Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pasiūlymai autoklubui.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
57 atsakymai į šią temą

#41
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ
  • fruity_bearhugs
Nėra didelio susidomėjimo kelionėmis šiuo metu :D Pats dirbu jau pora sav vėl, galiu teigti, kad nedidelis kiekis važiuoja kelionių bei po 21h, jau net pačių kelionių nėra, jei tik pati operatorė paleidžia ir tai buna dažnai nepravažiuota kelionė, dėl, kurios net operatorė negali paleist kelionės. Tai čia, grynai kaip pasiseks su darbuotojais
  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#42
Jurgis_Jautis

Jurgis_Jautis

    Rimtas

  • Veteranas
  • 467 Pranešimai
Turiu pasiūlymą, kad kai kelionę visi palieka ir automatiškai nutraukiama. Nes nervina niekas nedalyvauja. O vistiek rašo, kad kelionė jau prasidėjo. O aš jau nebegaliu prisijungti Tik direktorius ir meras šiuo metu gali nutraukti kelionę
  • 1

#43
𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

    Veteranas

  • Garbės moderatorius
  • 1.687 Pranešimai

Turiu pasiūlymą, kad kai kelionę visi palieka ir automatiškai nutraukiama. Nes nervina niekas nedalyvauja. O vistiek rašo, kad kelionė jau prasidėjo. O aš jau nebegaliu prisijungti Tik direktorius ir meras šiuo metu gali nutraukti kelionę


Direktoriai to įgyventinti vieni negali. Tai turi padaryti serverio prezidentas Benas įkeldamas atnaujinimus. Šitą dalyką pasiūlyk čia: https://www.lsgyveni...rum/103-darbai/ o man asmeniškai šita įdėja patiko. Pateik pasiūlymą kur mano pateiktoje nuorodoje. Labai ačiū už pasiūlymą!

Šį pranešimą redagavo #6Diallo: 03 kovo 2020 - 21:52

  • 0

#44
G.Wayne

G.Wayne

    Kaifunas!

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 606 Pranešimai

Į šią nuostabia firma ateina tokia žmonės ir patenka į Motomanus, kad galėtų per sandelius pavažinėti su darbiniu mocu arba padiminti, o į kelionės net nevažiuoja. Kadangi yra tokių žmonių gal sukurtumet taisyklė kuri draustu taip daryti, aišku jei merai leis.


  • 0

#45
Robertinio

Robertinio

    Naujokas

  • Naujokas
  • 2 Pranešimai
Pastebėjau betvarkę po kiekvienos atrankos ir turiu pasiulymą tai betvarkei išspręsti.

1. Visi nauji darbuotojai kurie pateko į Autoklubo firmą (pirma kartą nenusižvelgius kiek turi patirties (XP)) turi pasiruošti kelionej.

2. Direktorius paleidžia trumpa/lengva kelionę naujiems darbuotojams isivažiuoti į tai kaip vyksta autoklubo kelionės.

3. Direktorius pats dalyvauja kelioneję ir(arba) pasirenka keleta garbingus darbuotojus kurie atliks funkcijas:
• Vienas bus vedantysis, kuri nauji darbuotojai tures sekt bet negalės aplenkt.
• Sekantis bus kolonos uždaromasis, kuris stebes kad visi atvyktu prie sekančio “Checkpoint”
• Papildomas bus tam, kad jeigu darbuotojai, kurie padėda prižiureti gauna “CRASH” arba buvo išmestas už per didėlį pingą, užimtu to darbuotojo vietą.
  • 0

#46
*L.Preston*

*L.Preston*

    Sporto generolas

  • Veteranas
  • 2.871 Pranešimai

Pastebėjau betvarkę po kiekvienos atrankos ir turiu pasiulymą tai betvarkei išspręsti.

1. Visi nauji darbuotojai kurie pateko į Autoklubo firmą (pirma kartą nenusižvelgius kiek turi patirties (XP)) turi pasiruošti kelionej.

