gabertas, kuris gerai ismano tai, tai kam man ten vel lyst :)?
  • 0

#14
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

Yra Gabertas, kuris gerai ismano tai, tai kam man ten vel lyst :)?


O kam vienas, jei gali du tai padaryt ;D Nu pakoreguoti ar panašiai
  • 0

#15
SteveA

SteveA

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania
O sis namas, cia koks serverio svarbus pastatas? Simbolis? Nematau prasmes tokiu nesamoniu det isvis. Kodel? Namas issiskiriantis kazkuo, kuri gales tureti kazkas, ir niekas negales kazko panasaus nusipirkti, nes kazkas padare tik viena toki nama. Tai tada leiskit kiekvienam serverio zaidejui sumapint kazka tokio prie kiekvieno namo.
  • 0
Esu kito projekto dalyvis, taciau cia esu tam, kad ne reklamuociau, o tam, kad kritikuociau. Piece

#16
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Pagal tave, man reik mapint JAU SUMAPINTA Banka/PD/Pagrindine aikste/Hoteli ar dar ka? Ka noriu ta ir mapinu, mano pasirinkimas, man tai isvis keista, ka tu cia veiki ;), Cia jau nepirmas mano mapinamas namas(Taip preitas taip pat MAN kazkada priklause), Mano "Namas" jau ir dabar yra "APMAPINTAS", tik tas Apmaninimas is GRP laiku, tai yra visiskas shh, negaliu pakeist i toki, kuris atrodytu grazus visiem ;)? O nebutu panasus i Karine baze ;).
P.S matos, kad tavo nusistatymas apie MAP darbus yra toks pat supuves, kaip ir tavo "servas", is kurio neturedamas ka veikt cia ateini visiem prota papist ;S.
P.S.S Dabar sakyk, kad nemoku kritikos priimt, kas yra visiskai netiesa, tada po pirmo tavo useless post paaiskinau, bet kai pradeda siknoj viniu ieskot, nu tai jau nieko gero neiszvelgiu, dabar dar gali koki tupa klausima/Teigini sugalvot "Ateivi". :).
  • 0

#17
SteveA

SteveA

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania
Turetum siknoj viniu, senai i "skupke" tave pridave butu. Nesipusk. Apie serverius pasilikime kiekvienas savas nuomones, toli dar tavo mapp'ams iki manes. Paklausyk patarimo big Astro boy, kitoj planetoj pazangesnes technologijos, tad isvis dziaukis, kad dar pasakau, koki vaizda galima susidaryti. Tokia savoka kaip estetika matau cia nefiguruoja, o per dideliu Ego manipuliuoji zaidejais ir tuo, kad cia ilgai zaidi, esi adminas. Siulyciau "atsigauti", nes jau viduriuot pradejai.
  • 0
Esu kito projekto dalyvis, taciau cia esu tam, kad ne reklamuociau, o tam, kad kritikuociau. Piece

#18
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias

Turetum siknoj viniu, senai i "skupke" tave pridave butu. Nesipusk. Apie serverius pasilikime kiekvienas savas nuomones, toli dar tavo mapp'ams iki manes. Paklausyk patarimo big Astro boy, kitoj planetoj pazangesnes technologijos, tad isvis dziaukis, kad dar pasakau, koki vaizda galima susidaryti. Tokia savoka kaip estetika matau cia nefiguruoja, o per dideliu Ego manipuliuoji zaidejais ir tuo, kad cia ilgai zaidi, esi adminas. Siulyciau "atsigauti", nes jau viduriuot pradejai.

Pasiziurek i savo Postus isminciau, nesu mates nei vieno servo su normaliais MAP darbais ;), iskaitant ir *reklama*, Tas pasakymas, kad cia tik pradzia tau nieko nesako didvyri? Beto, Pasiziurek kokius vejus rasai:

toli dar tavo mapp'ams iki manes

O tau apie mano map darbus patylet, nes tu nei zinai nei ka :), Man idomus tavo nickas, papeikciau ir tavo apgailetinus MAP darbus ;), jauciu tu tas didvyris is *reklama*, kuris "Stengias" kuo maziau obj naudot, tad viskas ore kybo. Man "SA "mapp"inimas" isvis yra absurdas, nes SA developeriai sukrove map partus didelem dalim, geriau jau per SIMS'us savo nama pasistatyciau.
P.S Didvyri, jei toks kietas tu Map'eris tai kodel net nezinai, kaip MAP rasos? MAPP- Tai GRP ismyslas Map Player(Surasti Zaideja).
  • 0

#19
Selecta

Selecta

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 79 Pranešimai
Nepatiko :)

  • 0

#20
Leo

Leo

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 173 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
Man neina taip kaip tu mappint :D
  • 0
Neskubėk ir būsi pirmas ;)




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)