Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Life is life :D

- - - - - Laura_Verone

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#21
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Ai nemeluok čia, Laura.. :D

Ai gerai tik nespank :D


  • 0

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#22
KarolinaKaz

KarolinaKaz

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 205 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:sk
  • VIP:t

Nu ką žinau,aš asmeniškai džiakčiaus jei mane pakviestu. VIstiek po dvylikos klasių eisiu į kariuomenę. Net keista man  žiūrėt kaip bahurai verka 'Va mane pakviete/pakvies'. didžiuotis reikia kad turėsi galimybe kovot už savo šeimą,šalį,mylimus žmones


  • 0

Patys geriausi kuriems sakau DIDELĮ AČIŪ už geriausiai praleista laiką čia : Aurimas_Kolumbas,Mantis_Most,Tony_Martin,Simas_Hatinis,Mantas_Impact,Aidas_Impact,Tom_Torreto,Joe_Russell,Tomas_Mestny[Flipas],

Kenny_Quattro,Philip_Osterloh,Modestas_Green,Ivan_Weed,Seriyosha_Mestny,Marcilago_Pulia,Deividas_Ruzas,Carlo_Gambino[Jucke].

 

I4jZx4S.png

 

Mano anketa į Skelbėjų direktorės postą:

 http://lsgyvenimas.l...rektorės-postą/

Ateik ir išreišk savo nuomonę! Ji man labai svarbi :) 

 


#23
Daniel_Negranu

Daniel_Negranu

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 47 Pranešimai

Uz sali tai nera ko kovot, bet uz seima sutinku :) 


  • 0

#24
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Kovot uz sali, o ka mes gaunam uz tai? Eit i kariuomene kur po to senatvej net pensijos negausi. Kovot uz sali is kurios visi bega, nes uzsieni geresni atlyginimai ir uztikrintas geresnis gyvenimas? Lietuva del musu nepadare nieko, kad butu geriau gyvent, todel as uz ja nekovociau. O, kad vyrai bega nuo to ir del to siulosi net merginos, tai jie yra ne vyrai. Kodel vyrai tokie sumoteriskeja, nes nesaukia i kariuomene :D
  • 0

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#25
ASd

ASd

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 38 Pranešimai
  • Darbas:b

Man tai patinka tas nusistatymas, 'ką Lietuva mums padarė gero', o ką tu jai gero padarei man idomu ;D? Kodėl žmonės iš visko tikisi kažkokios naudos ar, kad jiems atsilygins, not to mention, daugumai 'išpuikusių' kietuolių visai į naudą šiek tiek disciplinos ir apšvietimo, kad gali būti ir sunkiau nei, kad mama naujo kompiuterio nenuperka...

Vienintelis dalykas, kuris mane ties šiuo klausimu erzina, tai tas, kad žmonės imami atsitiktinai ir iš darbų, nors 'suteikia' galimybę į darbą grįžti, bet darbdavys per 9mensius kažką kitą į tavo vietą tikrai pastatė ir darbo aplinkoje tikrai krisi... Nešnekant apie tai, kad jei dirbi užsienyje ir turi neblogą darbą, nekalbu apie fabrikus, tu jį tikrai prarasi...


Šį pranešimą redagavo Grieves: 16 gegužės 2015 - 10:24

  • 0

#26
@Samanta_Santos

@Samanta_Santos

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 110 Pranešimai
  • Darbas:b

Ane Laura :D

 

demotyvacija.lt_Lietuvos-jaunuoliai-Taip


  • 0

#27
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Nesveika tu Same :D


  • 0

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#28
Jėzus

Jėzus

    Serverio Dievas

  • Veteranas
  • 394 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:Metų valentinas!

Nu ką žinau,aš asmeniškai džiakčiaus jei mane pakviestu. VIstiek po dvylikos klasių eisiu į kariuomenę. Net keista man  žiūrėt kaip bahurai verka 'Va mane pakviete/pakvies'. didžiuotis reikia kad turėsi galimybe kovot už savo šeimą,šalį,mylimus žmones

Man biški šikna su studijom ateity būtų jei pašauktų, bet visai norėčiau. Aišku jeigu savo ateities neplanuočiau, neturėčiau ką veikt, tai kodėl gi ne. Ir manau dauguma tų verkiančių turi susiplanavę ateitį ir turi ką veikt gyvenime, bet jau tie kurie pimpala varto kiauras dienas ir nenori kad pašauktų, tai čia niekada nesikeikiu


Šį pranešimą redagavo Jezas: 18 gegužės 2015 - 13:37

  • 0





Temos užtagin'tos šiuo tag'u: Laura_Verone

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)