Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Los Santos Gyvenimo žaidėjų vasara.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

#1
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

*
Populiarus

4460b2f5fb5bc1a594edbbf9c4c62f46981.jpg 

Vasara. Turbūt geriausias ir gražiausias metų laikas, kai turi beveik tris mėnesius laisvo laiko (nebent buvai blogas berniukas ar mergaitė ir buvai paliktas/a pataisoms per vasarą) ir gali ištisas dienas drybsoti lovoje ar leisti dienas prie kompiuterio arba kur nors išvykti toli ir pamiršti visus rūpesčius. Bet vasara jau po truputį eina į pabaigą, lieka vis mažiau laiko „vasaros šėlionėms“ .

 O, ką gi veikia mūsų  Los Santos gyvenimo žaidėjai? Šiandien paklausiau kai kurių žaidėjų ką jie veikia per vasarą ir kokia nuomonė apie ją.

 

 

 

Eimanto Deleon vasara.

Jessica: Sveikas, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Eimantas: Sveika. Taip gali.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Eimantas: Teigiama, buvo daug veiklos, orai tai pat geri buvo.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Eimantas: Daug keliavau šią vasarą su šeima, daug kartų prie jūros buvau. Jei orai būdavo ne kokie, o tėvai dirbdavo, tai žaisdavau LSG serveryje. Buvo viena diena kai išvis nemiegojau, bet kitą dieną miegojau 14h. Dėl tokio įvykio liko kaltas oras ir pats LSG serveris ;D

Jessica: Gal esi gavęs namų arešto, vasarą?

Eimantas: Neteko gauti kažkokio arešto, bet buvau prigautas tėvo, kad sėdėjau prie PC 2h nakties. Daugiau kaip ir nieko neprisidirbau šią vasarą ;D .

Jessica: Ačiū už interviu!

Eimantas: Prašom!

 

 

Aistės Horan vasara.

Jessica: Sveika, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Aistė: Labas, žinoma.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Aistė: Nuomonė 50/50, viena iš priežasčių - geresni orai atėjo tik vasaros pabaigoj.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Aistė: Veikt nieko gero turbūt ir nenuveikiau. :D Du kartus plaukiau baidarėm Nyvos gimtinės upėse, buvau Šventojoj, keliskart švenčiau gimtadienius ir gavau nuo mamos pizdi.

Jessica: Gal esi gavusi namų arešto, vasarą?

Aistė: Toks žodis kaip 'namų areštas' pas mane šeimoj neegzistuoja. Esu labai geras ir išauklėtas vaikas, tad problemų nekyla.  : )))))

Jessica: Ačiū už šį trumpą interviu.

Aistė: Prašom.

 

 

Lauros Verone vasara.

Jessica: Sveika, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Laura: Labas, taip gali.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Laura: Neatsakė į šį klausimą.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Laura: Pradžioj vasaros buvau užsiėmus direktorės reikalais, daug visokių dalykų reikėjo sutvarkyt, tai tik vakarais su draugais į lauką tegalėdavau išeit. ;D Vėliau pasiėmiau atostogų, iš kurių neseniai grįžau, tai pailsėjau prie jūros ir ežerų.

Jessica: Gal esi gavusi namų arešto, vasarą?

Laura: Na, o kalbant apie namų areštus, tai ne, mano tėvai neapsunkina man gyvenimo su tokiais dalykais. Ir nebe tie metai jau kad namų areštus man dėt, gyvenu savarankišką gyvenimą. ;D

Jessica: Ačiū!

Laura: Nėra už ką.

 

 

Michael Mitty vasara.

Jessica: Sveikas, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Mitty: Labas, taip, žinoma gali.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Mitty: Vasara prabėgo greitai, net nepastebėjau.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Mitty: Buvo daug ko, bet manau praleidau aš ją gerai, daug atostogų, su draugais praleidau daug laiko.

Jessica: Gal esi gavęs namų arešto, vasarą?

Mitty: Arešto nesu gavęs ;D

Jessica: Aišku. Ačiū už šį trumpą interviu.

Mitty: Prašom.

 

 

David_Toretto vasara.

Jessica: Sveikas, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

David: Labas, galėtum.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

David: Eilinė vasara, nieko naujo, viskas taip pat.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

David: Nieko gero. Vasara kaip visada greitai praėjo, daug nuotykių neteko patirti, daug laiko praleidau prie SA:MP.

