Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Klausimai, pasiūlymai nelegaliems darbams


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
53 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Mats Gangsta_*

Guest_Mats Gangsta_*
  • Svečias

Čia galite pateikti savo klausimus bei pasiūlymus dėl nelegalių darbų. Bus stengiamasi į kiekvieną jūsų klausimą bei pasiūlymą kuo greičiau atsakyti.


  • 0

#2
Edvinas_Ganger

Edvinas_Ganger

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Pvz. Aš šdn turėjau paimti 200 amfos bet man tiek neleidžia tai pirkėjas nusivylė ir kiek aš pats bučiau lt užsidirbęs.
Taigi mano klausimas
Kodėl tiek mažai galima pasimti i diena? Pvz galėtų bent 50.
  • 0

#3
Guest_Mats Gangsta_*

Guest_Mats Gangsta_*
  • Svečias

Pvz. Aš šdn turėjau paimti 200 amfos bet man tiek neleidžia tai pirkėjas nusivylė ir kiek aš pats bučiau lt užsidirbęs.
Taigi mano klausimas
Kodėl tiek mažai galima pasimti i diena? Pvz galėtų bent 50.

Amfos pasiemimas bugintas. Per vieną kartą galima paimti tik 5 amfos vienetus(jeigu dar neturi inventoriuje nei vienos amfos). Siūlyčiau tai visada pranešti pirkėjui, kad labai dideliais kiekiais pirkti labai labai sunku ir skausminga. Nežine, ar šis dalykėlis bus pakeistas. Pagyvensim - pamatysim.


  • 0

#4
Edvinas_Ganger

Edvinas_Ganger

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Siūlyčiau dylerių bazei nujimti tas grotas nes kontrobandininkas greit norit iškrauti reikia prasidaužti ir galima apsiversti
Bet aš čia tik siūlau.
  • 0

#5
Edvinas_Ganger

Edvinas_Ganger

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Nu ir paskutinis klausimas:p
Kodėl kai varai amfos pasikraut pasikrauni rašo amfa pakrauta už 3k bet tai gal žmonės neturi 3k ir negali vežti jos taigi
Kodėl nepadarius tokio dalyko kiek gali pasikraut ten 1-4 amfos nu vnž kaip ginklų apkabas taip ten pakelius.
  • 0

#6
Guest_Mats Gangsta_*

Guest_Mats Gangsta_*
  • Svečias

Siūlyčiau dylerių bazei nujimti tas grotas nes kontrobandininkas greit norit iškrauti reikia prasidaužti ir galima apsiversti
Bet aš čia tik siūlau.

 

 

Nu ir paskutinis klausimas:p
Kodėl kai varai amfos pasikraut pasikrauni rašo amfa pakrauta už 3k bet tai gal žmonės neturi 3k ir negali vežti jos taigi
Kodėl nepadarius tokio dalyko kiek gali pasikraut ten 1-4 amfos nu vnž kaip ginklų apkabas taip ten pakelius.

Tokius pasiūlymus, kurie jau nebe mero galioje siūlyk į pasiūlymų skiltį. Nes tai vienintelis ir maksimalus Amfos pasikrofimo kiekis, bent jau kol kas.


  • 0

#7
Guest_Carter'io Laikinas_*

Guest_Carter'io Laikinas_*
  • Svečias

Siulau , jog iš Dylerių bazes dyleriams eitu imti , daugiau nei 150 apkabų , nes yra tikra nesamone, vienas žmogus iškviečia jis jau nori daugiau nei 150 apkabų , kai kurie ir paskui visą dieną negali imti , nes yra limtias, manau jei galima būtų imti bet kiek , dylerių darbas taptu geresnis, ir Kontra turetu ką veikti takda.