2. Direktorius paleidžia trumpa/lengva kelionę naujiems darbuotojams isivažiuoti į tai kaip vyksta autoklubo kelionės.

3. Direktorius pats dalyvauja kelioneję ir(arba) pasirenka keleta garbingus darbuotojus kurie atliks funkcijas:
• Vienas bus vedantysis, kuri nauji darbuotojai tures sekt bet negalės aplenkt.
• Sekantis bus kolonos uždaromasis, kuris stebes kad visi atvyktu prie sekančio “Checkpoint”
• Papildomas bus tam, kad jeigu darbuotojai, kurie padėda prižiureti gauna “CRASH” arba buvo išmestas už per didėlį pingą, užimtu to darbuotojo vietą.

Sveikas, viskas bus aptarta su kitais direktoriais ir Merais.

Dėl 1 punkto - Nelabai supratau tavo idėjos, bet jei kalbama, kad visi nauji darbuotojai turi pasiruošti kelionėms, tai yra privalomai ar patartinai pavalgyti, turėti gesintuvą ir t.t. tai šita taisyklė yra, ir mes, direktoriai, visada raginame darbuotojus pasirūpinti iškarto dar neprasidėjus kelionei.

Dėl 2 punkto - Šitą dalyką tikrai galima įvesti, ir gavus patarimą manau, jog nuo dabar taip ir bus padaryta.

Dėl 3 punkto - Direktoriai, kurie esame prisijungę serveryje, dažniausiai patys jungiamės į keliones, nebent esame labai užsiėmę arba esame afk. Seniau būdavo kelionių prižiūrėtojai, bet dabar šis dalykas yra pašalintas, ir sunkiai abejotina ar jis bus vėl gražintas. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad nežinant ką daryti, geriausia sekti motomanus, kurie važiuoja kartu kelionėse, nes jie turi šiek tiek daugiau patirties kelionėse.

Kaip bebūtų, dėkoju už patarimus ir žiūrėsime ką galime pakeisti.


  • 0

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler

#47
ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

ᴋᴏꜰᴇ ɴᴏꜱᴛʀᴀ

    𝙉𝙤𝙩𝙞𝙘𝙚𝙙

  • Senbuvis
  • 1.549 Pranešimai
  • Gyv. vieta𝙈𝙤𝙣𝙩𝙖𝙣𝙖

Siūlau mini pakeitimą forume (autoklubo misijos)

 

šablonas nelabai logiškas man atrodo dabartinis misijų - 

Šablonas pagal kurį turite pildyti įvykdytų misijų anketą:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

 

2. Misijos kurias įvykdėte:

 

3. Viso taškų: 

 

4. Įrodymai:

 

Geriausiai būtu padarius tokį šabloną jis būtu tiek naudingas mums, tiek jums

 

Šablonas pagal kurį turite pildyti įvykdytų misijų anketą:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

 

2. Misijos kurias įvykdėte ( prie kekvienos misijos įrodymai)

 

3. Viso taškų: 

 

Nes visa fotkiu šrotą mesti i vieną linka nemanau jog jums nuo to geriau ieškoti kaip kas.

 

Ačiū, kad išklausėt.


  • 2

#48
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ
  • fruity_bearhugs

Siūlau mini pakeitimą forume (autoklubo misijos)

šablonas nelabai logiškas man atrodo dabartinis misijų -

Šablonas pagal kurį turite pildyti įvykdytų misijų anketą:


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:


2. Misijos kurias įvykdėte:


3. Viso taškų:


4. Įrodymai:


Geriausiai būtu padarius tokį šabloną jis būtu tiek naudingas mums, tiek jums


Šablonas pagal kurį turite pildyti įvykdytų misijų anketą:


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:


2. Misijos kurias įvykdėte ( prie kekvienos misijos įrodymai)


3. Viso taškų:


Nes visa fotkiu šrotą mesti i vieną linka nemanau jog jums nuo to geriau ieškoti kaip kas.


