Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

2014m. Lapkričio 1 d. Medikų direktoriaus debatai [Baigėsi - Povilas_Marozas]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Debatuose balsuoti gali tik tą teisę turintys asmenys ( mąstantys, moderatoriai, direktoriai, garbės direktoriai, geriausi metų direktoriai, administratoriai ). Visi kiti už bereikšmius komentarus temoje bus baudžiami. Ne komisiją sudarančių žaidėjų komentarai bus trinami.

 

 

 

Etapo dalyviai

Liveta_Melowme

Martis_Vanilla

Povilas_Marozas

Arturas_Faizon

 

Klausymai užduoti debatų nariams.

1. Įdėjos darbui; pakeitimai ir pasiūlymai.

2. Kaip firmoje bus sprendžiama darbuotojų trūkumo problema?

3. Kokiais būdais bus užtikrintas geras darbuotojų darbas firmoje, užtikrinta nepasikartojanti rutina darbe?

4. Ar premijos darbuotojams, konkursų rengimai medikų darbe reikalingi?

5. Dabartinių merų, medikų firmos ir jos direktoriaus darbo įvertinimas.

6. Kuo išsiskiri iš kitų, antrojo etapo dalyvių? Kuo esi geresnis, kuo blogesnis?

7. Įdomi informacija apie tave, istorijos (stengtis nekartoti ką prieš tai parašei anketoje).

 

 

 

Kandidatų atsakymai į klausimus

 

 

 

Liveta_Melowme - (Anketa)

 

Įdėjos darbui; pakeitimai ir pasiūlymai.

Šiuo metu neturiu didelių idėjų šiam darbui, bet su laiku jos gimtų. Mano idėja po kolkas būtų tokia, kad reikėtų iškelti medikų darbą į aukštumas pakeliant koeficientą, nes tai medikuose yra dažna problema, Skatinčiau darbuotojus aktyviau imti iškvietimus tad nė vienas klientas nebus paliktas bėdoje, jiems bus visada laiku suteikta pagalba.

 

Kaip firmoje bus sprendžiama darbuotojų trūkumo problema?

Darbuotojų firmoje tikrai netrūks. Per atrankas mano tikslas būtų priimti kuo daugiau žmonių mokančių taisykles, kad medikų darbas būtų aktyvus ir, kad vienu metu būtų prisijungusių daug darbuotojų.

 

Kokiais būdais bus užtikrintas geras darbuotojų darbas firmoje, užtikrinta nepasikartojanti rutina darbe?

 Šiame darbe vis dar laikosi misijos darbuotojams. Jas galima vykdyti iki kitų algų tai kai kurie darbuotojai tam tikras, direktoriaus pateiktas, misijas vykdo norėdami gauti šiek tiek daugiau pinigų ir tai truputėlį pakeičia darbuotojų rutiną. Kad ji dar taptų įvairesnė būtų galima padaryti pora konkursų ar šeip linksmybių, kad medikams nebūtų per daug nuobodu.Taip pat būtų galima patikrinti, kuris žaidėjas yra greičiausias, kuris sugebėtų greičiausiai suteiktį pagalbą žmogui, kuriam jos reikia (šiuo atvėju būtų direktorius) ir savaitės gale būtų išrinktas "Savaites greičiausias Medikas", kuris būtų apdovanotas. Visą darbuotojų darbą nuosekliai stebėčiau ir ne visada, bet dažniausiai, būtų apdovanotas aktyviausias medikas, kuris išgelbės daugiausia gyvybių.

 

Ar premijos darbuotojams, konkursų rengimai medikų darbe reikalingi?

Premijų medikų darbe reikia tada darbuotojų aktyvumas ženkliai padidės. Apie konkursus jau buvau užsiminus, kad jų taip pat reikia ir konkursų medikų darbe tikrai netrūks. Laikui bėgant, keičiantis idėjoms konkursų atsiras įvairesnių ir daugiau, bet jie bus tada kai iškvietimų tuo metu nebus.

 

Dabartinių merų, medikų firmos ir jos direktoriaus darbo įvertinimas.

Merai yra puikūs ir savo darbą jie atlieka gerai. Na, o medikų firma ne visada yra aktyvi, vien dėl to, kad dažniausiai būna mažai prisijungusių darbuotojų ir kai būna daugiau iškvietimų ne visada yra suspėjama juos priimti. Nors medikų direktorius neseniai gavo šias pareigas kolkas jis savo darbą atlieka gerai.

