Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] LSG Merginų nuomonė apie serverio vaikinų „kabinimus“.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

#1
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

*
Populiarus

6d8da98b6c62a2215050d192efbb638270.jpg   

Merginos kabinimas turbūt visiems gerai žinomas dalykas. Jis vyksta dažniausiai internetinėse bendruomėnėse, viena iš tokių „Facebook“ , kadangi šiais laikas vargu, ar kas prisipažintų, kad merginai jaučia simpatiją. Geriau tai padaryti per internetą – juk bus lengviau. Nebent ignoruos tave, tada jau ne motais.. 

 

822205a7d8223c2b5bd8e1e6665f3490982.jpg

 

 

Tokių „kabintojų“, žinoma, yra ir mūsų „Los Santos Gyvenimas“ serveryje. Kiti tai daro norėdami „prisinardyti“, būti geriausiais ir t. t. Jeigu žadi „kabinti“ vieną iš geriau žinomų šio serverio panelių – pirma paskaityk ką jos mano apie tai!

 

 

 

Jovitos Clayton nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Jovita: Labas, gali.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Jovita: Na, į dieną vienas toks tikrai atsiranda, kuris kabina per laidą :D Dažniausiai būna arba nepažįstami, ar mažai žinomi žaidėjai, arba mano NTA darbuotojai, kurie bando „prisinardyti“ ar kitaip „prisitrinti“ prie mano draugijos. Manau, kai nebuvau direktorė, „kabinimų“ sulaukiau mažiau, o kai tapau ja, žymiai pagausėjo.

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Jovita: Savo nuomonės susidariusi nesu, tačiau, kai kurie vaikinai jau perženginėja ribas, rašo apie seksą ir pan., o tai parodo, kokie jie vaikai, laido riteriai. Kiti aišku normaliai kabina, nei perdeda, nei ką, ir žino, jog tai tik viskas per laidą. Nieko daugiau nesiekia.

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Jovita: Am.. Tegul kabina ir toliau, bet ne mane, nes 90% žaidėjų man per jauni. Iš tikro galiu pateikti daug pavyzdžių. Pamenat žaidėjus Daumantas_Klimas, Jezus_Kristus? Su jais aš susipažinau irgi Sampe, tačiau ir realybėje susitikom ir dar bendraujame, gerai sutariame. Sampas išties suranda draugų. O palinkėti, na, nežinau, galbūt naujų draugų!

Jessica: Ačiū už atsakymus.

Jovita: Prašom.

 

 

Livetos Melowme nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Liveta: Sveikutė, žinoma.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Liveta: Nu, tenka.

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Liveta: Manau, vaikinai per daug sureikšmina viską ir jiems atrodo „oj, čia pavaidinsiu kietu prieš kitus ir "pakabinsiu" kokią nors merginą“. Pradeda sakyti merginoms įvairius komplimentus ir bando įrodyti, kad visi jie yra geresni už kitus vaikinus ir nori, kad visas merginų dėmėsys atitektų tik jam vienam. Nekalbu apie tuos, kurie bendrauja tik iš mandagumo.

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Liveta: Truputį būkit paprastesni ;D

Jessica: Ačiū už atsakymus.

Liveta: Prašom.

 

 

Lauros Verone nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Laura: Sveika, žinoma.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Laura: Na, jeigu tokius rašymus kaip „duok p.ist“, „geri papai ar sikna“, „labukas, grazuole“, „Tobula Fainulka Mergina“ ar „Liuxx Grazuole Beautiful“ galima vadint kabinimu, tada taip, dažnai. :D Tačiau aš tokiems net neatrašau, nes taip rašo tik vaikai. O po to jie sako, kad aš pasikėlus.

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Laura: Kokia mano nuomonė apie tai? Meilė per laidą... Vistiek galiausiai iš to nieko neišeina. Buvo čia pavyzdžių... Karolina ir Kolumbas... :D Man tai kelia tik juoką. Turiu čia draugų, su kuriais randu bendrą kalbą ir įdomu bendraut, bet tik tiek.

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Laura: Ką galėčiau palinkėti serverio kabintojams? Nemalkit „šūdo“ ir išeikit i lauką.

Jessica: Ačiū už atsakymus.

Laura: Prašom.

