Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Discord Pasiūlymai/Atsiliepimai/ Kritika


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
71 atsakymai į šią temą

#41
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Kad prie pasalintu modu nicku butu parasyta data kada buvo pasalinti nes asmeniskai as buvau pasalintas is modu nzn kokia diena ir dbr noreciau pildyt tai nezinau ar praejo 14 dienu ar ne

https://lsgyvenimas....-moderatoriai/ 

 

 

Jau prieš du mėn yra tai daroma.


  • 0

#42
ti kak merlin monro

ti kak merlin monro

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.080 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas
O kam sugadinot teamspeaka perdare, kad tipo kanalo laikino neina susikurt tiesiai is pagrindinio? Kam tas papildomas vargas ts lankytojams, kuris visiskai nenesa naudos?
  • 0

#43
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

O kam sugadinot teamspeaka perdare, kad tipo kanalo laikino neina susikurt tiesiai is pagrindinio? Kam tas papildomas vargas ts lankytojams, kuris visiskai nenesa naudos?

Viskas sutvarkyta, ačiū už pastebejimą


  • 0

#44
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

sveikii, rašau pasiūlymą. gal galėtumėte, Egidijau, padaryt, kad kanalo administratorius galėtų tame kanale suteikti priority speaker? labai padėtų per sandėlius ir šiaip visokius veiksmus. ačiū už atsakymą iš anksto!


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#45
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

sveikii, rašau pasiūlymą. gal galėtumėte, Egidijau, padaryt, kad kanalo administratorius galėtų tame kanale suteikti priority speaker? labai padėtų per sandėlius ir šiaip visokius veiksmus. ačiū už atsakymą iš anksto!

 

Egiui perdaviau, tai žadėjo pabandyti sutvarkyti :)


  • 0

#46
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

sveikii, rašau pasiūlymą. gal galėtumėte, Egidijau, padaryt, kad kanalo administratorius galėtų tame kanale suteikti priority speaker? labai padėtų per sandėlius ir šiaip visokius veiksmus. ačiū už atsakymą iš anksto!

Tavo prašymas padarytas.


  • 0

#47
Carter Fuks

Carter Fuks

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 391 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarijampole
  • Carteris#7746
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Beabejo
  • XP:420

Sveiki, pasiūlymas. Mažum galėtume taip, kad pasiimti kanalą išsimokėtinai t.y Pvz: Duodi kaškam atsakingam 150k, jei neklystu už kanalą rek 300k moket, t.y duodi 150K kaip avansa, ir per tam tikra laikotarpi ar kas alga, turi sumokėti po 20k-30k, arba susitari kad tam tikra data, atiduosi likusius. 


  • 0

Mano Pasiekimai Žaidime

Naujoku verbuotojas nuo 2019-02-03 - 2019-05-03

Naujoku verbuotojas nuo 2020-12-20 - 2021-01-05

Medikų direktorius nuo 2019-05-26 - 2019-06-23

Autoklubo Direktorius 2022-03-31 - xxxx-xx-xx


#48
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Sveiki, pasiūlymas. Mažum galėtume taip, kad pasiimti kanalą išsimokėtinai t.y Pvz: Duodi kaškam atsakingam 150k, jei neklystu už kanalą rek 300k moket, t.y duodi 150K kaip avansa, ir per tam tikra laikotarpi ar kas alga, turi sumokėti po 20k-30k, arba susitari kad tam tikra data, atiduosi likusius. 

 

Sv, buvau nusiuntęs Egiui ir šnekėjom, kad mes ne paskolų bankas, tokių dalykų nedarome, sukaupk visus ir tada pirk kanalą.


  • 0

#49
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Okey Kadangi kaip ir pastebėjimų ar kritikos temos nėra Egis leido čia parašyt tiek vakar tiek šiandien pgr kanale vyksta netvarka su blogais nick lankytojai sėdi arba užsimutine kiti vps kažkokia kitokia velniava daro ir nei vienas moderatorius nesugeba nueit patikrint , nors plika akimi matomi pažeidimai, reikia jiems išdėstyti pažeidimus, kad nueitų prižiūrėti tvarką, viliuosi jog pasikalbėsit su moderatoriais ir paaiškinsite kaip jie turi atlikti savo pareigas.


  • 0

#50
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

labas, gal turi kokius nors įrodymus kurie moderatoriai? norėčiau žinoti  ir aš.  Pagrindiniam kanale galima būti užsimutine ir tt. taisykle nusako kad gali tik " Moderatoriai turi teise perkelti žaidėją iš pagrindinio į AFK kanala jam naudojant ,, Toggle away status,, arba ,, Mute speakers/headphones,,. bet ačiū už pastebejimus bandysim imtis veiksmu


  • 1

#51
Barmenas

Barmenas

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.079 Pranešimai

sukurti puslapi kur kad butu rasomi pagyrimai arba papeikimai team speak darbuotju kaip ir adminuose arba direktoriuose forume cia prie seam speak kazkur pridet


Šį pranešimą redagavo Barmenas: 05 kovo 2020 - 19:11

  • 0


#52
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

sukurti puslapi kur kad butu rasomi pagyrimai arba papeikimai team speak darbuotju kaip ir adminuose arba direktoriuose forume cia prie seam speak kazkur pridet

 asmeniškai, nemanau, kad tai yra naudinga, nes tai nėra kažkokios svarbios pareigos, kaip administracija ar direktoriai, papeikimai yra bendrai visų, o pagyrimų, nemanau, kad reikia.


