Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[ KALĖDINIS ŽAIDIMAS ] LSG Angelas Sargas


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
29 atsakymai į šią temą

#1
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

8748216bbc9069c75c3c758656a2b061570.png
 

 

Labas. Norėčiau pristatyti mini žaidimą, kuris vyks iki Kalėdų. Jis padės mums visiems kiek prasiblaškyti ir pamiršti apie visus pykčius ir nuoskriaudas. Trumpai pristatysiu patį žaidimą, jo taisykles ir įvairius aspektus.

 

"Angelo Sargo" žaidimo eiga:

 

  • Registracija žaidime / savo vardo įtraukimas į žaidimo dėžutę / žaidžiančiųjų sąrašą;
  • Žaidėjų traukimas;
  • Žaidimo eiga;
  • Žaidima baigtis / angelų sargų atskleidimas.

 

ŽAIDIMO EIGA

Pačio žaidimo esmė yra rūpintis savo ištrauktu žaidėju visą savaitę iki Kalėdų, kol bus paskelbta žaidimo baigtis. Tai gali būti įvairūs anoniminiai sveikinimai, mažos dovanos, siurprizai ir panašiai. Pagrindinė žaidimo taisyklė - NIEKAM neatskleisti savo ištraukto asmens ir tam asmeniui neatskleisti, kad būtent jūs esate jo angelas sargas.

Pirmas etapas. Norintys dalyvauti žaidėjai galės įtraukti savo vardus į specialiai tam sugeneruotą dėžutę ( ačiū, Audriau, mylim ), kur jie gulės iki antro etapo, kuomet visi žaidėjų vardai bus išmaišyti ir burtų keliu / atsitiktinai išdalinti visiems dalyviams. Kiekvienas dalyvis gaus tam tikrą žaidėją, kurį turės lepinti visą savaitę. ANONIMIŠKAI. Duodu pavyzdį:

 

Aš, Karina, žaidėjų traukimo metu gaunu Audrių ir aš esu jo Angelas Sargas visą savaitę. Aš turiu jį anonimiškai lepinti ir daryti jam visokias dovanas ir staigmenas ir stengtis jas daryti taip, kad jis nesuprastų, jog tai esu aš, pavyzdžiui, per savo draugus Beną ir Antaną jam perdavinėsiu įvairias smulkmenas.

 

Ketvirtame etape, kuris tikriausiai įvyks po Kalėdinės šventės, forume bus atskleisti visi Angelai Sargai ir jų globojami asmenys.

 

 

Žaidimo taisyklės:

 

  • NEGALIMA atskleisti savo tapatybės žmogui, kurį globoji.
  • NEGALIMA atskleisti savo globojamo asmens kitiems žaidimo dalyviams.
  • Jeigu globojamas asmuo pastebi, kad jo Angelas Sargas yra neaktyvus ( negauna iš jo jokių gyvybės ženklų daugiau, nei dieną ), Angelas Sargas yra diskvalifikuojamas iš žaidimo.
  • Registruotis į žaidimą galės tik asmenys, turintys bent 20 pranešimų ir 10 reputacijos taškų forume.
  • Norintis žaisti žaidėjas į žaidimo dėžutę turi įrašyti savo egzistuojantį / pagrindinį Vardą_Pavardę žaidime.
  • Žaidėjai, nesilaikantys taisyklių, bus užblokuoti forume ir iš jų bus atimti visi reputacijos taškai.

Jeigu atsitiks taip, kad kažkuris Angelas Sargas yra diskvalifikuojamas iš žaidimo, tai jo globą perima tas žmogus, kuris globoja tą Angelą Sargą. Pavyzdžiui:

 

Aš, Karina, globoju Audrių, o mane globoja Benas. Mane pašalina iš žaidimo, todėl mano globotinis, Audrius, yra perduodamas Benui. Ratas užsidaro ir nelieka nuskriaustų žmonių.

 

 

 

ŽAIDIMO LAIKOTARPIS

Žaidimų dėžutę rasite įėję į LSG forumą, dešinėje pusėje. Nuo pirmadienio, gruodžio 15 dienos prasidės žaidimas ir vyks iki sekmadienio, gruodžio 21 dienos, kuomet bus paskelbti visi Angelai Sargai.

 

Jeigu kyla klausimų, neaiškumų ar turite pasiūlymų - kreipkites į mane žaidime arba forume.

 

 

 

NAUJA
Geriausio Angelo Sargo rinkimai !

Dalyvaujantys žaidime asmenys galės fiksuoti akimirkas, kai juos maloniai nustebins jų Angelas Sargas. Akimirkas galėsite fiksuoti nuotraukų formatu ir paskui jomis pasidalinti forume. Kartu nuspręsime, kurie Angelai Sargai geriausiai globojo savo globotinius ir juos kaip nors apdovanosim.