  • 0

#8
Guest_Mats Gangsta_*

Guest_Mats Gangsta_*
  • Svečias

Siulau , jog iš Dylerių bazes dyleriams eitu imti , daugiau nei 150 apkabų , nes yra tikra nesamone, vienas žmogus iškviečia jis jau nori daugiau nei 150 apkabų , kai kurie ir paskui visą dieną negali imti , nes yra limtias, manau jei galima būtų imti bet kiek , dylerių darbas taptu geresnis, ir Kontra turetu ką veikti takda.

Kiek prisimenu, limitai buvo ne be reikalo padaryti. Benas tik tai sugeba padaryti, dėk į pasiūlymų skiltį savo pasiūlymą, nes meras neturi jokios galimybės to keisti.


  • 0

#9
Justas_Kappa

Justas_Kappa

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 29 Pranešimai
  • Darbas:ba
  • VIP:n
  • XP:15300

Turiu tokį pasiūlymą. Siūlau kelti baikerių naudingumo balų skaičių iki 10 ar 12, ir taip pat padaryti taip, kad už nupjautus antrankius duotų naudingumo balą. Manau tokiu atveju būtų žymiai mažiau žmonių, kurie vos gavę 6 naudingumo balus pradeda kalti tik minutes.


  • 0

#10
Guest_Mats Gangsta_*

Guest_Mats Gangsta_*
  • Svečias

Turiu tokį pasiūlymą. Siūlau kelti baikerių naudingumo balų skaičių iki 10 ar 12, ir taip pat padaryti taip, kad už nupjautus antrankius duotų naudingumo balą. Manau tokiu atveju būtų žymiai mažiau žmonių, kurie vos gavę 6 naudingumo balus pradeda kalti tik minutes.

Jau atnaujintas baikerių darbas. Dabar net sunkiau gaunami balai dėl greičiau kylančių minučių. Mano akimis - nieko nereikia keisti, viskas gerai.


  • 0

#11
marcius123456

marcius123456

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 179 Pranešimai

Noriu pasiulyti kad butu sutvarkyta direktoriu sistema kaip dabar pvz. 2drk danatas ir michael (kontrabandos). abu toje pacioje gaujoje kaip ir keletas sustru darbuotoju ir jie ju nemeta is darbo o tie sedi prie dyleriu ir saudo savus,floodina racija, keikiasi racijoje, vienu zodziu daro ka nori ir nieks ju nemeta. Taigi biski patvarkykit taisykles, nes darbo salygos nenormalios sedi saika sau ir kiti net priesintis negali, nes tuos kas ne gaujoje issyk is darbo meta. Tai biski patvarkykit, kad drk privaletu ismesti visus kas nusizengia taisyklems nesvarbu ar gaujoj ar ne.


  • 0

#12
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

Noriu pasiulyti kad butu sutvarkyta direktoriu sistema kaip dabar pvz. 2drk danatas ir michael (kontrabandos). abu toje pacioje gaujoje kaip ir keletas sustru darbuotoju ir jie ju nemeta is darbo o tie sedi prie dyleriu ir saudo savus,floodina racija, keikiasi racijoje, vienu zodziu daro ka nori ir nieks ju nemeta. Taigi biski patvarkykit taisykles, nes darbo salygos nenormalios sedi saika sau ir kiti net priesintis negali, nes tuos kas ne gaujoje issyk is darbo meta. Tai biski patvarkykit, kad drk privaletu ismesti visus kas nusizengia taisyklems nesvarbu ar gaujoj ar ne.

O kodėl tu galvoji, kad dabar skiriamos lengvatos tos pačios gaujos nariams? Taisyklė sako: 2. Negalima keisti darbo taisyklių, daryti išimčių tam tikriems darbuotojams. Taisyklės visiems privalo būti vienodos.. Jei direktoriai tave ignoruoja, specialiai nekreipia dėmesio - kreipkis į merus. Bus blogai ne tik tiems darbuotojams, kurie nusiženginėja taisyklėms, bet ir direktoriams, kurie tų darbuotojų neišmeta iš darbo.


