Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS] Vaikinų nuomonės apie serveryje žaidžiančias merginas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
86 atsakymai į šią temą

#41
Jėzus

Jėzus

    Serverio Dievas

  • Veteranas
  • 394 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:Metų valentinas!

Bučiau jūsų metų čia nesėdėčiau, o jus dabar tik parodot, kad pradedat pykt dėl nieko.

Aš visai nieko prieš, ateit į servą vakarais, prastumt laiką. Randu laiko viskam.


  • 0

#42
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Aš ir nesakau, kad eit gimdyt vaikus o kalbu apie ateiti, ar tu jau susiplanavus savo gyvenimą? Tikriausiai žaisi dar 2 metus o tik tada pradėsi galvot?


  • 0

#43
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Aš visai nieko prieš, ateit į servą vakarais, prastumt laiką. Randu laiko viskam.

 

Tai prašau jai dirbi tokį darbą iš kurio grįžti tik vakarais, maždaug apie 20-21, tai dar suprantu, bet kitu atveju gaunas, kad  jus neturit draugų, ar šeip nemokat praleist laiko.


  • 0

#44
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

niekada nesikeikiu zmogus pasake tik savo nuomone,o puse merginu cia nervintis pradejo :D gi ir buvo apklausos tema '' vaikinu nuomone apie merginas ''

Nervas sueme del kvailo komentaro jo ir viskas.. Butu zmogus su protu suprastu ka sneka. Pilnametes turi tureti vaiku ir raitytis aplink vaikinus? Are you seriously?? What's wrong with you ???


  • 1

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#45
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

Tai prašau jai dirbi tokį darbą iš kurio grįžti tik vakarais, maždaug apie 20-21, tai dar suprantu, bet kitu atveju gaunas, kad  jus neturit draugų, ar šeip nemokat praleist laiko.

Tai ko pats sampe sedi? Neturetum rupintis apie mokslus ? ruostis jiems? Gaunasi taip, kad tu neturi draugu ir nemoki praleist laiko, jei sampe pats sedi.. Mastyk ka rasai...


  • 0

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#46
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

Aš ir nesakau, kad eit gimdyt vaikus o kalbu apie ateiti, ar tu jau susiplanavus savo gyvenimą? Tikriausiai žaisi dar 2 metus o tik tada pradėsi galvot?

As tai zinoma suplanavus, mano gyvenimas tobulas ir be vaiku. Ir savo gyvenima susitvarkau, visus reikalus ir sampa palosiu. 


  • 0
kvk

#47
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Tai ko pats sampe sedi? Neturetum rupintis apie mokslus ? ruostis jiems? Gaunasi taip, kad tu neturi draugu ir nemoki praleist laiko, jei sampe pats sedi.. Mastyk ka rasai...

 

Visu pirma aš esu nepilnametis, visu antra esu įsitikinęs jog jūsų aktyvumas yra didesnis negu mano. O dėl mokslų, man giliai 11 klasė, o trečia turėčiau jūsų metus, tai aš gyvenčiau jai suprantat ką turiu omenį. Viskas tuo ir baigiu


Šį pranešimą redagavo Cesare_Manzella: 27 rugpjūčio 2015 - 16:37

  • 0

#48
Tortuga

Tortuga

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 510 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

As girdejau, kad ta GAbija_Black yra ciuvas, o Auguste irgi ciuva primena :D


Šį pranešimą redagavo Hot-Road#: 27 rugpjūčio 2015 - 16:36

  • 0

#49
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

Visu pirma aš esu nepilnametis, visu antra esu įsitikinęs jog jūsų aktyvumas yra didesnis negu mano. O dėl mokslų, man giliai 11 klasė, viskas tuo ir baigiu.

Nu ir ar tu pilnametis ar ne? Visi mes turime pareigybių ! Tik nevisi tai supranta. Aš turiu darbą, bet randu laiko viskam, nes mano darbo laikas labai lankstus. Ir istiesiu ne tavo reikalas kiek laiko mes sedime sampe ir panasiai ? Nezinodamas musu realiai geriau patylek...


  • 0

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#50
Jėzus

Jėzus

    Serverio Dievas

  • Veteranas
  • 394 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:Metų valentinas!

Tai prašau jai dirbi tokį darbą iš kurio grįžti tik vakarais, maždaug apie 20-21, tai dar suprantu, bet kitu atveju gaunas, kad  jus neturit draugų, ar šeip nemokat praleist laiko.

Kaip ir minėjau, randu laiko viskam, iš darbo grįžtu 5h, kad ir tą sampą įsijungiu grįžęs, ant vakaro ir su tais draugais sumąstom ką nuveikt, grįžęs irgi sampą įsijungiu, ar ką nors kitko nuveikiu, priklauso ar yra kas iš pažįstamų serve. Šiaip apskritai aš į tą sampą nežiūriu kaip į žaidimą, o tiesiog chatą, kur gali su draugais pakimarint. Ateitis tuo labiau suplanuota ir niekuom nesiskundžiu.