 

 

Mantės Guaverros nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Mantė: Labas, taip.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Mantė: Šiaip, manau, kad patiriu nedažnai. Daugiau galėčiau pavadinti tai „lindimu į šikną“. ;D

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Mantė: Nuomonės konkrečios neturiu, tačiau tie, kurie bando kabint, tai dar nieko, bet kaip kiti lenda į šikną, tai aš geriau patyliu. Jiems atrodo, kad tai nepastebima, o tai iš tiesų atrodo labai durnai.

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Mantė: Galiu pasakyti tik tiek, kad kurie normaliai, nuoširdžiai bendrauja, tai kaip minėjau dar nieko tokio, bet tie, kurie lenda į šikną – baisu, tai čia tiems kurie lenda – nebedarykit geriau taip, nes labai durnai atrodot ir krentat akyse, atrodo, kad nieko patys nesugebat pasiekti, o norit pasiekti ir gauti teigiamą žodį per padlaižiavimą. ;D

Jessica: Ačiū už atsakymus.

Mantė: Nėra už ką.

 

 

Aistės Horan nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Aistė: Labas, taip.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Aistė: Per savo 2 metus žaidimo tikrai teko patirti ir akivaizdžius, ir neakivaizdžius kabinimus. Ne kartą esu dalyvavus vestuvėse, iš kurių nieko neišeidavo. :D Tiesa, 2013 metais Dominykas_Nyva tikėjosi, jog aš su juo užmegsiu vos ne realius santykius, tačiau supyko, nes žaidime pamatė mano bendrapavardį - Tomas_Dwin - ir galvojo, kad aš jį išdavinėju. Dabar tas sukelia didelį juoką. Be to, sutapimas ar ne, tačiau kaip tik šiandien, pavežus vieną vyriškį, gavau sms:

qm0O4Q9.png

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Aistė: Kokia čia gali būt nuomonė.. Subrendę vaikinukai tikrai to nedarys, nebent papokštaudami.

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Aistė: Geriausias palinkėjimas - subręsti. ;D Nebent turite gerą humoro jausmą, tada linkėt nieko nereik.

Jessica: Ačiū už atsakymus.

Aistė: Nėra už ką.

 

 

Rose Dawson nuomonė.

Jessica: Sveika, galėčiau užduoti kelis klausimus?

Rose: Sveika, žinoma gali.

Jessica: Ar dažnai patiri serverio vaikinų „kabinimus“?

Rose: Na, kaip žinome, kad šitame serveryje trūkdavo labai merginų, bet dabar jų daugiau žaidžiančių, tai manau, ne man vienai tenka gan dažnai susidurti su tokiais kabinimais iš vaikinų pusės. Kartais pasitaiko ir tokių erzinančių žinučių iš vaikinų, kad net norisi išjungti žaidime telefoną.. ;D

Jessica: Kokia nuomonė apie tai?

Rose: :D Nuomonė apie tokius kabinimus gan neutrali, nes per daug kažkaip negalvojau ir negalvoju apie tai, bet yra ir kita medalio pusė, smagu tikrai, kai koks berniukas iš serverio bando kaip nors juokingai pašmaikštauti kažką pasakęs arba tiesiog suradęs kokį neaiškų klausimą, tikėdamasis, kad prasitęs savaime pokalbis. O šiaip, gal kurie per žaidimą tik sugeba mergaites / merginas pakalbinti, pakabinti kaip sakoma. Bet už tai negalima jų smerkti ir teisti..

Jessica: Ar galėtum ką nors parašyti/palinkėti serverio vaikinams apie tokius jų „kabinimus“?

Rose: Pabaigai, kaip paskutiniam klausimui, norėčiau parašyti, galbūt labiau palinkėti serverio vaikinams, kad būtų labiau ryžtingesni ir drąsesni, kad nebijotų to, ką daro, tvirtai savimi tikėtų ir kad merginą kabintų ne vien tik sampe, bet ir už jo ribų.

Jessica: Ačiū už atsakymus!

Rose: Nėra už ką.

 

 

Nuomones matot. Belieka daryt išvadas. Sėkmės :P

 

 

Rašė: Jessica_Gutierrez

Redagavo: @Aistė


Šį pranešimą redagavo Jessica Gutierrez: 20 rugpjūčio 2015 - 21:43

  • 6

#2
Germaa.

Germaa.