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#13
Lukas_Sider

Lukas_Sider

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 18 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai.
  • Darbas:vs
  • VIP:n
  • XP:10k
Manau, kad reiktu keisti toki dalyka. Sendien surisau zmogu jis atsiriso neaisku kaip. Ir del sitos neasmones ismes mani is darbo nes neturiu pakankamai xp . O man niekas to ne konpensuos. Taifi siulau kelti Nb skaciu jaigu gautumem nb uz kiekviena nuvesta zmogu i budele . Aciu jai suprasit .. cia apie baikerius jai ka.
  • 0

#14
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Manau, kad reiktu keisti toki dalyka. Sendien surisau zmogu jis atsiriso neaisku kaip. Ir del sitos neasmones ismes mani is darbo nes neturiu pakankamai xp . O man niekas to ne konpensuos. Taifi siulau kelti Nb skaciu jaigu gautumem nb uz kiekviena nuvesta zmogu i budele . Aciu jai suprasit .. cia apie baikerius jai ka.


Pravažinėjai 10min ir atsirišo. Jum duotos specialios misijos - tinkamiausias /sekti komandos panaudojimas. Jei už kiekvieną surištą žmogų gautumėt po naud. balą tai būtų nesąmonė. Be to tam reikalingi atnaujinimai, kurie nežinia kada atklys į mūsų serverį.
  • 0

#15
Vaidotas_Butelkenas

Vaidotas_Butelkenas

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 7 Pranešimai

Norėčiau parasyti skunda baikeriui Daniel_Morello. Mane apiplese, paskui paliko surakinta, sako 500 - atrakinsiu, sakiau skundas, paeme ir nuvaziavo, paliko surakinta. Kiek zinau baikeriai taip negali elgtis. Turėjau pralaukti 10min, kad galeciau pradeti judeti...
http://www.part.lt/p...b2fa28fa421.png

http://www.part.lt/p...985b7fe3962.png


  • 1

#16
Adolfas_Francis

Adolfas_Francis

    Rimtas

  • Veteranas
  • 325 Pranešimai
  • XP:60k.

Norėčiau parasyti skunda baikeriui Daniel_Morello. Mane apiplese, paskui paliko surakinta, sako 500 - atrakinsiu, sakiau skundas, paeme ir nuvaziavo, paliko surakinta. Kiek zinau baikeriai taip negali elgtis. Turėjau pralaukti 10min, kad galeciau pradeti judeti...
http://www.part.lt/p...b2fa28fa421.png
http://www.part.lt/p...985b7fe3962.png

Žmogau, baikeriai ka nori su tavim ta ir darys, nebent padės pareigunai ar draugai.
  • 0

7bW7R57.jpg


#17
Legend_Gabrielius

Legend_Gabrielius

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 20 Pranešimai

Kai gavau pakv dingo internetas buvau sumokėjas pinigus už pakv, ta diena pasikeite drk jo nick buvo Joseph_Levitt

Aš jam daviau 11k žadejau jam veliau atiduoti :)

Pridėtas failas(-ai)


Šį pranešimą redagavo Legend_Gabrielius: 02 kovo 2016 - 19:20

  • 0

#18
funny

funny

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 313 Pranešimai
  • Gyv. vietaGirano baznycia.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Offline

Kai gavau pakv dingo internetas buvau sumokėjas pinigus už pakv, ta diena pasikeite drk jo nick buvo Joseph_Levitt

Aš jam daviau 11k žadejau jam veliau atiduoti :)

Laukiu skolos :D pakvietima pakartotini del interneto problemu jau gavai. sekmes darbe!


  • 0

2ELksYD.gif


#19
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Laukiu klausimų.


  • 0

#20
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.594 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Man kilo toks klausimukas. Jeigu kontros drk pakviečia į darbą, o žaidėjas gauna krašą. Ok. Sakysit, kad ss reikia turėt. O ką daryt jei tos ss nėra? Arba nespėjo pasidaryti?
 


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)