  • 0

#51
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Kaip ir minėjau, randu laiko viskam, iš darbo grįžtu 5h, kad ir tą sampą įsijungiu grįžęs, ant vakaro ir su tais draugais sumąstom ką nuveikt, grįžęs irgi sampą įsijungiu, ar ką nors kitko nuveikiu, priklauso ar yra kas iš pažįstamų serve. Šiaip apskritai aš į tą sampą nežiūriu kaip į žaidimą, o tiesiog chatą, kur gali su draugais pakimarint. Ateitis tuo labiau suplanuota ir niekuom nesiskundžiu.

 

apie tave nieko nesakau, tema ėjo apie merginas, o aš labai pritariu jacko žodžiams gražinti save, rūpintis savimi, žodžiu tobulinti kiek tik galima


  • 0

#52
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

apie tave nieko nesakau, tema ėjo apie merginas, o aš labai pritariu jacko žodžiams gražinti save, rūpintis savimi, žodžiu tobulinti kiek tik galima

Tobulinti ? Tu man pasakyk kaip tobulas visu pirma atrodo, nes tobulu zinok nera.. Kam grazintis jei grazu yra naturalumas?  Nesamones snekat nuu -_-


  • 0

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#53
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

aš apie tiltus tu apie miltus, tobulinti nereiškia vien gražintis.


  • 0

#54
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

aš apie tiltus tu apie miltus, tobulinti nereiškia vien gražintis.

CITUOJU "....gražinti save, rūpintis savimi, žodžiu tobulinti kiek tik galima" <~ va kaip parasiai as i tai ir atsakiau, be to vaikinai pilnameciai gali zaisti sampa ir pofik, o merginos pilnametes turi 'TOBULINTI" save "Grazinti" save (su tona spakliaus)... Nu krc pofik.. vaikiskas mastymas truksta zodziu, ir graudu darosi.. Gyvenkite savo fantazijoje bet kai susiprotesit suvoksite realybe ciuzas...


  • 0

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#55
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

ar man vienam jinai vėjus rašo?


  • 0

#56
Justina

Justina

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 294 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Medikai
  • XP:Virs 60k
  • justuuka

ar man vienam jinai vėjus rašo?

Kai metų daugiau turėsi suprasi.


  • 0

Kai atrodo, kad visas pasaulis yra prieš tave, atmink, kad lėktuvas visad kyla prieš vėją!

 

 

 

 Medikų direktorė nuo 2016.09.02 iki 2016.10.09

Medikų direktorė nuo 2018.08.14 iki xxxxxx


#57
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

galėjai pats kažką sugalvot , ko kopijuoji ? :D

ir dar pabaiga grinai beveik tokia pati, kad reik daryt išvadas :l


Šį pranešimą redagavo Jessica.: 27 rugpjūčio 2015 - 17:17

  • 0

#58
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

Tik apklaustieji kaikurie buki.

Tu čia kam tai žiauriai? "Protinguole" ;c


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#59
Rokas Jackas

Rokas Jackas

    *ADMINISTRATORIUS*

  • Veteranas
  • 2.961 Pranešimai
  • Gyv. vietasw as jackas
  • Darbas:Skelbėjas
  • VIP:Taip
  • XP:40.000
  • Laimėjo konkursą:Geriausia metų gauja

swx as jackas. :) Aišku kaikurios panikes lošiančios žaidimus yra tikrai normalios, bet žinot, pakalbėja su draugais ir t.t priėjome prie to, jog tik tokios nelabai gerai atrodančios ar savim nesirūpinančios lošia žaidimus. ( Aišku nekalbu apie visas ). ždž, galiu drąsei teigti, jog mūsų serverio merginos, nors mes jų ir nematom, bendrauja tikrai normaliai. O kaip ten jos atrodo realiai niekada nesikeikiu, vstk čia tik žaidimas, nečiešinsi juk per sampą.


  • 0

#60
Aras Radvila

Aras Radvila

    RI corp dalyvis

  • Veteranas
  • 794 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva. Vilnius
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:420691337
  • Ariuxas

swx as jackas. :) Aišku kaikurios panikes lošiančios žaidimus yra tikrai normalios, bet žinot, pakalbėja su draugais ir t.t priėjome prie to, jog tik tokios nelabai gerai atrodančios ar savim nesirūpinančios lošia žaidimus. ( Aišku nekalbu apie visas ). ždž, galiu drąsei teigti, jog mūsų serverio merginos, nors mes jų ir nematom, bendrauja tikrai normaliai. O kaip ten jos atrodo realiai niekada nesikeikiu, vstk čia tik žaidimas, nečiešinsi juk per sampą.

Sw, pritariu, bet nusiciesinciau bet kuria, jei noreciau :D


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)