 

Kuo išsiskiri iš kitų, antrojo etapo dalyvių? Kuo esi geresnis, kuo blogesnis?

Išsiskyriu tuo, kad šiame darbe esu praleidus netgi 53 algas iš eilės (tai būtų ne pilni 7 mėnėsiai - pusę metų). Buvau pastebėta bei įvertinta buvusio medikų direktoriaus ir buvau įtraukta į Medikų Firmos Garbės sąrašą birželio 26 dieną..

 

Įdomi informacija apie tave, istorijos (stengtis nekartoti ką prieš tai parašei anketoje).

Taigi, serveryje aš esu žinoma kaip medikė. Galiu būti tiek griežta, tiek nuoširdi, gailėstinga. Nei vieno nesu palikusi likimo valiai, stengiausi visiems padėti tiek kiek galiu ar tai būtų pinigų stoka ar kita iškilusi bėda. Žmogus kreipęsis į mane niekada nebuvo ignoruojamas, buvo išklausomas. Taip pat esu draugiška, geros širdies žmogus. Nesu serveryje nieko nuveikusi, tiesiog gelbėjau žaidėjus suteikdama medikės paslaugą, o taip tai visus tuos 1.5metus praleistus serveryje gyvenau kaip paprasta žaidėja. Ačiū už sugaištą laiką, sėkmės.

 

 

 

Martis_Vanilla -  (Anketa)

 

1. Įdėjos darbui; pakeitimai ir pasiūlymai.

Kaip visi žinome medikų darbas yra įpatingas tuo kad jis yra dažniausiai naujokų aplankomas darbas. Taigi naujokai turi palikti savo pirmajį darbą tik su gerais prisiminimais. Skatinčiau darbuotojus kuo daugiau bendrauti, bei pats bendraučiau su jais, netik žaidime per chat sistemą, bet atgaivinčiau medikų teamspeako channelį. Žaidėjus skatinčiau aktyviau darbuotis medikų firmoje ir už tai juos lepinčiau dosniomis premijomis. Esu sugalvojas keletą konkursų kurie taip pat atsilieptų medikų firmos gero vardo išsaugojimui.

 

2. Kaip firmoje bus sprendžiama darbuotojų trūkumo problema?

Manau dosniais konkursais ir medikų direktorių aktyvumu žaidėjai būtų skatinami gryžti arba prisijungti jei to dar nepadarė prie medikų darbuotojų būrio. Manau papildomos mini atrankos duodančios šansą žaidėjams kurie nepateko arba neturėjo progos sudalyvauti pagrindinėje atrankoje tikrai išeitų į naudą.

 

3. Kokiais būdais bus užtikrintas geras darbuotojų darbas firmoje, užtikrinta nepasikartojanti rutina darbe?

Kaip minėjau bus skelbiami konkursai, kurių priziniai fondai bus tikrai dideli. Algos dieną bus išrenkami net du darbuotojai kurie pretenduos į 15.000LT premiją ir darbuotojų balsavimo į raciją metu bus išrenkamas vienas iš dviejų kuris gaus premiją. Jei nutiktų taip kad vienas žaidėjas bus pranašiausias ir turės žymiai daugiau naudos balų ir minučių jis iškart gaus premiją.Stengsimes kuo daugiau bendrauti su darbuotojais kad jiems patiems būtų paskata darbuotis medikų firmoje.

 

4. Ar premijos darbuotojams, konkursų rengimai medikų darbe reikalingi?

Žinoma kad reikalingi, kaip žinome į medikų darbą gali patekti žaidėjai turintys 3.500Xp (Patirties Taškų) iš firmoje esančių darbuotojų didžiausia dalis yra naujokai. Taigi jiems patiems premija būtų kaip papildomi pinigai kurių manau jiems reikėtų. Konkursai taip pat sudomintų ne tik naujokus bet manau ir jau patyrusius žaidėjus ir nors tam laikotarpiui paskatintų grįžti į medikų būrį. O rengiamuose konkursuose piniginiai prizai bus išties nemaži.

