Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] LSG žaidėjų nuomonė apie „špakliaus aukas“.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#1
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

49ba5e59a1a3408e9d290c755bdaf0b7734.jpg


Žodį „špaklius“ vieni supranta kaip statybinę medžiagą, kiti jį įvardija kaip makiažo priemonę. Kai kurios merginos jo naudoja LABAI daug, kartais net per daug, o kai jį nusivalo – net išsigąsti gali, nes kai kurios jį nusivaliusios atrodo visiškai kitaip nei prieš tai, kai buvo su juo. Na, o dar baisiau kai mažos mergaitės dedasi tai ant savo jauno veidelio.

Žinoma, kaip Lietuva be demotyvacijų, o apie „špaklių“, „špakliaus aukas“ yra šimtai, o gal net ir tūkstančiai. Štai keletas jų:


3fc0a365ccc34a324e76b68319446b7b75.jpg


d1d289bc61950d899f7e90d4dee4970b187.jpg


aa7f44d76b10c950c375959f5c9947bb854.jpg


3a9fbc92c7107c3f794c72e8f290d9a9870.jpg


Manau daugeliui būtų įdomu ką apie tai mano kai kurie mūsų „LSG“ vaikinai ir panelės.


 


Paulius Hustle nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Paulius: Hm.. Kokia nuomonė? Nieko nesakau, jeigu makiažas yra minimalus, aišku, kad galima truputį, bet ne perdaug, jei laiko turi – prašau, lai sėdi valandų valandas ir terliojas tą savo veidą kiek tik nori.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Paulius: Žiūrint kaip ji atrodo ir panašiai. Ne visada esmė grožis, kažkiek bendravimo, draugiškumo ir kitų savybių, aišku kaip sakei „krūptelėčiau“, nu bet čia žiūrint koks vaizdas pasirodytų.

 


Jay Year nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Jay: Mano nuomone makiažas nėra blogai, bet jo turi buti ne kilogramai. Matęs keletą merginu kurios iš tiesų praleidžia daug laiko prie veidrodžio, bet jos tikrai gan gražiai atrodo.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Jay: Visu pirma, net negyvenčiau su pana, jei jos veido be makiažo nematęs ;D Bet jei jau taip atsitiko ,tai tikriausiai ją pamilau ne vien tik dėl gražaus veidelio, bet ir asmenybės.

 


Lauros Verone nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Laura: Kiekviena mergina nori būt graži, makiažas padeda tokiai pasijaust. Kosmetikos pagalba galima turėt lygią odą, gražią antakių formą, juodas blakstienas. Kosmetika gali pakeisti netgi merginos veido bruožus. Aišku, jeigu tai tvarkingas, gražus makiažas ir nepersistengta jo užsidėti be saiko. Jei jau nemoki pasidažyt, tai geriau iš vis to nedaryt, nes netaisyklingai nubrėžta akių kontūro linija, padažyti antakiai ar be saiko uždėta makiažo pagrindo ar pudros, atrodo baisiai. Be to, gi dabar yra įvairios makiažo pamokėlės internete, kur galima taisyklingai išmokt tai daryt, pati daug ko iš ten išmokau, taip pat buvau pamokėlėj pas profesionalią visažistę. Taip pat su tuo susijęs ir labai svarbus dalykas, švarūs, gražūs plaukai, nes dažnai pastebiu kaip plaukai nešvarūs, o špakliaus, tai jau nepamiršo užsidėt.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei. Esi mergina, turbūt pati irgi pasidažai kažkiek. Kiek maždaug laiko praleidi prie veidrodžio per dieną?
Laura: Prie veidrodžio praleidžiu apie 30 minučių. Atsikeliu ryte ir paryškinu ar paslepiu tai ko man tą dieną trūksta, galbūt reikia paryškinti blakstienas, antakius, akių kontūro liniją, labai dar priklauso nuo to ką tą dieną veiksiu ir kur eisiu. Dar labai svarbus dalykas norint turėt gražią odą, naudot kremus ir veido kaukes, pagal savo odos tipą. Veido kaukes gaminuosi pati iš natūralių produktų. Man tai labai aktuali tema, nes yra tekę dirbt grožio salone su profesionaliom visažistėm, turėjau šiokią tokią praktiką, išbandžiau ant keleto klienčių. Ateityje, baigus mokslus planuoju tuo užsiimt. Netgi dabar gaunu žinučių iš mergaičių, kurios klausia patarimų, ar nori, kad padažyčiau jas kokią nors joms svarbią dieną. Ką norėčiau palinkėt, tai, kad mergaitės, kurioms yra iki 16 metų nesidažytų, nes jos ir natūralios yra labai gražios, taip, kad, mergaitės, nevokit iš mamyčių kosmetikos :D. Nes senatvėje iš jūsų veidelių nuo chemijos neliks nieko. Juo labiau, kad vaikinams patinka natūralesnės panelės, o ne tos prisišpaklinusios. Taigi, išvada, kuo mažiau kosmetikos, tuo geriau. :)

