Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Andrius_Draugas


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
16 atsakymai į šią temą

#1
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
1.Andrius_Draugas

2.Jūsų video.


3.Nesistengiau kazko yspudingo padaryt, tiesiog pabandziau sukurt 1 savo video ir manau kuo tuoliau tuo geriau mokesiu kurt juos, tad prasau per daug nesmerkt ;x
  • 0

#2
admin.

admin.

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 445 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
Tamsus, monotoniškas, muzika nelabai.  ::)
Galėjai bent vietą pakeist.
  • 0

#3
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
pirma, nezinau kodel pas mane taip fraps filmuoja,cia tik siap tokius kadrus imeciau ju nebuvo labai daug ir pasirinkimas mazas nes viska dariau 20min begyje turiu omeny video filmavau o dariau pakankamai ilgai nes pirma kart naudojuosi SonyVegas, ant vakaro norejau kazko raminancio, jai jus neklausot muzikos kokios klausau as tai as nieko negaliu padaryti ;( rinkausi pagal save, ramus DeadMau5 ir tiek. man tas tamsumas irgi kazkaip nekaip atrodo, vietu irgi galejau paieskot bet kaip ir sakiau nenorejau kazko labai yspudingo daryt, tiesiog bandau ziuret kas iseina ;)

  • 0

#4
Ilonyte_Stonkute

Ilonyte_Stonkute

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 369 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
Vazejau ;D Nakti tokio nezeciau, muzika tai kai per laidotuves ;D Gal ka linksmesnio galejai ;D
  • 0

Paveiksliukas


#5
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
  tavo laiotuviu marsas :D, ji yra rami, ir koel jum ramumas socijuojasi su kazkokiu nerimu laiotuvem ar ar kuomnors?
  • 0

#6
Playeris

Playeris

    Mokslininkas

  • Forumo dalyvis
  • 767 Pranešimai
  • Gyv. vietaAnglija, Birmingham
Grazu kaip pirmas Tavo Video,bet kaip Muzika tai jo kaip laidotuvese Dar beto jei butu buves adminas ir kai tu sokai jau turetu jiems ten Anticheat pranesinet kad jau speed belekoks.... Pamenu kaskada senai taip Ban gavau kai pakilau i ora isjungiau varykli (sraigtasparniu) ir Ban ;P po kokiu 5 sec Nusileidus,ai beto Crack versija ar koke ten siuskys matau is uzraso www.fraps.com

  • 0

662434Shot00011.jpg


#7
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
jau legalia parsisiunciau ;x

  • 0

#8
John_Torreto

John_Torreto

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 707 Pranešimai
pagailejai savo nuosavos masinos? :D siaip tai video nelabai koks paprastas labai...
  • 0

“Yra tik du begaliniai dalykai, visatos dydis ir žmonių kvailumas, nors dėl visatos nesu tikras”- Albertas Einšteinas
 


#9
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
ikelk savo video, nes kiek matau visi kalba o savo video kuria 2savaites, 20 min ir video mano iskeptas tai ko tu tikiesi ? tu ga skaityt nemoki ar kaip? neaiskiai parasyta? nes toks jausmas kad paziuri video ir vsio o komentaru neskaito, ir nemanau kad padarytum geresniu stunt per 20 min ;)
  • 0

#10
Gudas_Rud

Gudas_Rud

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
Net neidomu viso ziureti nes muzika tai tikrai netinka....
  • 0

#11
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
as dar karta kartoju, as visu pirma neklausau muzikos tokios kaip ilonyte ar jus visi as klausau electro house, ir man neidomu kad jum muzika nepatinka man ji patinka ir tiek ziniu, a jo dar nrejau paklaust ilonos ar galima dar video sukurt? nes cia labai skundziasi de muzikos lel

  • 0

#12
Luce%Daisy.

Luce%Daisy.

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 120 Pranešimai
visiskai be rysio muzika lieva ir suoliai nelabai nor muzika galejai normalesne y kelt >:( o mano video greitu laiku pasirodys dar kuriamas
  • 0

Esu iš Leipalingio, draugiškas bei linksmas :D


#13
Guest_Batusia_*

Guest_Batusia_*
  • Svečias
Bus labai idomu ka cia sukursi nes temoki smerkt kitus.
  • 0

#14
lukauskis

lukauskis

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 78 Pranešimai
man tik klausimas vienas kodel visi suoliai vienoje vietoje. ir dar klausimas ten kur ant uolu draskeisi ten skaitosi suolis ar kas?
  • 0

#15
Playeris

Playeris

    Mokslininkas

  • Forumo dalyvis
  • 767 Pranešimai
  • Gyv. vietaAnglija, Birmingham
Izvelgiau tavo kalaida  ;D ;D ;D

Video turi būti nufilmuotas tik mūsų serveryje.
2. Visas video turi būti nufilmuotas su viena Jūsų pasirinkta mašina.
3. Laikas neribotas, tačiau pasistenkite ne itin ilgą, kad nebūtų nuobodu žiūrėti.
4. Šuoliai turi būti lygiai 5. (Nei daugiau, nei mažiau).
5. Nepamirštam įrodyti, kad jūsų kurtas video (jūsų vardas_pavarde turi būti jūsų sukurtame video).
6. Video vertins administracija, todėl jie negali patys pretenduoti į prizą, tačiau tai nereiškia, kad negali įkelti savo video :)

Už taisyklių nesilaikymą bus užrakinta Jūsų tema ir į prizą nepretenduosite.
Prie ko ce ta Masina: Esperanto.
  • 0

662434Shot00011.jpg


#16
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai
tu gal idiotas ten tik siap buvo suolis, kuris tik ai pizdu aiskint pirma kart gyvenime video kazkoki sukuriau aiskina man jis... niekada nesikeikiu pardavinet i turgu kompaktus
  • 0

#17
vilmantas

vilmantas

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 847 Pranešimai
  • Gyv. vietaGal dar raktų reikia ?
Muzika ispudinga ir pagirtina , garso takelis pritaikytas ispudingai , viskas liuks .
O neona dar valgykloj pasigausim :D
  • 0
Ilonyte :* C:\Users\Dokis\Desktop\epic-fail-dokis-naked-with-little-boy-in-the-bath-pal1.gif




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)