 

5. Dabartinių merų, medikų firmos ir jos direktoriaus darbo įvertinimas.

Žinoma kad reikalingi, kaip žinome į medikų darbą gali patekti žaidėjai turintys 3.500Xp (Patirties Taškų) iš firmoje esančių darbuotojų didžiausia dalis yra naujokai. Taigi jiems patiems premija būtų kaip papildomi pinigai kurių manau jiems reikėtų. Konkursai taip pat sudomintų ne tik naujokus bet manau ir jau patyrusius žaidėjus ir nors tam laikotarpiui paskatintų grįžti į medikų būrį. O rengiamuose konkursuose piniginiai prizai bus išties nemaži.
 

6. Kuo išsiskiri iš kitų, antrojo etapo dalyvių? Kuo esi geresnis, kuo blogesnis?

Visi šiame sąraše esantys kandidatai yra labai stiprūs. Nenuvertinu ir savęs. Medikų darbe esu pasiryžęs nuveikti daug darbų. Pastaruoju metu tiek serveryje tiek forumo veikloje esu aktyvus. Esu bendraujantis ir paprastas žmogus. Turiu labai daug įdėjų medikų darbui, aišku jas reikia dar tobulinti, kažką dakurti, kažko atsisakyti. Bet darbuotojai tikrai bus sutinkami ir išleidžiami šiltai o medikų darbe jie turės tikrai daug veiklos ir gerų prisiminimų.

 

7. Įdomi informacija apie tave, istorijos (stengtis nekartoti ką prieš tai parašei anketoje).

Esu paprastas žmogus, ne dviveidis, kai kurie žmonės tampa aktyviais tik tada kai pretenduoja į direktorių. O gavę posta tampa tiesiog nematomais. Ateina tik išmokėti algų arba paskaičiuoti firmos koficientą.Aš toks nesu, nors esu ramus, bet rimtas ir pareigingas, stengiuosi nesivelti į nemalonumus ar keblias situacijas, bet visada einu tik už teisybę ir visada bandau surasti aukso viduriuką, kai gerai man ir kitiems. Taigi manau kad atėjęs į direkoriaus postą stengsiuosi padaryti taip kad darbuotojai iš medikų firmos išeitų laimingi ir netik papilnėjusia pinigine, bet ir pilni gerų emocijų. Ačiū už dėmesį.

 

 

 

 

Povilas_Marozas - (Anketa)

 

1. Ilgiau padirbejes medikuose, galbut pastebeciau trukumu. Siuo metu pastebejau, kad tas nark testas nieko neduoda. Ideciau pasiulyma, pakoreguociau sia ideja. Nes pastebejau, kad is sitos komandos jokio pliuso. Taip pat atejas i mediku direktoriu, pakeisciau kelias taisykles, pakoreguociau spaz kaina. Galbut kelias taisykles.

2. Kaip pastebejau, mediku darbas nera toks ir prastas. Jis gan idomus. Jame tikrai dirba dauguma zaideju. Nemanau, kad siame darbe ju truksta. Ketvirtame punkte apsakysiu kokiais budais jai butu problema, as priksviesciau ir sudominciau dirbti medikuose.

3. Mano ideja kolkas butu, galbut sukurti video kuriame aprodo mediku darba, ju paskirty. Siame filme/video galetu vaidinti tik medicinos darbuotojai. Kodel gi tokiu uzsiemimu ir daugiau nepadarius? Kaip zinot, megstu kurti video, turiu daug ideju tam. 

4. Pala, nesupratau. Kodel skelbimu? Manau cia tavo klaida. Medikuose, turiu kelias eventus. Ju paskirtis suteikti kazko gero zaidejams ir mediku darbuotojams, nes tikrai kofas pakiltu. Taip pat ir konkursai, kuriu prizas eitu irgi i mediku koficiente, viskas su spazais ar siaip piniginiu prizu. Kaip pvz: sukurti mediku darbui logo. Is ties irgi turiu kelis sumastymus. Beje premijas dalinciau daugiausiai surinkusiems NB, nes tai kelia kofa, reikia tokius darbuotojus girti. 

5. Kaip pastebejau, mediku darbas yra apstojes. As su juo tikrai uzsiimciau. Darbas stovi vietoje ir nieko neveikia. Ne! Su manim taip nebutu. Merai kaip ir visada, manau darba atlieka puikiai. Jums gi reikia stenktis. Darba jusu palaikau pliusu!

6. Esu toks zmogus, kuris gaves pareigas surimteja ir tuo uzsiima. Tuo esu uz kitus pranasesnis. Aisku uz nugaros turiu zaidime bloga praeiti. Bet su ja esu susitvarkes. Siekiu direktoriaus posto ir siaip pagalvojau, kad ta praeitis niekam tikus buvo. Galejau to isvis nedaryti. 