Ačiū, kad išklausėt.

Gerai pastebėta ir pasitarus su kolegom ir merais patvirtinam, pakeisim. Dėkui tau
  • 3

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#49
'Dallas'

'Dallas'

    Irresistible

  • Veteranas
  • 1.072 Pranešimai
  • Gyv. vietaNeringa
  • VIP:
  • XP:150.000
  • 2022 Metų direktorius:Transporto!

Sveiki, neretai tenka pastebėti mūsų darbuotojų nesusidomėjimą/tingėjimą ar tiesiog nenorą važiuoti kelionėse. Daugėlis (nesakau, kad visi) šios firmos darbuotojų mėgsta prasukti minutes ir laukti algos, todėl natūraliai kyla klausimas kodėl taip yra... Čia įžvelgiu kelias spragas: 1. Taisyklės nėra tokios griežtos, kad galėtų bausti direktoriai už neprisijungimą į keliones. 2. Direktoriai ne visada gali skirti laiko stebėti kas ir kiek kelionių pravažiuoja, o ypač kai panaikinti yra naudingumo balai.

Todėl atsižvelgiant į šiuos autoklubo firmos minusus, aš siūlau įsteigti, jau kažkada seniau buvusius, autoklubo firmos kelioniu prižiūrėtojus. T.y Žmonės kurie yra atsakingi už kelionės tvarką bei buvimą jose. (Na tai galėtumėte pavadinti direktorių pagalbininkais). Pvz.: Žaidėjai turintys WL (White List) turėtų tam tikrą privilegiją stebėti keliones, kas važiuoja jose, o kas piktybiškai ir be jokios priežasties jas praleižia. Pasidarę foto medžiagos ar video formato įrodymus ir juos pateikę direktoriams jų darbas būtų atliktas. Taip tiek direktoriams būtų lengviau, tiek Wl (White list) nariams būtų daugiau veiklos, tiek mūsų koeficientas nenukentėtų taip stipriai kaip yra dabar.


  • 1

Paveiksliukas

:hi:


#50
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.956 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)
Šiaip čia esu neilgai, net labai trumpai, bet gal man kažkas ne taip pasirodė, bet labai pritrūko man tokios temos kaip "Autoklubo modifikacijos" :D nežinau ar ji labai naudinga būtų, bet kituose darbų forumuose yra ir kelias modifikacijas pats norėčiau įkelti. Nemanau, kad kažkam ji pamaišytų, o pagražinti šį jau itin seną žaidima visi norėtume, tqi kodėl gi ne
  • 1

#51
'Dallas'

'Dallas'

    Irresistible

  • Veteranas
  • 1.072 Pranešimai
  • Gyv. vietaNeringa
  • VIP:
  • XP:150.000
  • 2022 Metų direktorius:Transporto!

Šiaip čia esu neilgai, net labai trumpai, bet gal man kažkas ne taip pasirodė, bet labai pritrūko man tokios temos kaip "Autoklubo modifikacijos" :D nežinau ar ji labai naudinga būtų, bet kituose darbų forumuose yra ir kelias modifikacijas pats norėčiau įkelti. Nemanau, kad kažkam ji pamaišytų, o pagražinti šį jau itin seną žaidima visi norėtume, tqi kodėl gi ne

 

Idėja visai nebloga, tačiau autoklubo temų turime nemažai. Pasitarta su merais ir nuspręsta, jog šį kartą atmetam šį pasiūlymą, bet ačiū už idėjas.


