Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Komisija


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1

  • Svečias

Čyterių komisija persikvalifikuoja iš čyterių komisijos į teisingumo komisiją. Čia atrinkti žmonės darys tam tikrus stebėjimus, kritikuos visas serverio vietas, pateiks ataskaitas serverio valdžiai bei žinoma užsiims čyteriais. Komisijos nariai bus atrenkami ta pačia tvarka - anketų būdu. Jeigu žaidėjas turi administratoriaus pareigas, tai dar nereiškia, kad jis yra komisijos narys. Be abejonių komisijos nariu gali tapti kiekvienas, gebantis aiškiai ir konkrečiai dėstyti mintis, vengiantis meluoti ir išsisukinėti. Geriau sakyti tiesą, kokia ji bebūtų. Bus išrinkti dar du komisijos nariai, kuriuos debatuose rinks administracija bei komisijos pirmininkas(jeigu toks jau bus išrinktas). Kuo skiriasi komisijos pirmininkas nuo paprasto nario? Pirmininkas prižiūri komisijos narius, stebi jų darbą, aktyvumą, suteikia jiems išbandymus ir užduotis. Gali pašalinti narį iš komandos. Šios atrankos šablonas atrodo taip:

 

  • Jūsų vardas pavardė žaidime - 
  • Jūsų amžius - 
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - 
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - 
  • Jūsų sa-mp patirtis - 
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - 
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - 
  • Skype duomenys - 
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - 

Anketas pildykite į komentarus.


  • 0

#2
Yoka

Yoka

    :D

  • Forumo dalyvis
  • 166 Pranešimai
  • Darbas:b

1. Yokashi Shimitaki
2. liksi nesuzinojes
3.cytinau daug bet piks zinau kaip sugaut cyterius,moku atpazint

4.kam reik tas zino
5.atsakymas ketvirtam punkte
6.nepamenu,galiu perma banus isvardint kelis jeigu domin
7.atsakymas treciame punkte
8.atsakymas ketvirtam punkte
9.ner ka veikt :D


  • 1

#3
Fors

Fors

    dx

  • Užblokuotas
  • -8.388.606 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva La Vilnius
  • Darbas:k
  • VIP:t
  • XP:0
  • Jūsų vardas pavardė žaidime - 
  • Jūsų amžius - 
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - 
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - 
  • Jūsų sa-mp patirtis - 
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - 
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - 
  • Skype duomenys - 
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - 

Sveiki, esu Robis_Crazy turiu beveik 18 metu. Serveryje turiu VIP pareigas o seip buvau Naujoku verbuotojas TS moderatorius, visu nelegaliu darbu direktorius. LSG serveryje zaidziu apie 3metus ~ o seip sampa apie 3.5metu turiu 25k xp .Paskutini karta buvau uzbanintas uz smeizta nors pasakiau gryniausia tiesa.

Kazkada pats cytinau tai nusimanau PS. Neperseniausiai padejau sugauti 2aimus.

Skype pasworda esu pamirses jai prireiks sukursiu nauja.

Nusibodo ta pati rutina norisi kazko naujo sita srytis man tikrai tinka.


Šį pranešimą redagavo R.Crazy: 22 vasario 2015 - 22:10

  • 0
Nike_Fors
Paveiksliukas

#4
Grantas

Grantas

    g funk

  • Forumo dalyvis
  • 756 Pranešimai
  • Gyv. vietaPo tiltu
  • Darbas:sk
  • VIP:n
  • XP:64k
  • Jūsų vardas pavardė žaidime - Grantas_Palme
  • Jūsų amžius - 16m 
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - 2x baikriu direktorius, laikinas Los Santos Vagos gaujos pavaduotojas, LSG radijos Dj
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - Esu kaip ir daugelis tik , gal kad nechytinu
  • Jūsų sa-mp patirtis - ~48.000xp
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? -  Buvau uzblokuotas uz netinkama /vkick nes neispejau pries tai admin bet kickas buvo saziningas
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Taip, ne viena karta esu adminam pasakes jei kas chytina.
  • Skype duomenys - pijuxs (Vilnius)
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - Kad netik min kalt ir event dalyvaut bet ir kazka naudingo.

  • 0

Gali isvaryt zmogu is LSG bet LSG is zmogaus ne  

 

 

 

515201603342868407.jpg


#5
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King
 
  • Jūsų vardas pavardė žaidime - Joe_Vega
  • Jūsų amžius - cigaretem nupirkt uztenka
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - direktoriai/buginimai/cheatinimai, dabar adminas
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - Yokashis maladec, kiti - oboliai
  • Jūsų sa-mp patirtis - 3metai
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - Anti cheatas parode meiles, ir uz tune hacka dejo bana.
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Turbut sugebeciau
  • Skype duomenys - kam reik tas turi
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - because

 