7. Si direktoriu pildau rimta anketa pirma karta. Tikiuosi tai gauti ir parodyti serveryje, kad esu reikalingas. Parodyti, kad ne vien sugebu daryti nesamones kaip ta prasme kiti mato. Esu daugumai ka padejes, bet taip niekas ir nepamate. Gaila uz tai. Vienos pareigos kurias uzsiimu tai yra tik TeamSpeak moderatorius. Is jo veiklos, galit pamatyti, kad su pareigom nepiknaudziauju ir darba atlieku teisingai. 

 

Tikiuosi viskas tinka, aciu.

 

Pridedu prie kazkoko punkto. Sukurciau toki dalyka, kaip Puikus darbuotojai. Nenoriu kopijuoti kaip garbes. Gauni ta awarda ir gali be skino suktis mediku darbe.

 

 

 

Arturas_Faizon - (Anketa)

 

1. Esu kupinas idėjų medikų darbui! Papasakosiu jums apie pagrindinius savo tikslus. Pirmasis būtų išspręsti medikų negatyvumo problemą. Žaidėjams šis darbas yra žemas ir nevertinamas lygmuo, jau turiu sumąstes kelias smulkmenas kaip tai daryčiau. Reikėtų darbuotojus išlaikyti darbe, tam irgi ieškau būdo. Antrasis mano tikslas yra padaryti masinę revoliuciją medikuose, pirmiausiai man padės vienas iš esamų teisėsaugos direktorių, o po kurio laiko veiksiu vienas(žinoma su merais ir antru direktoriumi). Šios dvi stambios sritys aprėpia labai daug darbo, tad suprantu, kad darbe užtruksiu labai ilgai.
2. Paanalizuokime darbuotojų trūkumo problemą. Žaidėjai išeina iš darbo dėl veiklos monotoniškumo. Naujų darbuotojų visada atsiras, pirmiausia sugalvosiu kaip išlaikyti senuosius ir taip palaikyti stabilią kokybę.
3. Geras visų darbuotojų darbas yra neįmanomas, būkim realistai. Bet pasižadu rengti pastovius atnaujinimus ir to pasekoje stebėti darbuotojų reakcijas, taip ir ištobulinsime darbo lygį.
4. Na žiūrint ar jos yra panaudojamos tinkamai. Būtinybės premijoms tikrai nėra, bet tai galimai pagerins darbo kokybę. Pirmiausia reikia užsiimti bandymais ir stebėti ar tai keičia darbo kokybę.
5. Naujųjų merų įvertinti tikrai negaliu, nes jų indėlio dar nepajaučiau(nepriskiriu reformų įvedimų direktoriams. Direktorių įvertinimas? Na darbo kokybė tikrai nėra prasta, tiesiog reikia ištaisyti spragas kurias pažymėjau ankstesniuosiuose atsakymuose, nesmerkiu jų už tai, kad jiems nepavyko.  :)
6. Mano pranašumas yra patirtis, serveryje žaidžiu labai ilgai, Aurimas_Azteros pas mane vesdavo atrankas, algas ir kitaip vadovavo firmai, kai tik negalėjo prieiti prie savo kompiuterio. Tad patirties turiu visose srityse, bent jau minimalios.  ;)
7. Žaidžiu šitame serveryje labai ilgai, švenčiau LSG gimtadienius pradėjus nuo 2 gimtadienio. Pradėjau žaisti su jau minėtuoju dabartiniu teisėsaugos direktoriumi. Nuo pat mūsų žaidimo pradžios žaidėm kartu, padėdavom vienas kitam ir t.t. Labai daug nuotykių esam patyre šitame serveryje pvz. Pirmasis traukinio stabdymas, issilaikyk ant Hydros ir kitos įdomios pramogos, eventai. Kai surinkom pakankamai xp, daug dm'imon, turėjom taktikas, be gailesčio žudėm nusikalstamų grupuočių narius. Vėliau nusprendėm nueiti į teisėsauga. Tuo metu teisėsaugos direktorius buvo Sean'as t.y. Dokis_Pinokis. Ko mes tik nedarėm kad ten patekt  :D. Na, kaip matote Aurimas pasiekė tai, ko norėjo. Todėl manau laikas ir man pradėti.