 


Povilo Marozo nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Povilas: Tiesą pasakius, su makiažu dauguma atrodo gražiau, tad kažkiek sutinku su tuo.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Povilas: Nežinau kodėl, bet aš toks žmogus, kad man reiktų idealios merginos. Tokiu atveju aš nežinau ką daryčiau ;D Man tiesiog būtų baisu žiūrėt. Palikčiau ją. Reikia pirmai pamatyt ją be makiažo, tuomet vėliau nebus problemų.

 


Minde Soris nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Minde: Manau merginas tai puošia ir vaikinams nėra dėl ko čia prieštarauti mes mylim jas tokias kokios jos yra.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Minde: Net nežinau tikriausiai sakyčiau „wow“ pirmą kartą pamačiau tave be makiažo, aišku jei ji pradėtų sakyti, kad yra baisi sakyčiau ne, nes įsimylėjau ją tokią kokią pamačiau.

 


Domio Vercho nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Domis: Neatrodo įspūdingiau „apsišpakliavusios“ (man). O makiažas manau yra tikrai vertas, nes be jo, moterys atrodo tuščios/bjaurios iš veido (ne visos).
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Domis: Su laiku priprantama, tačiau šis dalykas pasibjaurėtinas.

 


Liveta Melowme nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Liveta: Kai kurios merginos nėra patenkintos dėl savo išvaizdos ir užsideda makiažą, kad paslėptų tam tikrus trūkumus, tai yra mano manymu normalu, bet per daug irgi atrodo šlykščiai, nes ne daugumai merginų tai tinka arba kai kurios net nemoka tolygiai paskirstyti „špaklių“ ant veido ;D
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei. Esi mergina, turbūt pati irgi pasidažai kažkiek. Kiek maždaug laiko praleidi prie veidrodžio per dieną?
Liveta: Taip, ne paslaptis, kad prie veidrodžio praleidžiu daug laiko, neslėpsiu, kad prie jo užtrunku +- 1 valandą ir esu iš tų, kuri mėgsta šiek tiek pasidažyti, bet kalbant apie „špaklių“ tai jį gan retokai naudoju :D

 


Laulyz Olandas nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Laulyz: Manau, kad kai kuriuos merginos tikrai persistengia su makiažu ir tai jas padaro gan šlykščias. Aišku gal kai kurios atrodo žymiai gražesnės ;D Nu, bet kas per daug tas nesveika.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Laulyz: Paduočiau i teismą, nes **, nebeužmigsiu..

 


Aziz Shaversian nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Aziz: Man tai asmeniškai tas „špaklius“ baisiai atrodo. O dėl to kad ten praleidžia kelias valandas prie veidrodžio, tai ne kažką, nes švaisto laiką, per tas kelias valandas sampą pakapot normaliai išeitų.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Aziz: Kaip ir minėjau, kad su labai daug „špakliaus“ man baisiai atrodo, tai jei ana be „špakliaus baisi, ir su „špaklium“ baisi, gaunasi, kad ji bet kokiu atveju baisi. Tai reakcija tokia „fml“ būtų, kad turiu nepataisomai baisią paną.

 


Natas Camri nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Natas: Su merginomis viskas taip sudėtinga... Mano nuomone, jeigu mergina užsideda daug makiažo - jai trūksta dėmesio, nori suvilioti priešingą lytį, ji yra paleistuvė, tai nėra gerai. Mergina, kuri visiškai nesideda makiažo - per daug savimi pasitikinti, tai irgi nėra gerai. Manau, kad mergina sėdėt prie veidrodžio ir dažytis - turėtu. Tačiau nepersistengtu ir dažytu proto ribose.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Natas: Visų pirma - joks makiažas tragiško veido neišgelbės. Jeigu atvirai, asmeniškai teko atsidurti panašioje vienos nakties situacijoje... Pamatęs merginos veidą - apsimečiau, kad lūžtu, kad bet kaip noriu miegot. Nuėjęs miegot, kitą rytą su ja atsisveikinęs ir sekančią dieną ją pamatęs vėl su makiažu - iš galvos neišėjo tas jos veido, be makiažo, siluetas. Iki šiol vengiu akių kontakto su ja.