  • 1

#53
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

siūlau įdėt taisyklę, kad per sandelius neprivaloma prižiūrėti teamspeako, nes yra nesamonė, kai turi būt su gauja sandeliuose ir dar vienu metu prižiūrėt teamspeaką, fiziškai yra neįmanoma, taip ir gaunami įspėjimai (:


  • 0

#54
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

siūlau įdėt taisyklę, kad per sandelius neprivaloma prižiūrėti teamspeako, nes yra nesamonė, kai turi būt su gauja sandeliuose ir dar vienu metu prižiūrėt teamspeaką, fiziškai yra neįmanoma, taip ir gaunami įspėjimai (:

 

Perduosiu kolegom, aptarsim, jei sukursim tokią taisyklę tai pamatysi, jei ne tai ne :D aš asmeniškai, nemanau, taip, kaip ir serveryje cheaterius adminai turi prižiūrėt sandėlių metu, taip ir čia reikia tvarką palaikyti.


  • 0

#55
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

Perduosiu kolegom, aptarsim, jei sukursim tokią taisyklę tai pamatysi, jei ne tai ne :D aš asmeniškai, nemanau, taip, kaip ir serveryje cheaterius adminai turi prižiūrėt sandėlių metu, taip ir čia reikia tvarką palaikyti.

tai čia tipo turi rinktis dalyvaut sandeliuose ar prižiūrėt teamspeaką? bent tuo metu įspėjimų nerašykit ar kažkas panašaus, nes sakau, fiziškai yra neįmanoma vienu metu šaudytis ir dar teamspeaką žiūrėt, kas su kokiu nicku ir kokie kanalai.


  • 0

#56
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

tai čia tipo turi rinktis dalyvaut sandeliuose ar prižiūrėt teamspeaką? bent tuo metu įspėjimų nerašykit ar kažkas panašaus, nes sakau, fiziškai yra neįmanoma vienu metu šaudytis ir dar teamspeaką žiūrėt, kas su kokiu nicku ir kokie kanalai.

 

Na jei tau neįmanoma, tai niekas taves moderatoriuose nelaiko, rasim kam įmanoma, nes kol, kas, tik tau vienam šitas kliūna.


  • 1

#57
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

Na jei tau neįmanoma, tai niekas taves moderatoriuose nelaiko, rasim kam įmanoma, nes kol, kas, tik tau vienam šitas kliūna.

nu man kliūna, nes aš vienas su savo gauja būnų sandelių metu ts, kiek pastebėjau, tai net super moderatoriai man rašo sandelių metu, kad tvarkyčiau ts, kodėl kai jie pamato, to nepadaro ir nesutvarko, ar jiems neprivaloma dirbti? o čia vakar buvo pirmas kartas, kai gavau 2 poke's dėl ts tvarkymo, vidurį susišaudymo turėjau eit afk, kad staigiai sutvarkyt ts, kosmosas, pažiūrėjau ts, tai tik vienas moderatorius buvau tuo metu on, kiti turbūt discorduose sėdi, arba afk kanaluose, todėl man ir kliūna vienam, daugiau diskusiju nedarysiu.


  • 0

#58
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.940 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

nu man kliūna, nes aš vienas su savo gauja būnų sandelių metu ts, kiek pastebėjau, tai net super moderatoriai man rašo sandelių metu, kad tvarkyčiau ts, kodėl kai jie pamato, to nepadaro ir nesutvarko, ar jiems neprivaloma dirbti? o čia vakar buvo pirmas kartas, kai gavau 2 poke's dėl ts tvarkymo, vidurį susišaudymo turėjau eit afk, kad staigiai sutvarkyt ts, kosmosas, pažiūrėjau ts, tai tik vienas moderatorius buvau tuo metu on, kiti turbūt discorduose sėdi, arba afk kanaluose, todėl man ir kliūna vienam, daugiau diskusiju nedarysiu.

Labas, nera taip jau blogai kaip tau atrodo, suprantu nervas paeme ta akimirka tikrai, pilnai suprantu, manau pagalvosiu apie 30 min pretraukelia sandeliu metu ;) bet cia buvo vienintelis isskirtinis atvejis, sutinku su tavim, galejo tai padaryti ir super moderatirus, o kodel jis taip nepasielge negaliu atsakyti, gal tingejo? o gal bande prisikabinti? nzn, neturiu atsakymu i si klausima.


  • 1

#59
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

sakyčiau padarykit, kad modai galėtu įeiti į anticheat budėjimo kanalą, kadangi ne vienas yra buvęs atvejis, kai gauni admina ir turi moda, turi išeiti iš modu, kad pasiimt a raidę ir įeiti į tą kanalą.


  • 0

#60
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Autoklubo direktorius
  • 6.193 Pranešimai

sukurt teisesaugai papildoma kanala, kodel? todel kad kai vyksta atranka direktorius visus uzmutina o mes noretumem dirbt visi draugiskai


  • 0

Paveiksliukas

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)