 

 

 

Atsakymus į užduotus klausimus debatų dalyviai man turi atsiųsti asmenine žinute.

 

Debatai vyksta iki Lapkričio 1 dienos, linkius sėkmės!

 

Balsuodami turite pabrėžti, kokias pareigas užimate.

 

Už neargumentuotą nuomonę bus atimami taškai.


  • 1

#2
Marienas

Marienas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.817 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • XP:~ 155.000

Administratorius Marienas_Verchas . Povilas_Marozas idomu butu pamatyt kaip tvarkytumies sioje firmoje skiriu tau savo balsa.


  • 0

#3
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Administratorius/moderatorius - Vega.

 

Skyriu savo balsa Povilas_Marozas. Nes yra bendraujantis ir draugiskas pacanas. Tikrai pades bedoje, ir nekidalins. Ir tikrai inestu tvarka medikuose. Sekmes.


Šį pranešimą redagavo Česka: 01 lapkričio 2014 - 15:33

  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#4
Guest_Aurimas_Kolumbas_*

Guest_Aurimas_Kolumbas_*
  • Svečias

Administratorius - Aurimas_Kolumbas.

 

 Savo balsa duodu Povilas_Marozas rimtas bei pasikeites i geraja puse zmogus. Noreciau tave pamatyti direktoriaujant. Sekmes :)


  • 0

#5
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

Dealerių direktorius  , Mediku garbes direktorius : John_Speak

 

Kandidatai visi labai puikus.

 

Liveta_Melowme - mano numylėtinė :D Draugiška, tvarkinga !

 

Martis_Vanilla - Turbut savo balsą atiduočiau už tave, bet tavęs neįsivaizduoju kaip medikų direktoriaus turbut todėl, nes tavęs nesu matęs medikų darbe !

 

Povilas_Marozas - Daugiausia pakilimų ir nuosmukių patyręs žmogelis! Manau, kad medikų darbą nuspalvintum naujomis spalvomis! 

 

                                                                                       Mano verdiktas:1 balas už Livetą

                                                                                                                 2 balai už Povilą


Šį pranešimą redagavo Johnas Speak'as: 30 spalio 2014 - 19:42

  • 0

IfargVL.jpg


#6
Glen_Davis

Glen_Davis

    #2020/03 Never forget

  • Elitas
  • 5.798 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Gaujos Vadas
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Duodu balsa Marozui nes matau zmogus pasikeites ir tikrai to nori, kiti kanditai irgi neblogi bet viena tik issirinkai tai mano balsai Marozui.


  • 0

#7
R. Gollumas^

R. Gollumas^

    Išrinktasis.

  • Veteranas
  • 1.818 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kolega
  • VIP:Taip
  • XP:215k XP
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių Transporto, Autoklubo direktorius !

Metu direktorius.

 

Savo balsą skiriu Povilui Marozui, kažkodėl laukiu kol apsiimsi kokia veikla ir įrodysi visiem jog pasikeitei, žiek nepavesk ;D


  • 0

#8
Guest_Kipras_Easy_*

Guest_Kipras_Easy_*
  • Svečias

Matau, kad cia ir taip viskas aisku, tai ir as prie saikos, Marozai, tau duodu balsa :D


  • 0

#9
Carlosas_Delfino

Carlosas_Delfino

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 314 Pranešimai
  • Gyv. vietaN.Akmene
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:54.000

Medikų direktorius.

 

Liveta_Melowme - tikrai ilgą laiką praleidusi šiame darbe rodo nepaprastą meilę šiam darbui ir ji manau tikrai yra nusipelniusi šio posto, nesu su ja dar gerai susipažinęs tačiau nelabai matau ateities planų bei konkursų medikams.

Martis_Vanilla - mano manymu puiki anketa ir išsamiai atsakyti jam užduoti klausimai.Idomu būtų sužinoti jo idėjas medikų darbui ir pažiūrėti kaip susitvarys su skirtu postu.

Povilas_Marozas - labai serveryje aktyvus žaidėjas.Matosi žmogus turi nemažai idėjų medikams ir yra pasiruošęs suos įgyvendinti.Tačiau dėl praeities padarytų didžiulių klaidų nežinau kaip jis susitvarkytu su postu.

Arturas_Faizon - šiam žmogui manau trūksta aktyvumo serveryje.Nors ir anketa gera nebuvo atsakyti klausimai nors ir gaila tikrai norėjau daugiau sužinoti apie jo planus firmai.