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#6
Guest_Aurimas_Kolumbas_*

Guest_Aurimas_Kolumbas_*
  • Svečias
  • Jūsų vardas pavardė žaidime - Aurimas_Kolumbas
  • Jūsų amžius - 17
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - Serveryje buvau Mechanikų, Kroviniu Transporto bei visų nelegalių darbu direktorius. Serverio administratorius bei čyteriu skilties moderatorius jau ilga laiką. Dabartinis Los Santos miesto meras.
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - Esu teisingas žmogus į visas pareigas žiūriu rimtai.
  • Jūsų sa-mp patirtis? Maždaug 4 metai.
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - Gana sunkus klausimas... Užblokuotas esu buvęs gal prieš ~1 metus ir tai buvau atblokuotas nes neteisingai gavau bana.
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Patirtis čytuose yra maža nes pats asmeniškai nenaudoju, bet gavęs administratoriaus pareigas laiko veltui neleidžiu ir tobulėju čyteriu gaudyme.
  • Skype duomenys - Turit.
  • ​​Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - Esu vis labiau tobulėjantis žmogus čyteriu gaudyme ir puikiai pradedu pastebėti koks žmogus juos naudoja.​​​

Aurimas_Azteros: sveikinu, patenki į antrąjį etapą.

Šį pranešimą redagavo @Aurimas: 22 vasario 2015 - 23:22

  • 0

#7
Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

    Unknown

  • Garbės moderatorius
  • 2.151 Pranešimai
  • Jūsų vardas pavardė žaidime - Mantis_Pihaz
  • Jūsų amžius - 15metų
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - Buvau įdėjas pora pasiulymų šiame serveryje kurie buvo įgivendinti, pavyzdžiui kaip darbas paštininkas. Taipogi užsiemu kolkas nelegalių darbų direktoriu, daugiau kaip ir nieko įdomaus nesu nuveikęs, todel bandau visus šansus.
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - Kuom geresnis negaliu pasakyti, bet galiu save apibudinti kaip draugiška asmenybe, bendrauju daugiau su tais kurie nėra pasikėle, niekada nesyveliu į konfliktus ir stengiuosi padėti kitiems.
  • Jūsų sa-mp patirtis - San Andreas Multi Player žaidžiu plius minus penkerius metus, ir tikrai nusimanau apie šitą žaidymą.
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - Buvau du kart užblokuotas prieš keturis ar daugiau metų už cheatus, o kitą už bugus nors nieko nebuvau bugines tiesą sakant, bet dabar nieko nenaudoju ir noriu užimti bent kokias pareigas šiame serveryje.
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Turiu patirties, dažniausiai kituose serveriuose testuoju del įdomumo, ir nusimanau apie aimus, autoscroll, noSpread, Anti-StunShot, lag.cs ir t.t.
  • Skype duomenys - Skorpijon160
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - Todėl kad nusibosta ta pati rutina serveryje ir norisi imtis ko nors naujo, bei padėti serveriui.

  • 0

Paveiksliukas


#8
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2.124 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)
  • Jūsų vardas pavardė žaidime -  Ruki Verh
  • Jūsų amžius -  Užtektinas kad žinočiau kas yra cheatas.
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje -  Buvęs auto klubo, gaisrines bei visu nelegalių darbų direktorius po kelis kartus. Visų skilčių išskyrus *apie viską* skilties moderatorius. Noaujokų verbuotojas.
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas -  Geresnis kad išmanau cheatus kaip nieką kitą. Prastesnis tai net nežinau. Nelabai mėgstu save nuvertinti.
  • Jūsų sa-mp patirtis -  4 metai.
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - Paskutinis ban tai net nebeatsimenu labai jau seniai gal 3menesiai atgal. Last kickas car jack :D O šiaip banu už cheatus seniau turėjau begalė. 
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Žinoma!
  • Skype duomenys -  Į pm parašyk duosiu.
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos?  Nes puikiai išmanau visus cheatus ir scriptus... 

  • 0

#9
Rusas Geliniai Naguciai

Rusas Geliniai Naguciai

    Been there. Done that.

  • Veteranas
  • 1.525 Pranešimai
  • Gyv. vietaIsla De Muerta
  • Darbas:d
  • VIP:n
  • Jūsų vardas pavardė žaidime -  Rusas, Tomas Rusas
  • Jūsų amžius - Girdejot TS kad pakankamai :D
  • Jūsų nuveikti darbai serveryje - Beveik viskas, ka paprastas mirtingasis gali nuveikt :D
  • Kuom esate geresnis ar prastesnis kandidatas - Nemazai laisvo laiko, gal kazkiek loginio mastymo
  • Jūsų sa-mp patirtis - Nuo 2006 metu su didelem pertraukom
  • Kada ir už ką paskutinį kartą buvote užblokuotas, jeigu nebuvote užblokuotas - už ką iškickintas? - Nepamenu :D
  • Ar turite patirties čytuose? Ar tikrai atskiriat čyteri nuo švaraus žaidėjo? - Free Room servuose atsicheatinau, CLEO forumuose lankausi del source kodo, kad suprast kaip jie veikia
  • Skype duomenys - matalas21
  • Kodėl norite prisijungti prie komisijos? - Why not? Kaip ir sakiau, gan aktyvus esu, tuo labiau kad atsirastu papildomos veiklos ir jau kaip ir esu irodes kad jos nebijau priisimti atsakomybes.

  • 0
Kas ant kito sako tas ant saves pasisako

#10

  • Svečias
Administratoriai išrinko: Joe_Vega ir Aurimas_Kolumbas. Komisija išrinko: Yokashii_Shimitaki. Sekančius rinkimus ves naujasis pirmininkas, kurį išrinksime savaitės bėgyje.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)