Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Paaukštinimų, bei atrankų sistemos.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Guest_Kevin_Garnet_*

Guest_Kevin_Garnet_*
  • Svečias

~! Atrankos !~

 

Atvykęs į atranką, dažniausiai vykstantį Trečiadienį/Šeštadienį 19:10 Taksi Office arba kur pasako direktoriai, sustojate gražiai prie sienos ir laukiate savo eilės. Sulaukę direktoriaus skambučio, turi praeiti du apklausos etapus, o tiksliau tai:

Teoriją arba kitaip sakant, patikrinimas kaip gerai žinote taisykles, kurias rasite ČIA. (Iš taisyklių gaunate apie 3-5 klausimus). Toliau direktorius, pradeda klausinėt tam tikrų vietų būvimo vietas arba gaujų spalvas. Viską rasite ČIA.

 

  • Atrankos vyksta tik į , Taksistus (galima 1 klaida apklausoje)
  • Suklydę du kartus nebūsite priimt į Transporto firmą

 

 

~! Paaukštinimai !~

 

Paaukštinimai vyks kiekvieną trečiadienį/šeštadienį iškart po algų išmokėjimo (nuo 17:00 iki 18:00). Paaukštinime dalyvaujantis darbuotojas privalės būti išdirbęs taksi bent 1 algą. Pradėjus paaukštinimus direktorius išsikvies taksi ir priėmęs iškvietimą darbuotojas turės jį nuvežti, ten kur direktorius lieps. Dažniausiai pasitaikys, jog reikės vežti tik į vieną vietą, tačiau kartais (direktoriaus nuožiūra) reikės vežti ir kelis kartus.


Šį pranešimą redagavo Edva!: 08 rugpjūčio 2019 - 13:37
Pakeista paaukštinimų sistema.

  • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)