 

Visi keturi kandidatai manau yra nusipelnę posto tačiau pagalvojęs labiausiai norėčiau skirti savo balsą ir visdėlto surizikuoti skiriant postą Povilui_Marozui.Šis žmogus manau pasikeitė gal ištikrųjų nebedarys praeities klaidų.Matosi, kad yra palaikomas daugelio žmonių.Tikrai norėtųsi pamatyti, kaip jam seksis poste.Medikuose tikrai būtų palaikoma tvarka, bei iš pagrindų pagyvintas medikų firmos darbas. 


  • 0

Medikų direktorius nuo 2014/9/17-2014/11/22


#10
Moretti

Moretti

    Thought Master

  • Veteranas
  • 1.948 Pranešimai
  • Gyv. vietaEarth.
  • XP:140000+
  • Geriausias 2016 metų:Autoklubo direktorius!

Autoklubo Dyrykz.

 

Savo balsą galiu tik vienam žmogui duoti Povilui , senas geras draugelis senai siekę šio posto todėl atiduodu balsą jam.

 

Povilz Marozaz


  • 0

10c72152e6731fdb5f349756c9a1d5c4878.png


#11
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.810 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Mechanikų direktorius.
Savo balsą duodu Arturas_Fraizon geriausia anketa, patyręs, bendraujantis, aktyvus.
O Marozu tikrai nemanau ar galima pasitikėti. :/. Sėkmės visiems!

Šį pranešimą redagavo Rytis_Silent: 01 lapkričio 2014 - 14:32

  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#12

  • Svečias
Aurimas_Azteros - direktorius, mąstantis, moderatorius. Visus balsus atiduodu Arturas_Faizon
  • 0

#13
Langford

Langford

    Privet Kentai

  • Veteranas
  • 2.337 Pranešimai
  • Gyv. vietaNenoriu Girtis , bet is Kauno.
  • Darbas:Moderatoriai

Keith_Langford - direktorius. Visus balsus atiduodu Arturas_Faizon


  • 0

#14
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Man asmeniškai labiausiai patiko Arturas_FAizon. Protingas, ramus žmogus, anketa tvarkinga, idėjos taip pat. Manau tikrai nei vieno nenuviltum būdamas direktoriumi. Sėkmės. Atiduodu balsa už tave.


  • 0

#15
Guest_Mantiz_Wall_*

Guest_Mantiz_Wall_*
  • Svečias

Nežinau kodėl nėra Artūro Faizon'o anketos, tačiau savo balsą norėčiau atiduoti būtent jam, nes jis yra protingas, linksmas žmogus.


  • 0

#16
Yoka

Yoka

    :D

  • Forumo dalyvis
  • 166 Pranešimai
  • Darbas:b

Arturas_Faizon


  • 0

#17
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

Rookie_Dust - Administratorius.

Savo balsą skyrių Povilui Marozui. Senas, aktyvus žaidėjas, nū ir manau kad jau pasikeitęs. ;D tai reikia tau duoti šansą ir tai įrodyt. ;p


  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#18
Renzo

Renzo

    Auksarankis

  • Užblokuotas
  • 3.857 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, mogiliovas 420
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:43000
Renzo_Akanashi modifikacijų skilties moderatorius.

Savo balsą slyriu Livetai, aktyvi, draugiška, rodo labai didelia meilę darbui, dirba medike jau gana įlgą laiką, manau jinai tikrai verta.

Liveta_Melowme
  • 0

Modifikacijų skilties moderatorius nuo 2014-10-15 iki 2015-05-19.
Mechanikų direktorius nuo 2015-05-16 iki 2015-05-27.
0frPGTX.png
Viskas kas buvo, tas pražuvo, visi žmonės daro klaidas ir mokosi iš jų, taip pat aš padariau klaidą ir dabar mokinuos iš jos.
 


#19
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Administratorius Egidijus_Phoenix

Povilas_Marozas - Gal ir įdomu būtų pamatyti, Tave, direktoriaus kėdėje, bet iš tikro bijau dėl to :D

 

Artūras_Faizon - Mąstantis žmogus, labai patiko anketa.

 

 Mano balsas atitenka Artūrui_Faizon'ui!


  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#20
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias

Savo balsą skiriu Artūrui_Faizon, kadangi labiausiai patiko jo anketa, jo atsakymai į pateiktus klausimus. Linkiu sėkmės! 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)