Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[INTERVIU] Mats_Gangsta apie gaujų veiklą, sandėlius.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

BwQKrtm.jpg

 

Gaujos, sandėliai – visiems gerai žinomas užsiėmimas serveryje. Šiandien paėmiau interviu iš mūsų gerbiamo serverio mero - Mats_Gangsta. Kokia jo nuomonė apie gaujų/sandėlių veiklą.

 

Jessica: Sveikas. Galėčiau truputį jus sutrukdyti?

Mats: Sveika, žinoma gali.

Jessica: Taigi, norėčiau paklausti, ką manai apie dabartinius gaujų vadus?

Mats:  Nežinau, pastovios nuomonės nesu susidaręs, gaujų vadai pastaruoju metu labai dažnai keičiasi. Aišku konkurencijos kažkiek yra tarp gaujų, tačiau ne tiek daug, kai būna tada, kai išlieka pastovios gaujos su pastoviais vadais.

Jessica:  Kokia gauja jūsų nuomone stipriausia?

Mats:  Labai sunku įvertinti  stipriausią gaują. Dabar mano nuomone dominuoja dvi gaujos: Grove Street Famillies ir Da Nang Boys. Kuri stipresnė, paliksiu spręsti kitiems. Nors nedalyvauju  sandėliuose, tarp šių gaujų jaučiu didžiausią konkurenciją. Per šias gaujas labai dažnai tenka keisti direktorius.

Jessica:  Ar priklausote kokiai nors gaujai?

Mats:  Jau buvau paminėjęs, kad nedalyvauju sandėliuose. Tai reiškia, kad neturiu gaujos. Kai atlieku mero pareigas nenoriu priklausyti gaujai. Taip atrodo geriau. Tuo pačiu ir nelabai yra laiko priklausyti gaujai stengiantis atlikti savo pareigas.

Jessica:  Ar domitės sandėlių, gaujų veikla?

Mats:  Gaujų/sandėlių veikla visada įdomi. Mėgstu dalyvauti sandėliuose pats, kai neturiu jokių pareigų žaidime. Deja, pastaruoju metu nelabai domiuos gaujų ir sandėlių veikla. Aišku esminius dalykus matau savo akimis, net nesidomint.

Jessica:  Ar tenka per sandėlius užblokuoti daugiau žaidėjų negu įprastai?

Mats: Kai būni per sandėlius – taip tikrai tenka. Kai kurie žaidėjai padarys viską, kad tik sulaukti gerų sandėlių rezultatų.

Jessica:  Kokias dažniausiai nelegalias programas naudoja žaidėjai?

Mats:  Dabar labai paplitęs naujausias sobeit‘as. Didelis pasirinkimas, begale funkcijų. Kalbant tiksliau apie pačius cheatus, ką jie daro – žmonės labiausiai mėgsta naudoti aimus, speed‘ą, kad greičiau vežioti kontrabandą ar ką nors kitą, invul(nemirtingumas), įvairiausius teleportus. Visada tų cheaterių bus, atrodo jie neišvengiama.

Jessica:  Galbūt kartais padedate gaujoms per sandėlius ar gaujų užgrobimus?

Mats: Atlikdamas mero pareigas – niekada nepadedu.

Jessica:  Aišku. Gal turėjote kokią nors savo taktiką kai buvote gaujų liūne?

Mats: Per sandėlius turėjau „Gangsterio“ taktiką – visada šaudyk, niekada nepasiduok. Nieko ypatingo, tačiau praeityje tikrai man sekdavosi sandėliuose, kai kurių legendinių serverio gaujų narys.

Jessica:  Na, ir paskutinis klausimas. Jeigu turėtum galimybę pakeisti ką nors gaujose, sandėliuose ar ką nors keistum?

Mats: Pakeisčiau gaujų vadų/narių rotaciją, kad geros gaujos nesikeistų, o išliktų ilgam. Stipriai griežtinčiau bausmes už nelegalių programų naudojimą per sandėlius – tai dažnai juos gali sugadinti. Viskas kitas mano nuomone turi išlikti taip, kaip yra.

Jessica: Labai ačiū už interviu!

Mats: Prašom.

 

Straipsnį rašė: Jessica_Gutierrez

Redagavo: @Guaverra        


Šį pranešimą redagavo Jessica Gutierrez: 14 rugpjūčio 2015 - 13:22

  • 3

#2
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Neblogai, +rep


  • 0

#3
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Good job, šaunuolė!


  • 0

#4
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Geras interviu!


  • 0

tL7uMTb.jpg


#5
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Man atrodo, kad LSG Naujienų redakcija kankina Matą :D Daug kas iš jo interviu ima.

 

Šaunuolė, taip ir toliau.


  • 0

#6
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Neblogai, +rep

 

Good job, šaunuolė!

 

Geras interviu!

 

Man atrodo, kad LSG Naujienų redakcija kankina Matą :D Daug kas iš jo interviu ima.

 

Šaunuolė, taip ir toliau.

Nu gal truputį ir kankinam :D 

 

P.S. Ačiū visiems! :P


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)