 

Nuotraukas galite kelti pagrindiniame puslapyje, dešinėje pusėje.

 

 

 

Paslaugų pirkimas !

Galėsite pirkti iš manęs paslaugas, kurios padės jums išlikti anonimiškais ir pasiekti geresnio efekto. Sutikrinus jūsų globojamus asmenis, galėsiu už tam tikrą mokestį atskleisti kažkokią informaciją apie juos ( buvimo vietą ir pan. ) arba suorganizuoti jūsų sugalvotą staigmeną. Šią paslaugą teiksiu tik aš siekiant užtikrinti kokybę ir saugumą. :( Gauti pinigai keliaus į event'ų fondą arba naujokų rėmimui. :3

 

 

 


  • 0

#2
Rusas Geliniai Naguciai

Rusas Geliniai Naguciai

    Been there. Done that.

  • Veteranas
  • 1.525 Pranešimai
  • Gyv. vietaIsla De Muerta
  • Darbas:d
  • VIP:n
Tikrai nesitikejau kad viskas taip sklandziai gausis. Great!
  • 0
Kas ant kito sako tas ant saves pasisako

#3
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

[01:23:47] Povilas_Marozas pasalinamas is Kaledu vaiku namu globotiniu paprikolindamas forume, aciu.


  • 0

#4
Subočius

Subočius

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 374 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:pliusminus

Turėjom gauti žinutes su savo tais vaikais? Nes aš tai nieko negavau. :D


  • 0

YUxRNou.gif


#5
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Turėjom gauti žinutes su savo tais vaikais? Nes aš tai nieko negavau. :D


Dešinėj pusėj pažėk
  • 0

#6
Dallu^^

Dallu^^

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.571 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50
  • Geriausias 2021 metų:Gaujos vadas

lygtais kad registruotumės reikėjo 10 ar 30 rep kiek ten reikėjo nepamu, jei mano ištauktas žmogus tiek neturi, ką daryt ? :D


  • 0

5ENnMGU.png

GSF DIOS


#7
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

lygtais kad registruotumės reikėjo 10 ar 30 rep kiek ten reikėjo nepamu, jei mano ištauktas žmogus tiek neturi, ką daryt ? :D

 

į PM man visą info parašyk.


  • 0

#8
Guest_Johny_Elpaco_*

Guest_Johny_Elpaco_*
  • Svečias
Man neraso isvis ka istraukiau
  • 0

#9
Guest_ASd_*

Guest_ASd_*
  • Svečias

Fixed, id sugeneruotus rankiniu būdų kėliau į duomenų bazę :(.


  • 0

#10
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Ah, pramigau šiek tiek. Svarsčiau "eit, neit, eit, neit", o galiausiai gavosi, kad nueiti nebegalima ;s


  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#11
Glen_Davis

Glen_Davis

    #2020/03 Never forget

  • Elitas
  • 5.798 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Gaujos Vadas
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Tingiu skaityk, kiek ilgai sita svente tesis? :D


  • 0

#12
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Tingiu skaityk, kiek ilgai sita svente tesis? :D

Savaite, man tai labai patinka osum :o 


  • 0

#13
Edvis Muleris

Edvis Muleris

    Rimtas

  • Veteranas
  • 312 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Software Engineer

Man tai nlb, mano globotinis vps neprisijungia


  • 0

Z6M1gl.gif

 


#14
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Man tai nlb, mano globotinis vps neprisijungia


Nu mano irgi dar nebuvo, jei ką jį išmes.
  • 0

#15
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Ne jusu vienu. :/


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#16
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

Jeigu Jūsų globotinio nesimato virš dienos - susisiekit su manim, bandysim ieškoti sprendimo kartu.


  • 0

#17
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Jo... Ir mano neaktyvus.


  • 0

#18
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n

Jo... Ir mano neaktyvus.

Jeigu aš sužinočiau, kad mane ištraukei, tai irgi neaktyvi pasidaryčiau :D


  • 1

#19
Rusas Geliniai Naguciai

Rusas Geliniai Naguciai

    Been there. Done that.

  • Veteranas
  • 1.525 Pranešimai
  • Gyv. vietaIsla De Muerta
  • Darbas:d
  • VIP:n

Jeigu aš sužinočiau, kad mane ištraukei, tai irgi neaktyvi pasidaryčiau :D


Shots fired :o
  • 0
Kas ant kito sako tas ant saves pasisako

#20
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Jeigu aš sužinočiau, kad mane ištraukei, tai irgi neaktyvi pasidaryčiau :D

Tu tai nusibodai stumt, visada kazka turi pasakyt pries. Pliusu duot, matosi tavo motyvacija.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)