    Biški leavinęs

  • Užblokuotas
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:t
  • VIP:t
  • XP:42.000

Idomus straipsnis. tl;dr nemokam kabint


  • 0
<p style="text-align:center;"><em><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Paveiksliukas</strong></span></span></em></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><span style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Pretenduoju i autoklubo direktorius!</strong></span></span></span></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><a data-ipb='nomediaparse' href='<a class='bbc_url' href='http://lsgyvenimas.l...ubą/'><span</a> style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Spausti cia! :)</strong></span></span></a></span></p><br /><p style="text-align:center;">Paveiksliukas</p>

#3
Bill Collins

Bill Collins

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.088 Pranešimai
Patiko ;D
  • 0

#4
Karolis_Winston

Karolis_Winston

    NINJA

  • Veteranas
  • 1.928 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos

Buk mano beda


  • 0

Paveiksliukas




AČIŪ visiems už praleistą laiką. Acc atiduotas.

#5
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

Šaunu, jog taip aktyviai rašai straipsnius. Be to, berniukai, imkit Gretą, ji jauna, graži ir laisva. :)


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#6
Svang'as

Svang'as

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 377 Pranešimai
  • Gyv. vietaLIETUVA
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:43'000
Nr.2 pora nepaminėta, ane Brigita? :D
  • 0

#7
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Šaunu, jog taip aktyviai rašai straipsnius. Be to, berniukai, imkit Gretą, ji jauna, graži ir laisva. :)


  • 0

#8
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Toks moteriškas straipsnis :D Puikiai padirbėta.


  • 0

#9
Natas

Natas

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.850 Pranešimai
  • Gyv. vietaSummoner's Rift
  • Darbas:Lolas
  • VIP:Duokit RP
  • Geriausias 2018 metų:Geriausias 2016m. Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:League of Legends žaidėjas

Skaičiau su šypsena. Labai patiko. Nepagailesiu +rep  ^_^


  • 0

98a5c5729b77e92e0a4db8e794a96dc28bf9b92e


#10
Aras Radvila

Aras Radvila

    RI corp dalyvis

  • Veteranas
  • 794 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva. Vilnius
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:420691337
  • Ariuxas

E Jovita, tikiuosi ten apie mane neuzsiminta, as vaiks, bet neciesinu gi taves. As ne Ares, tu is manes gi pizdavojies :(((( As neciesinu panu chebra, nes man siule Auguste_Pro draugaut. O siaip merginos linkiu nesusireiksmint, nebent rimtai vaikai galvoja, kad priciesins per sampa panas draugaut, labiau manau, kad nardo cia, o kiti prikolina ;). Aij btw "Amzius - tik skaicius ;)"


  • 0

#11
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

AU4zAot.jpg


  • 1

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#12
Hailey

Hailey

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.491 Pranešimai
  • Principle#0811
  • Darbas:Skelbejai
  • VIP:Taip
  • 2023 Metų geriausias:Mergina

Nr.2 pora nepaminėta, ane Brigita? :D

Šiaip jau žinau apie ką tu čia turi omeny, bet gal pabaik tu vieną kartą, nes jau atsibodai...:D

 

 

 

O straipsnis tai tikrai labai puikus, o pasirinkta tema tikrai įdomi ir nenuvalkiota. Šaunuolė, taip ir toliau :*


  • 0

#13
Tortuga

Tortuga

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 510 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Manau dauguma musu taip pat sulaukia demesio is Augustes_Pro B)


  • 0

#14
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

Manau dauguma musu taip pat sulaukia demesio is Augustes_Pro B)

++++++++++++


  • 0
kvk

#15
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

man tai graudu tai yra :D nes nei kas pazysta tas panas real nei ka,o tai tik irodo kad realybej atlepausiai yra panu susirast negali ir bando ieskotis sampe :D na cia tik mano nuomonia tokia


  • 0

#16
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !


AU4zAot.jpg


panasus i hustle :D
  • 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif


#17
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Stpdv :DDDDDDDDDDD
  • 0

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#18
Makgreidis.

Makgreidis.

    Velnias

  • Užblokuotas
  • 2.289 Pranešimai
  • Gyv. vietaChicago, Illinois
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:~
Įdomus straipsnis išspaudžiantis šypseną veide.
  • 0

#19
Demonas

Demonas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 115 Pranešimai

Manau dauguma musu taip pat sulaukia demesio is Augustes_Pro B)

+++
  • 0

#20
@Yokashima_Tanaka@

@Yokashima_Tanaka@

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 175 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

nu niekada nesikeikiu , Aiste , nieko nesakei apie nyva :DDD eina niekada nesikeikiu :D sitas geras buvo.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)