  • 0

Paveiksliukas

:hi:


#52
James Mclaren

James Mclaren

    Magnatas

  • Veteranas
  • 2.599 Pranešimai

"Jei misija prašo pravažiuoti kokią nors kelionę, įrodymuose turi matytis, kaip prisijungėte į kelionę ir į kokią kelionę prisijungėte, ir kai baigėte taip pat turite pasidaryti ekrano nuotrauką". Kažkuris direktorius, kuris tai sugalvojo turėjo būt visiškas tinginys, kad aiškintis kokią kelionę darbuotojas pravažiavo. Siūlau pašalinti šitą taisyklę. Į misijas keliama kelionė ,prie kurios yra rašomas cp kiekis. Darbuotojui įkėlus misiją tik su pabaigtos kelionės fotke, vis tiek matosi šone, kiek cp toje kelionėje yra. Taip pat rašo kokia kelionė buvo pabaigta. Nejaugi sunku tai atskirti. Kai pvz pateiksiu, prisijungiu ryte su draugu, ir rasau /prisijungti. Prisijungiu prie kažkokios kelionės, neaišku kokios. Pravažiuoju ir matau, kad ji misijinė. Tai direktorius turi kažkokią tai teisę neužskaityti mano kelionės vien dėl to, kad nepadariau fotkės, kad prisijungiau? Misija, ar taip ar taip lieka įvykdyta


Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 28 rugpjūčio 2021 - 16:13

  • 0
Pagarbiai,
Magnatas James Mclaren.

#53
Jurgis_Jautis

Jurgis_Jautis

    Rimtas

  • Veteranas
  • 467 Pranešimai

papildykite informacija darbinių automobilių: kiek max telpa kuro ir greitis:

i1xORXG.png

PMuWVz0.jpg

pbeFSYO.jpg

SRktgsc.jpg


  • 1

#54
¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 442 Pranešimai

Sveiki!

 

Šioje temoje galite siūlyti savo sugalvotus pasiūlymus autoklubui. Galimi pasiūlymai kaip taisyklių bei kitų svarbių dalykų pakeitimai, skundų/nedarbingumo pažymų forumų keitimai, konkursai. Nesiūlykite autoklubo komandai neįgyvendinamų pasiūlymų, pvz: sukurti naują komandą, mašiną ar panašiai. Tokius dalykus siūlykite į pačią forumo pasiūlymų skiltį. Gerų, įgyvendintų idėjų autoriai net gali būti apdovanoti piniginiais prizais.

Bereikšmiai komentarai - ignoruojami bei trinami, jų autoriai bus baudžiami.


  • 0

#55
🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

    Rimtas patarėjas

  • Garbės moderatorius
  • 934 Pranešimai

Mano pasiūlymas būtų koreguoti šia taisyklę:  arba bent jau tokias veiklas kaip radio laidų vedima skaityti kaip svarbia priežastį, dėl kurios negali jungtis į kelionę, 

 

 17. Privaloma klausyti direktorių reikalavimų, t.y. jungtis į keliones, dalyvauti darbo renginiuose. Pasikartojančios pasiteisinimų priežastys kaip „žaidžiu pokerį“, „sprogusi darb. mašina“ ar pnš. bus netoleruojamos. (1/2) (Naujokai iki 3500 XP įspėjami);

Išimtys:
1. Esate AFK būsenoje;

2. Dalyvaujate GW, sandėliuose;

3Esate evente;

4Esate kalėjime;

5. Esate administratorius;

6. Dėl kitų svarbių priežasčių (privalote pranešti direktoriui);

 

iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti jog pagal tai kaip dabartiniai direktoriai traktuoja šia taisyklę, dėl šios taisyklės nedirbu autoklube, nes  būti radijos eteryje, priiminėti dainų užsakymus kurių vakarais būna tikrai daug, o važiuoti kelionęs irgi privalau, tad kelionės metu aš tokia veikla užsiimti negaliu. kadangi užsakymo įkėlimas i playlista užtrunka apie 2-3min, o vakarais tokių užsakymų plaukia po 3-4 vienu metu, kas reiškia jog kelionės metu tektų kitiems stovėti prie cp ir laukti manęs bent jau po kokias 3-6 minutęs, tai normaliai pavažiuoti kelionės nepavyktų o ir užsakymų nepriimti taip pat negaliu, po to atsiranda blogi atsiliepimai apie didžėjų radijos valdžiai, forume golive radijos skiltį ir t.t.