 


Mante Guaverra nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Mante: Mano nuomonė apie tas, kurios užsideda labai daug makiažo neutrali. Šiaip kas per daug tas nesveika... ;D Aišku galima ten pasidažyti, bet nemanau, kad reikia tą tokį storą pudros sluoksnį ant veido užsidėti :D Nors šiaip jei nori tegul stovi prie to veidrodžio tas kelias valanda. Kaip minėjau man jokio skirtumo kaip kitos elgiasi, svarbu, kad aš neužsidedu „tonos“ špakliaus ant veido. Tiesiog kaip supratot manau, tai prieš dažymąsi aš neturiu nieko blogo, kartais reikia, bet nereikia per daug.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei. Esi mergina, turbūt pati irgi pasidažai kažkiek. Kiek maždaug laiko praleidi prie veidrodžio per dieną?
Mante: Kažkiek tai pasidažau, bet, kad prie veidrodžio praleisčiau žiauriai daug laiko, tai taip nėra. Dar žiūrint kam, kur ir kada to reikia. Tikslaus laiko taip ir negaliu pasakyti :D

 


Timati Timofej nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Timati: Debilės. Įsivaizduok, tarkim aš apsirengęs juoda maikę, susitinku su pana, apsikabinu ir kai ji atsitraukia, jos veidas man lieka ant maikės.. o.o
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Timati: Pasiusčiau.. ;D

 


Vladik Raketa nuomonė.


Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Vladik: Pirmas klausimas labai įdomus ir keistas, bet nesuprantu vis tiek ką ten galima veikt prie veidrodžio 2val? ;D Nu gerai ten pasidažai tą, ana 10min ir užtenka bet ką dar veikt 110min prie veidrodžio.. Nesuprantu. O dėl „špakliaus“ tai nepatinka kai toną „špakliaus“ ant veido, nes jau per žiauriai atrodo..
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Vladik: Nežinau visų pirma manau, kad būčiau ją matęs anksčiau be makiažo, o šiaip manau, kad tikrai nepulčiau į paniką ir nepradėčiau stumt.. ;D O galbūt kažkaip pakalbėčiau ir prašyčiau makiažo pasilikt, kad nebūtu tokia baisi xD

 


Laurynas Kundrotas nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Laurynas: Aišku suprantama, kad kiekviena mergina naudoja „špaklių“, jog atrodytų gražesnės. Kai kurioms tai tinka, o kai kurios ir natūraliai gražios. O tos kur po kelias valandas praleidžia prie veidrodžio tai neturiu žodžiu. Niekada nesikeikiu ką ten galim tiek laiko veikt? Pasidažai kelias minutes „migom migom ir fsio gerai paidiom“.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Laurynas: Nustebčiau, bet nemanau, kad tai kažką pakeistu santykiuose. Vis tiek niekada nesikeikiu ne vien į grožį žiūri. O eičiau miegot su mintim, kad ryte bus viskas gerai.

 


Ben Stiller nuomonė.

Jessica: Kokia nuomonė apie merginas kurios užsideda labai daug makiažo ant savo veido ir dėl to praleidžia kelias valandas prie veidrodžio?
Ben: Na yra normalu, kai makiažas yra daromas per šventes. Žinoma visiškai normalu, kai makiažas yra ir paprasta diena. Tik žinoma, nereikia jo daug.
Jessica: Na, ir įdomumo dėlei kaip reaguotum į tokią situaciją: Gyveni su mergina pirmą dieną kartu. Ji prieš miegą nusivalo visą makiažą ir tu ją išvysti visiškai be makiažo ir net krūpteli, nes ji atrodo išties baisiai be jo. Kokia tavo reakcija į tai?
Ben: Na visų pirma, tai jau būtų įtartina, kad visuomet yra labai daug makiažo. Nes manau, jei esi tikrai bjauri ar bent taip manai, tai mano nuomone ir to makiažo reiktų netiek ir mažai. Tai nemanau, jog pradėtum gyventi su mergina, kurios tikro veido neesi matęs.

 


Na, nuomonės kaip ir aiškios.

Ačiū dalyvavusiems apklausoje!