Jessica: Gal esi gavęs namų arešto, vasarą?

David: Namų arešto nesu gavęs, nebesu jau vaikas, tėvai priima mane toks kaip esu, didžiąją laiko dalį tėvai buvo kaime,  o aš namie.

Jessica: Ačiū!

David: Prašom.

 

 

Jensen Ackles vasara.

Jessica: Sveikas, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Jensen:  Labas, taip.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Jensen: Vasara gera.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Jensen: Ką nuveikiau? Šonkaulį susilaužiau, o šiaip kiekvieną dieną su draugais lauke buvau ;D

Jessica: Gal esi gavęs namų arešto, vasarą?

Jensen: Nesu gavęs.

Jessica: Ačiū.

Jensen: Prašom.

 

 

Treisio Makgreidžio vasara.

Jessica: Sveikas, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Treisis: Labas, be abejo.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Treisis: Teigiama kaip ir daugumos, bet norėtųsi, kad tą vasarą butu šiek tiek ilgesnė : (

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Treisis: Nieko  kuo galėčiau pasigirti. Kaip ir daugumos leidimas laiko prie kompiuterio/kieme.

Jessica: Gal esi gavęs namų arešto, vasarą?

Treisis: Ankščiau kai buvau jaunesnis turėjau, bet dabar jau nebe tas amžius kada tėvai gali uždrausti.

Jessica: Labai ačiū!

Treisis: Prašom.

 

 

Jovitos Clayton vasara.

Jessica: Sveika, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Jovita: Labas, žinoma, klausk.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Jovita: Nuomonė tokia, jog kaip ir pasakius vasaros beveik neturėjau. Nta direktorių gavau tik vasarai prasidedant, birželio 4 diena. Gavus šias pareigas iškart surimtėjau, pradėjau nolaifinti sampe. Na, žinai išeidavau retkarčiais i lauką, kavines ar šiaip kur praleisti laiką, tačiau vis tiek grįždavau į „Lsgyvenimą“. Kaip žinot buvo Azterosas iš manęs atėmęs direktorių, tada tas kelias dienas be direktoriaus aš išvis nesėdėjau prie kompiuterio, o tiesiog dalyvavau visur su draugais kur tik kviesdavo.

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Jovita: Na aišku, nesenai turėjau trumpas atostogas, tuo metu keliavau į savo namus - Airija. Pamačiau daug kitu šalių, susipažinau su įvairiais žmonėmis.

Jessica: Gal esi gavusi namų arešto, vasarą?

Jovita: Arešto savo gyvenime nesu gavusi, nes aš rami mergaitė, niekada nevėluodavau grįžti namo. Nors tėvai nekontroliuodavo manęs, galėdavau lėkti kur noriu ir grįžti kada noriu, tačiau visada tėvam pranešdavau ir grįždavau laiku, apie 22-23h. Kaip pasakius, nebuvau ir nesu mėgėja klubų, negeriu, nerūkau. (Na skardinė alaus nesiskaito) ;)

Jessica: Ačiū labai, už išsamius atsakymus!

Jovita: Prašom.

 

 

Mantės Guaverros vasara.

Jessica: Sveika, galėčiau paimti iš tavęs labai trumpą interviu?

Mantė: Labas, galėtum.

Jessica: Kokia nuomonė apie šią vasarą?

Mantė: Šiaip nuomonė nebloga, tik, kad galėjo pradžioje vasaros orai geresni būti. Vasara tai man tik galim sakyt nuo liepos pradžios prasidėjo :D

Jessica: Ką nuveikei  per šią vasarą?

Mantė: Tai dabar galiu ir plačiau, birželis tai sad buvo, namie sėdėjau iš po operacijos, po to liepos pradžioje pas mane ne kokie orai buvo, tik po to viskas kažkaip išsibėgėjo. Dabar paskutinis mėnuo tai tikrai geras, turbūt geriausias šią vasarą, tai per jį daugiausiai ir nuveikiau, tai išvažiuodavau kažkur, tai prie ežero, su draugėm ir panašiai...

Jessica: Gal esi gavusi namų arešto, vasarą?

