Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS] Koeficientai serverio firmose.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !
54776c3f07f3895a46790a540f983968561.jpg
 
LSG serveryje yra daug įvairių darbų – su pakvietimu, be pakvietimo ir pačių paprasčiausių „MINI“ darbai. Darbų su pakvietimu alga priklauso nuo koeficiento, kuris nevisose firmose yra lygus, kai kuriose firmose koeficiento skirtumai labai dideli. Pavyzdžiui, transporterių koeficientas būna apie šimtą, o gaisrinėje šimtas aštuoniasdešimt. Atrodo patirties taškai – leveliai, kuriuos keli norėdamas pereiti į kitą – PELNINGESNĮ – darbą, bet ar įmanoma daryti tai, ko nenori? Nelabai, nebent esi priverstas. Kitų pašaukimas yra transporto firma, kitų teisėsauga, o paskutiniujų – nelegalūs darbai. Kai kuriuos žmones firmų koeficientai tenkina, kai kuriuos ne, tad paklausiau kelių žmonių, ką jie mano apie esančius firmų koeficientus.
 
Eimantas Deleon
Korespondentas Paulius: Sveikas, Eimantai, galiu užduoti klausimą?
Eimantas: Sveikas, gali.
Korespondentas Paulius: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Eimantas: Ne visi darbo koeficientai tenkina. Paimkime pavyzdį vieną - Kobra 11. Darbas yra tikrai geras ir į jį patekti yra sunku, nes reikia išbuti teisėsaugoje gana ilgą laiko tarpa. Bet Kobra 11 darbo koeficientas yra prastas, maždaug 160. O kitas pavyzdys - Gaisrininkai. Į jį patekti nėra sunku, darbas taip nera sunkus, bet koeficientai kartais viršija 200. Mano nuomone, darbuose nėra lygybės.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą!
Eimantas: Prašom.
 
Michael Mitty
Korespondentas Paulius: Sveikas, Laurynai, galiu užduot klausimą?
Mitty: Sveikas, gali.
Korespondentas Paulius: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Mitty: Na, manau, kai kurių darbų kofai tikrai geri, kaip gaisrinės, privačių medikų, bet pd.. Kiek žinau, jis aukščiau kilti negali dėl Beno padarytų nesąmonių.. Bet lyg žada grąžinti.. Na, dar žemi skelbėjų.. Bet iš dalies gerai, nes gali būti, kad grįš prie senų laikų, kur mažai pasiturinčių žmonių. Ir taip, mane kofai tenkina.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą.
Mitty: Prašom.
 
Aistė Horan
Korespondentas Paulius: Sveika, Aiste, galiu užduot klausimą?
Korespondentas Paulius: Klausimas būtų toks: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Aistė: Sveikas, Pauliau. Tenkina, tačiau ne visų. Viena iš tų firmų - teisėsauga. Pats rimčiausias ir daugiausiai atsakingumo reikalaujantis darbas, tačiau alga gaunama nekokia. Dauguma senbuvių skundžiasi transporto koeficientu dėl to, jog pamiršta,  kad taksi yra vienas iš tų darbų, į kuriuos eina naujokai, tad jų lepinti nereikia ir algos jiems tinkamos.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą.
 
Laura Verone
Korespondentas Paulius: Sveika, Laura, galiu užduot klausimą? 
Korespondentas Paulius: Klausimas būtų toks: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Laura: Labas. Aš pati, kaip direktorė, nepatenkinta autoklubo koeficientu, todėl pas mane taisyklės tampa labai griežtos, už minučių kėlimą iškart išmetu. Siekiu kuo geresnio koeficiento ir dideliu darbu tikrai galima pasiekt gerą kofą. O šiaip, kalbant apie visų darbų koeficientus, kiekvienam darbe yra skirtingai, čia priklauso nuo direktoriaus, ar jis stengiasi juos kelt ar ne.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą.
 
Domas Diellz
Korespondentas Paulius: Sveikas, Domai, galiu užduot klausimą? 
Korespondentas Paulius: Klausimas būtų toks: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Domas: Labas. Ankščiau minimali alga už 100 minučių armijoje būdavo 35.000, tačiau dabar koeficientai šokiruoja - jie per daug maži ir tai mane liūdina.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą.
 
Minde Soris
Korespondentas Paulius: Sveikas, Mindaugai, galiu užduot klausimą? 
Mindaugas: Sveikas, gali.
Korespondentas Paulius: Klausimas būtų toks: Ar tave tenkina serverio darbų koeficientai?
Mindaugas: Taip, tenkina, nes aš dirbu tik mechanikuose ir mane mano firmos koeficientai tenkina.
Korespondentas Paulius: Dėkui už atsakymą.
 
Straipsnį rašė: P. Hustle
Redagavo: @Aistė
 
P.S. Dėkui dalyvavusiems apklausoje!

Šį pranešimą redagavo Paulius Hustle: 16 rugpjūčio 2015 - 21:04

  • 0

tL7uMTb.jpg


#2
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

NU TAI AISKU. NTA UZMIRSKIME. NU IR EIKIT SIKT OK


  • 0
kvk

#3
David Toretto"

David Toretto"

    Admin

  • Užblokuotas
  • 3 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:100 000
  • Laimėjo konkursą:"1x1"

Įdomus straipsnis.


  • 0

#4
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

NU TAI AISKU. NTA UZMIRSKIME. NU IR EIKIT SIKT OK

NTA koeficientas per daug geras, kad jį kažkas sugebėtų aprašyt. :D Straipsnis kaip ir visuomet geras.


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#5
Liveta.

Liveta.

    visų draugė

  • Forumo dalyvis
  • 1.915 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Šakiai
  • Darbas:sk
  • VIP:t
  • XP:160.000

good job.


  • 0

b75e411816ff6906288a632ca692484e810.gif

 

a065a91cac5c8760b228c97a0c54a524478.png

642ecf5f153c3444c4701cfcf53cd0b1245.png

2c47dcb23d2d92d2f59b2397bd8039fe173.png

ec79b1123cc92a2711b4d186aea81b4189.png

e74a3fe92b9b54aa7e829c4e22d6cb64905.png


#6
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Haaa. Mano atsakymas ilgiausias. :D

 

Pauliaus straipsniai kaip visada įdomus, nice.


  • 0

#7
Aras Radvila

Aras Radvila

    RI corp dalyvis

  • Veteranas
  • 794 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva. Vilnius
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:420691337
  • Ariuxas

NTA koeficientas per daug geras, kad jį kažkas sugebėtų aprašyt. :D Straipsnis kaip ir visuomet geras.

VISTIEK NTA PRISIMINT REIK, O SIAIP TAI KOFAI GERI, KAI AS PRIE JO PRISIDEDU.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)