Straipsnį rašė: Jessica
Redagavo: @Guaverra
  • 4

#2
Benjamin

Benjamin

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 109 Pranešimai
  • Darbas:ad
  • VIP:t

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint


Šį pranešimą redagavo Benjamin: 05 rugsėjo 2015 - 19:27

  • 0


#3
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint

 

 :D :D gal ir pritariu šiektiek :D

šiaip matos kad biški gal ir įdėjai darbo :D


  • 0

tL7uMTb.jpg


#4
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint

Jei nebūtų leistina talpint straipsnių nesusijusių su LSG , tai Mantė net nebūtų redagavus. 


  • 0

#5
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint

Geras tas straipsnis ko čia prisipisinėji,jei nepatinka pasiulyk temų straipsniams rašyti. :D


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#6
Benjamin

Benjamin

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 109 Pranešimai
  • Darbas:ad
  • VIP:t

Jei nebūtų leistina talpint straipsnių nesusijusių su LSG , tai Mantė net nebūtų redagavus. 

Na ir kam cia skaityt? Lsg zaidejam :D ?

Geras tas straipsnis ko čia prisipisinėji,jei nepatinka pasiulyk temų straipsniams rašyti. :D

Dar apie drabuzius parasyk straipsni, zmonem aktualu kas ka nesioja.


  • 0


#7
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Na ir kam cia skaityt? Lsg zaidejam :D ?

Dar apie drabuzius parasyk straipsni, zmonem aktualu kas ka nesioja.

Omg. Nusižudyk, kad parašiau šitą straipsnį. Koks tau tolkas išvis čia kabinėtis. Nepatinka nežiūrėk ir neskaityk . 


  • 0

#8
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Pastoviai tu paciu klausineja, nebeidomu, mane susigaudykit kadanors :D


  • 0

#9
Benjamin

Benjamin

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 109 Pranešimai
  • Darbas:ad
  • VIP:t

Omg. Nusižudyk, kad parašiau šitą straipsnį. Koks tau tolkas išvis čia kabinėtis. Nepatinka nežiūrėk ir neskaityk . 

Pagarbos  ;) Jei tu rasai straipsni tam kad parodyt tipo kazka darai. Tai geriau pagalvok kita karta kad idomiau butu ir lsg zaidejam, nes pvz naujokai tai ka zin ar skaitys apie tavo spakliu. O jei tau nusipjaust tai ir rasai kad "Nepatinka neziurek ir neskaityk"


  • 0


#10
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Pastoviai tu paciu klausineja, nebeidomu, mane susigaudykit kadanors :D

Na, dabar nelabai tų pačių :D Kitą kartą būtinai tavęs paklausiu :D 

 

Pagarbos  ;) Jei tu rasai straipsni tam kad parodyt tipo kazka darai. Tai geriau pagalvok kita karta kad idomiau butu ir lsg zaidejam, nes pvz naujokai tai ka zin ar skaitys apie tavo spakliu. O jei tau nusipjaust tai ir rasai kad "Nepatinka neziurek ir neskaityk"

Aš padariau straipsnį kitokia tema nei kiti. ir man nėra nusispjaut ką aš rašau. Nešvaistyk savo laiko veltui.


  • 0

#11
Laura_Verone

Laura_Verone

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 796 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Visokiu straipsniuku yra, visokiu reikia. Vieni raso apie viena, kiti apie kita. Pasijungi LSG naujienas ir pagal pavadinima pasiziuri ka nori paskaitinet. Puikus darbas, Gretule, niekad nenuvili. :)
  • 2

hdEoZpn.png

 

kvjx8L0.gif


#12
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint

Jeez, juk reik ir paįvairinti temas, jums, vaikinams paaugliams, kaip tik aktualios tokios temos turėtų būt. :D O darbas gan šaunus, įdėta nemažai darbo.


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#13
Banditta

Banditta

    spaidermenas

  • Forumo dalyvis
  • 159 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelsiu karalyste

Net įdomiau paskaityt kažką, kas nesusiję vien su lsg, geraas straipsniukas! :)


  • 0

#14
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Visokiu straipsniuku yra, visokiu reikia. Vieni raso apie viena, kiti apie kita. Pasijungi LSG naujienas ir pagal pavadinima pasiziuri ka nori paskaitinet. Puikus darbas, Gretule, niekad nenuvili. :)

 

Jeez, juk reik ir paįvairinti temas, jums, vaikinams paaugliams, kaip tik aktualios tokios temos turėtų būt. :D O darbas gan šaunus, įdėta nemažai darbo.

