Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Mano namas ;S [Pradzia]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#21
Sean'as

Sean'as

    Ballas dios

  • Veteranas
  • 617 Pranešimai
  • Gyv. vietaWolverhamptonas/Silute
  • Darbas:laisvo oro direktorius
  • VIP:yes
  • XP:54000

Man neina taip kaip tu mappint :D


jis daugiau objektu zino :D + moka graziai ilandint y zeme ir dirba kropsciai.
P.S. kaip pradzia visai nieko gal kai padarysi pilna bus graziau :)
  • 0

#22
Lafest

Lafest

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 376 Pranešimai
manau cia ne pradzia o pabaiga ;D
  • 0
Paveiksliukas

#23
SteveA

SteveA

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania

Pasiziurek i savo Postus isminciau, nesu mates nei vieno servo su normaliais MAP darbais ;), iskaitant ir *reklama*, Tas pasakymas, kad cia tik pradzia tau nieko nesako didvyri? Beto, Pasiziurek kokius vejus rasai: O tau apie mano map darbus patylet, nes tu nei zinai nei ka :), Man idomus tavo nickas, papeikciau ir tavo apgailetinus MAP darbus ;), jauciu tu tas didvyris is *reklama*, kuris "Stengias" kuo maziau obj naudot, tad viskas ore kybo. Man "SA "mapp"inimas" isvis yra absurdas, nes SA developeriai sukrove map partus didelem dalim, geriau jau per SIMS'us savo nama pasistatyciau.
P.S Didvyri, jei toks kietas tu Map'eris tai kodel net nezinai, kaip MAP rasos? MAPP- Tai GRP ismyslas Map Player(Surasti Zaideja).


Kai nebeturi ka pasakyti, pradedi dar prie praleistos raides kabinetis. Vargselis. As galeciau vos ne prie kiekvieno tavo sakinio prisikabinti del netinkamos strukturos, stilistikos. Sakai mano darbus nori pamatyti... Darbu turiu, o tiksliau galiu duoti ir IP serverio, prisijungsi, paziuresi pats. Ne siknarankiam tokius dalykus daryti, juolab, jei juose nera esmes ir bent 1 mazucio argumento, kodel to reikia. Ir pats tinginys esi delioti objektus. Man padaryti normalu objekta reikia ~16 valandu, o ju sarase buna nuo 400 iki 1000 vienetu. Ne del to, kad ten bus "primalta" bet ko, taciau mano objektai tai ne sustatytos masinos eilute, ar beprasmiskai ideti vartai, o estetiskai, neissaukianciai, su mintimi ir daug apmastymu "kaip geriau?" daryti darbai. Taigi, laido didvyri, jei toki ilga kabeli turi, kaip savo liezuvi, nepasididziuosi ir uzsuksi i serveri, apie kuri minejau.
  • 0
Esu kito projekto dalyvis, taciau cia esu tam, kad ne reklamuociau, o tam, kad kritikuociau. Piece

#24
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Ziuretumem kuris cia tas "Laido" didvyris, tu galvoji, cia "Pilnas" map darbas? Cia tik pati pati pradzia, mano Map darbai turi ~600 obj ir viskas padaryta iki maziausiu smulkmenu, nuo masyviu objektu iki cigareciu ar peleniniu, jei ieitum ir pazietum i si serva ir pazietum Mechanikus/Regitra ar mano preita nama, ar viena is Kontros baziu suprastum apie ka as.
  • 0

#25
Johns_Martinez

Johns_Martinez

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 839 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilkaviškis
  • Darbas:ko
  • VIP:t
  • XP:54,000
Gražus namas xD
  • 0

#26
Armany

Armany

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 116 Pranešimai
Hmm na atrodo gražiai bet asmeniškai nuomonė nereiktu tokio daikto mest...
Nes jeigu įmestu toki darbeli tai puse serverio užsinorėtu kažko panašaus ir pasidėtu...
Bet šiaip šaunu :)
  • 0
Paveiksliukas

http://www.youtube.com/watch?v=xe7ZISUllW8&feature=player_embedded




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)