 

Viliuosi į šį pasiūlyma bus atsižvelgtą.


  • 1

★ MANO PASIEKIMAI ★

Spoiler

#56
Papartis

Papartis

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 644 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Autoklubas

Mano pasiūlymas būtų koreguoti šia taisyklę:  arba bent jau tokias veiklas kaip radio laidų vedima skaityti kaip svarbia priežastį, dėl kurios negali jungtis į kelionę, 

 

 17. Privaloma klausyti direktorių reikalavimų, t.y. jungtis į keliones, dalyvauti darbo renginiuose. Pasikartojančios pasiteisinimų priežastys kaip „žaidžiu pokerį“, „sprogusi darb. mašina“ ar pnš. bus netoleruojamos. (1/2) (Naujokai iki 3500 XP įspėjami);

Išimtys:
1. Esate AFK būsenoje;

2. Dalyvaujate GW, sandėliuose;

3Esate evente;

4Esate kalėjime;

5. Esate administratorius;

6. Dėl kitų svarbių priežasčių (privalote pranešti direktoriui);

 

iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti jog pagal tai kaip dabartiniai direktoriai traktuoja šia taisyklę, dėl šios taisyklės nedirbu autoklube, nes  būti radijos eteryje, priiminėti dainų užsakymus kurių vakarais būna tikrai daug, o važiuoti kelionęs irgi privalau, tad kelionės metu aš tokia veikla užsiimti negaliu. kadangi užsakymo įkėlimas i playlista užtrunka apie 2-3min, o vakarais tokių užsakymų plaukia po 3-4 vienu metu, kas reiškia jog kelionės metu tektų kitiems stovėti prie cp ir laukti manęs bent jau po kokias 3-6 minutęs, tai normaliai pavažiuoti kelionės nepavyktų o ir užsakymų nepriimti taip pat negaliu, po to atsiranda blogi atsiliepimai apie didžėjų radijos valdžiai, forume golive radijos skiltį ir t.t.

 

Viliuosi į šį pasiūlyma bus atsižvelgtą.

Abejoju ar taisyklę reikia koreguoti, nes vienareikšmiškai radijo laidų vedimas ar bet kokia kita serverio pramogų industrijos veikla yra priskiriama svarbioms priežastims ir nežinau, kas iš dabartinių direktorių su tuom nesutiktų.


  • 2


#57
🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

    Rimtas patarėjas

  • Garbės moderatorius
  • 934 Pranešimai

Abejoju ar taisyklę reikia koreguoti, nes vienareikšmiškai radijo laidų vedimas ar bet kokia kita serverio pramogų industrijos veikla yra priskiriama svarbioms priežastims ir nežinau, kas iš dabartinių direktorių su tuom nesutiktų.

 

Mano nuomonė tokia pat, apie tai diskutavau su Hamidou, jis taip pat pritarė jog tokia veikla turetų būti priskiriama kaip svarbi priežastim, o šį pasiūlyma rašau remiantis šiuo skundu: https://www.lsgyveni...bas-elvis-ice/ 

Būtent tuo metu buvau eteryje, priiminėjau užsakymus, ko pasekoje gavau 1/2 už neprisijungima į kelionę, po to kėliau papėikimą kuris taip pat buvo atmestas.


  • 0

★ MANO PASIEKIMAI ★

Spoiler

#58
righteous

righteous

    juicewrld

  • Senbuvis
  • 827 Pranešimai

ne pasiulymas, o klausimas.  yra bent dvizenklis skaicius atnaujintu kelioniu? ar vis del to merai atsizvelgia i ,,senbuviu,, nuskurdusi ideta darba i keliones? ir taip neleidzia naujiems direktoriams atejus i autoklubo direktoriaus pareigas to padaryti?


Šį pranešimą redagavo righteous: 02 spalio 2023 - 17:16

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)