 

Net įdomiau paskaityt kažką, kas nesusiję vien su lsg, geraas straipsniukas! :)

Ačiū merginos! :wub:


  • 0

#15
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Omaigad jūs ką rimtai :D Taigi nenorėkit gyventi sulindę vien į LSG. Paįvairino temas Greta ir čia viskas okey. Įdomiau jums būtų skaityti vėl eilinį interviu iš serverio admino tipo? O šiaip tai straipsnis geras, įdomu buvo paskaityti nuomones.


  • 0

#16
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Straipsnis gal ir neblogas, bet nekaip nesusieja su lsg. Cia facebooke gali toki straipsni talpint

Ir beje, tai yra kažkiek susiję su LSG kadangi apklausiau žaidėjų kurie žaidžia LSG serverį ,o ne kažkokių pašalinių žmonių  -_-

Omaigad jūs ką rimtai :D Taigi nenorėkit gyventi sulindę vien į LSG. Paįvairino temas Greta ir čia viskas okey. Įdomiau jums būtų skaityti vėl eilinį interviu iš serverio admino tipo? O šiaip tai straipsnis geras, įdomu buvo paskaityti nuomones.

Ačiū :>


Šį pranešimą redagavo Jessica.: 05 rugsėjo 2015 - 21:42

  • 0

#17
Marina_Maldades

Marina_Maldades

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 139 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n

Omg kiek Laura prirašius :D

 

Už šitą dėdu +rep

Ką norėčiau palinkėt, tai, kad mergaitės, kurioms yra iki 16 metų nesidažytų, nes jos ir natūralios yra labai gražios, taip, kad, mergaitės, nevokit iš mamyčių kosmetikos :D. Nes senatvėje iš jūsų veidelių nuo chemijos neliks nieko. Juo labiau, kad vaikinams patinka natūralesnės panelės, o ne tos prisišpaklinusios. Taigi, išvada, kuo mažiau kosmetikos, tuo geriau. :)

 

O šiaip straipsnio antras klausimas atrodo žiauriai juokingai... :D kaip vapše įmanoma pradėti gyventi su pana, nematęs jos tikro veido? Taigi žmonės ne po pirmos bendravimo savaitės pradėda gyventi kartu ;D Užtenka nusivest paną prie kokio ežeruko/jūros, arba galų gale jau nuvaryt kartu į dušą, kad pamatytum veidelį... :D


Šį pranešimą redagavo Marina_Maldades: 05 rugsėjo 2015 - 21:35

  • 0
"Better to remain silent and be thought a fool,
than to speak out and remove all doubt."

(Abraham Lincoln)

 

 

Prisistatau

http://lsgyvenimas.l...arina-maldades/


#18
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Omg kiek Laura prirašius :D

 

Už šitą dėdu +rep

 

O šiaip straipsnio antras klausimas atrodo žiauriai juokingai... :D kaip vapše įmanoma pradėti gyventi su pana, nematęs jos tikro veido? Taigi žmonės ne po pirmos bendravimo savaitės pradėda gyventi kartu ;D Užtenka nusivest paną prie kokio ežeruko/jūros, arba galų gale jau nuvaryt kartu į dušą, kad pamatytum veidelį... :D

Laura tai pat mane nustebino :D Tas klausimas buvo toks "šiaip sau" įdomumo dėlei :D


Šį pranešimą redagavo Jessica.: 05 rugsėjo 2015 - 21:43

  • 0

#19
Benjamin

Benjamin

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 109 Pranešimai
  • Darbas:ad
  • VIP:t
Jessica koks tau skirtumas kas su spakliu o kas ne? Čia kiekvieno asmeninis reikalas . Ir šitų straipsnių tu ižeidei kai kurios merginas būtent nuotraukomis bei pasakimu "aukos", nesakau ką. Bet būtum fb toki užmetęs prasidetum karas.Straipsnis nekaip nesusieja su Lsg. Apie ką kitas bus straipsnis ? Apie nešiojamus drabužius ?
  • 0


#20
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Jessica koks tau skirtumas kas su spakliu o kas ne? Čia kiekvieno asmeninis reikalas . Ir šitų straipsnių tu ižeidei kai kurios merginas būtent nuotraukomis bei pasakimu "aukos", nesakau ką. Bet būtum fb toki užmetęs prasidetum karas.Straipsnis nekaip nesusieja su Lsg. Apie ką kitas bus straipsnis ? Apie nešiojamus drabužius ?

Dink, užpisai jau bandydamas čia kažką įrodyt. 


Šį pranešimą redagavo Jessica.: 06 rugsėjo 2015 - 09:31

  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)