Mantė: Namų arešto niekada gyvenime nesu gavusi ir negausiu, pas mus tokio dalyko nėra ;D 

Jessica: Ačiū!

Mantė: Prašom.

 

 

Na, kaip matot iš apklaustų dalyvių, kai kuriems vasara buvo labai gera, o kai kuriems ne.

 

 

 

Straipsnį rašė: Jessica_Gutierrez
Redagavo: @Guaverra


Šį pranešimą redagavo Jessica Gutierrez: 18 rugpjūčio 2015 - 11:38

  • 6

#2
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Dažniausiai straipsniai būna apie serverio/forumo veiklą, o čia paimtas interviu ir iš realaus gyvenimo, vis šokia tokia naujovė :D Nelabai pamenu, kad kažkas būtų daug rašęs tokius straipsnius. Patiko


Šį pranešimą redagavo Mantė Guaverra: 17 rugpjūčio 2015 - 21:51

  • 0

#3
Liveta.

Liveta.

    visų draugė

  • Forumo dalyvis
  • 1.915 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Šakiai
  • Darbas:sk
  • VIP:t
  • XP:160.000
puikus bei išskirtinis straipsnis, šaunuolė.
  • 0

b75e411816ff6906288a632ca692484e810.gif

 

a065a91cac5c8760b228c97a0c54a524478.png

642ecf5f153c3444c4701cfcf53cd0b1245.png

2c47dcb23d2d92d2f59b2397bd8039fe173.png

ec79b1123cc92a2711b4d186aea81b4189.png

e74a3fe92b9b54aa7e829c4e22d6cb64905.png


#4
David Toretto"

David Toretto"

    Admin

  • Užblokuotas
  • 3 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:100 000
  • Laimėjo konkursą:"1x1"
Puikus straipsnis.
  • 1

#5
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Ačiū, Greta, kad mano nick rožinės spalvos  :wub:  :wub:  :wub:  o šiaip fainas, išsikrtinis straipsnis, šaunuolė ! 


  • 0

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#6
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Kažkas unikalaus. Šaunuolė.


  • 0

#7
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

Geras straipsnis. Kai galesiu tikrai uzdesiu +rep. Saunuole


  • 1
kvk

#8
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Geras straipsnis. Kai galesiu tikrai uzdesiu +rep. Saunuole

+

Jou, aš esu Jovita, repere gimiau

Man patinka straipsnis, nes aš ten buvau


  • 0

#9
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

+

Jou, aš esu Jovita, repere gimiau

Man patinka straipsnis, nes aš ten buvau

Gryna tiesa :D


  • 0
kvk

#10
Germaa.

Germaa.

    Biški leavinęs

  • Užblokuotas
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:t
  • VIP:t
  • XP:42.000
Idomu skaityti
  • 0
<p style="text-align:center;"><em><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Paveiksliukas</strong></span></span></em></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><span style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Pretenduoju i autoklubo direktorius!</strong></span></span></span></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><a data-ipb='nomediaparse' href='<a class='bbc_url' href='http://lsgyvenimas.l...ubą/'><span</a> style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Spausti cia! :)</strong></span></span></a></span></p><br /><p style="text-align:center;">Paveiksliukas</p>

#11
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Dažniausiai straipsniai būna apie serverio/forumo veiklą, o čia paimtas interviu ir iš realaus gyvenimo, vis šokia tokia naujovė :D Nelabai pamenu, kad kažkas būtų daug rašęs tokius straipsnius. Patiko

Malonu  ^_^

 

puikus bei išskirtinis straipsnis, šaunuolė.

Ačiū  ^_^

 

Puikus straipsnis.

 

Dėkui : )) 

Ačiū, Greta, kad mano nick rožinės spalvos  :wub:  :wub:  :wub:  o šiaip fainas, išsikrtinis straipsnis, šaunuolė ! 

Prašom ir ačiū  :wub:

 

Kažkas unikalaus. Šaunuolė.

 

Ačiū : )) 

Geras straipsnis. Kai galesiu tikrai uzdesiu +rep. Saunuole

Ačiū  :wub:

 

Idomu skaityti

Malonu.


  • 0

#12
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Good job, šaunuolė, +rep!
  • 0

#13
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

e, o kur as kuris ant visu "stumia" ?  :unsure:


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#14
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

Nice! Puikus straipsnis.


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)